jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A kogo to już Wenger nie chciał i kogo to nie mógł kupić 5 lat wcześniej....
0
Bardzo wymowne zdjęcie. :)
0
Barcelona B to nie jest pierwsza drużyna,
1
Może robić transfery ale nie może rejestrować piłkarzy w pierwszej drużynie. Gdyby nie.można było robić transferów to byśmy ich nie robili prawda?
1
Najlepiej żeby w B chociaż rytm meczowy lapal. Pół sezonu bez gry w piłkę nie robi zbyt dobrze. Treningi nie wystarcza.
5
Futbol to kiepski sport na sentymenty. Kiedyś sobie nie wyobrażałem Barcy bez Puyola, Xaviego. Teraz powoli pora na Inieste. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. :)
1
Barcelona sources deny that Arda Turan (28) could join another team on loan until January. Luis Enrique wants him to stay and adapt. [sport]
1
Dzięki. Machnąłem sie
1
Tytuł prawie rodem z "Rozmowy w toku" :D
1
O której gra dziś Agnieszka mobilki?
4
Juan Carlos w 1991. :)
7
Leo, jesteś najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Podnieś się, wróć wielki i obroń z Barceloną puchar LM, bo stać Was na to!
4
Kupić obrońcę żeby przetestować? Xd
1
Czekam aż napisze, że debata była na żenującym poziomie. Wtedy już serio to będzie Josephisław Maria Bartomowski.
0
Wdalbym się chętnie z Tobą w konwersacje na dłuższą metę, ale nie lubię jak admini usuwają moje komentarze o tej tematyce, :P
8
Bartomeu jak Komorowski nie wziął udziału w debacie. :D
0
Ludzie spokojnie. :)
Po owocach ich poznacie,
Jestem dobrej myśli ale wolę nie zapeszać
0
Wątpię. Cena i tak nie jest mega niska. Razem ze zmiennymi wychodzi jego klauzula
0
Tak to już ze za wszystko obwinia się najlepszych, dających nadzieję a nie winnych. Nie wiem czemu Was to dziwi. Za każdy taki artykuł jest większy nakład. Kto by kupił gazetę z napisem "Higuain spieprzył sprawę "? Chyba tylko HD
0
Czy będzie transmisja z debaty? Daj Boże z lektorem angielskim.
1
Barcelona and Atletico agreed a transfer fee for Arda Turan of 34M plus 7M incentives based on individual and team perfomances. [md]
Czyżby dziś? Ku pokrzepieniu serc? ;D
23
Vidale same na stadionach jak widać.
4
Wg mnie to już Sanchez bardziej harował
4
Chile było zdecydowanie lepsze w tym meczu. Zasłużyli na zwycięstwo. Gratulacje. :)
4
Prawda jest taka ze Chile jest lepsze w absolutnie każdym aspekcie gry. Serce mówi, że wygra Argentyna, Ale jednak....
0
Aguero nie istnieje. Szkoda Di Marii....
1
Barca jest dogadana z Gersonem co do transferu do nas według MD. Zblokowali ofertę Juventusu żeby zakupić tego młodego grajka. Ciekawe ile w tym prawdy.
2
Ten Farre to w prawie każdej odpowiedzi mam wrażenie, że sobie jaja robi. Taki Barcelonski Tanajno.
2
Kurna Sevilla w tym okienku transferowym nie bierze jeńców. :P
0
Będą JEDYNYMI transferami o ile Arda wypali.