- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 623 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 623 Culés
1
Oglądacie wybory miss Polski?
Jak dla mnie to jest jakaś porażka :D na te 31 dziewczyn może z 5 jest na prawdę ładnych. Czyżby kolejna skorporacjonalizowana impreza?
Ehh... chciałbym kiedyś dożyć czasów, gdzie życie nie będzie AŻ TAK zależne od polityki :(
2
@jacobFCB Ja oglądam. Zapewne nie wygra ta, która powinna. Mam parę faworytek ;p
1
@PatrychoO Pani numer 1 moim zdaniem przynajmniej. O ile dobrze pamiętam.
2
@jacobFCB A w jakim wieku są kobiety, bo ja powiem, że mi się najbardziej podobają takie w wieku 35-40 lat. Tak zwane mamuśki ;d
3
@jacobFCB Zacznijmy od tego, czy w ogóle jakakolwiek modelka jest ładna.. dla mnie takowa nie istnieje.. ten zawód to nie tylko ładny uśmieszek, tam się liczy przede wszystkim anoreksja i "walka o pokój na świecie".. ^^
1
@Criss18Barca 18-25 mniej więcej.
Powiedziałbym sprośne powiedzenie ale dostanę bana :P
2
@derlis powiem Ci że już nie ma takiej tragedii jak kiedyś :)
2
@jacobFCB Ja zanotowałem szczególnie 2 i 3.
2
@PatrychoO No pierwsze były w porządeczku. Reszta ma zgryz jak żarłacz biały.
1
@derlis Spojrz na Gigi Hadid, Sare Sampaio, Cindy Crawford, Mirana Kerr, Taylor Hill, Gisele Bundchen. Nie kazda modelka to wieszak i anoreksja,widocznie tylko takie znasz ;)
1
@louitv Tę Crawford to akurat znam.. szkielety czy nie, ładne jak dla mnie i tak nie są.. : )
0
@derlis To kto twoim zdaniem jest ladny? Wymien jedna osobe publiczna, tak zebym mogla wygooglowac.
0
@louitv Publiczną? Kobietę Messiego można do takowych zaliczyć? Jeśli tak, to masz już jeden przykład : )
Julie Benz (aktorka, nie wiem czy znasz) również jest niczego sobie, oczywiście dla mnie : )
1
@derlis Antonella oprocz zrobionych piersi mnie osobiscie niczym nie zachwyca, taka zwyczajna...jak wiele w moim miescie :) a o aktorce lepiej sie nie wypowiem....xD
0
@louitv Wszystko zależy od ujęcia.. są takie zdjęcia w grafice, gdzie kobieta wygląda okropnie, ale są też takie, gdzie wygląda ładnie, Benz jest zresztą dobrym przykładem na tę tezę.
Mnie z kolei niczym nie zachwycają typowe modelki.. jak tak czasem spojrzę na te wszystkie konkursy, to powątpiewam właściwie, czy tam rzeczywiście chodzi o urodę..
1
@derlis No konkursy to tak, bo tam kazda sie wymaluje i wyglada masakrycznie, ale takie z z Victoria's Secret to modelki ktore prezentuja bielizne i musza miec na co włozyc ten stanik xD I tam wszystkie wygladaja swietnie, spojrz na Adriane Lime, ile ona ma lat a jak swietnie wyglada...Jedynie di aniolkow Victoria's nie pasuje mi Kendall Jenner...ale ją to tam chyba tylko dla fejmu wzieli, to jest deska z przodu i z tylu i kompletnie sie tam nie nadaje.
0
@louitv Adriana Lima? Matko.. im więcej modelek oglądam, tym bardziej nie ogarniam, co w tym jest szczególnego.. może jeszcze Irinę wymienisz.. wtedy chyba rzygnę na miejscu ^^
Ogólnie to mam takie rzeczy gdzieś, właściwie nie wiem po co się pod tym tematem udzieliłem.. : )
0
@derlis Irina tez jest piekna, ty po prostu masz inny gust, a raczej jego brak ;)
0
@louitv Według mnie nie istnieje coś takiego jak brak gustu, przynajmniej z logicznego punktu widzenia.. zostańmy zatem przy tym, że jest on po prostu inny : )