1

A kogo to już Wenger nie chciał i kogo to nie mógł kupić 5 lat wcześniej....

0

Bardzo wymowne zdjęcie. :)

0

Barcelona B to nie jest pierwsza drużyna,

1

Może robić transfery ale nie może rejestrować piłkarzy w pierwszej drużynie. Gdyby nie.można było robić transferów to byśmy ich nie robili prawda?

1

Najlepiej żeby w B chociaż rytm meczowy lapal. Pół sezonu bez gry w piłkę nie robi zbyt dobrze. Treningi nie wystarcza.

5

Futbol to kiepski sport na sentymenty. Kiedyś sobie nie wyobrażałem Barcy bez Puyola, Xaviego. Teraz powoli pora na Inieste. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. :)

1

Barcelona sources deny that Arda Turan (28) could join another team on loan until January. Luis Enrique wants him to stay and adapt. [sport]

1

Dzięki. Machnąłem sie

1

Tytuł prawie rodem z "Rozmowy w toku" :D

1

O której gra dziś Agnieszka mobilki?

4

Juan Carlos w 1991. :)

7

Leo, jesteś najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Podnieś się, wróć wielki i obroń z Barceloną puchar LM, bo stać Was na to!

4

Kupić obrońcę żeby przetestować? Xd

1

Czekam aż napisze, że debata była na żenującym poziomie. Wtedy już serio to będzie Josephisław Maria Bartomowski.

0

Wdalbym się chętnie z Tobą w konwersacje na dłuższą metę, ale nie lubię jak admini usuwają moje komentarze o tej tematyce, :P

8

Bartomeu jak Komorowski nie wziął udziału w debacie. :D

0

Ludzie spokojnie. :)
Po owocach ich poznacie,
Jestem dobrej myśli ale wolę nie zapeszać

0

Wątpię. Cena i tak nie jest mega niska. Razem ze zmiennymi wychodzi jego klauzula

0

Tak to już ze za wszystko obwinia się najlepszych, dających nadzieję a nie winnych. Nie wiem czemu Was to dziwi. Za każdy taki artykuł jest większy nakład. Kto by kupił gazetę z napisem "Higuain spieprzył sprawę "? Chyba tylko HD

0

Czy będzie transmisja z debaty? Daj Boże z lektorem angielskim.

1

Barcelona and Atletico agreed a transfer fee for Arda Turan of 34M plus 7M incentives based on individual and team perfomances. [md]
Czyżby dziś? Ku pokrzepieniu serc? ;D

23

Vidale same na stadionach jak widać.

4

Wg mnie to już Sanchez bardziej harował

4

Chile było zdecydowanie lepsze w tym meczu. Zasłużyli na zwycięstwo. Gratulacje. :)

4

Prawda jest taka ze Chile jest lepsze w absolutnie każdym aspekcie gry. Serce mówi, że wygra Argentyna, Ale jednak....

0

Aguero nie istnieje. Szkoda Di Marii....

1

Barca jest dogadana z Gersonem co do transferu do nas według MD. Zblokowali ofertę Juventusu żeby zakupić tego młodego grajka. Ciekawe ile w tym prawdy.

2

Ten Farre to w prawie każdej odpowiedzi mam wrażenie, że sobie jaja robi. Taki Barcelonski Tanajno.

2

Kurna Sevilla w tym okienku transferowym nie bierze jeńców. :P

0

Będą JEDYNYMI transferami o ile Arda wypali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?