jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest tu ktoś z okolic Łodzi? Mozna by się skumać kiedyś na jakąś integrację. :D
0
Jak ktoś z centrum to zapraszam na flaszke. :D
0
Ładnie powiedział. Ale fakt faktem, że podnieśli chłopaki ciśnienie wieeeelu kibicom :D
0
Mam to przesłać na platformę. Ale dzięki tak panowie :)
0
a na tym to już w ogóle się nie znam :P Nigdy nie korzystałem
0
Ej no bez przesady to jest futbol. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że piłkarze nożni podczas meczu ze szczypiornistami w ręczną płakaliby co 10 sekund.
Łamali zasady, dostali dwie czerwone. Co jak co ale to są derby, wrogie kluby, piłkarze są ambitni więc to musi rodzić emocje.
0
Jest tu jakiś spec od powerpointa? Muszę zrobić prezentacje o Hiszpanii na uczelnie z filmami, hymnem, wykresami pierdołami a ni cholery się na tym nie znam :/ Jakieś złote porady?
3
Sergi Roberto, who is recovering from thigh discomfort, trained normally today and is expected to be available for Saturday's game. [sport]
2
Siemka. Co tam ciekawego w dzisiejszym dniu się działo odnośnie Barcy? Jakieś nowinki, plotki? Poza artykułami widniejącymi na fcbarca.com?
1
Dobra ziomki. Koniec pisania, czas podziwiania !
Do zobaczenia po meczu ! :D
1
i nie dziękujemy za sprzedaż Thiago.
0
Zaczynamy panowie !!!!
1
Barca poskromila Suareza, poskromi i Turana :)
8
Tymczasem Negredo z hat-trickiem :), szkoda, że z Realem nie miał tej skuteczności.
1
Dlatego właśnie ja wymyślam a nie odgaduje :D hahaha, żarcik.
1
Kubuś chciał być kreatywny :D Zagadki piłkarskie, podchwytliwe, trudne. Fajny sposób sprawdzianu i dokształcenia :D
4
Siema. Ominęły Cię zagadki. Startujemy jakiś czas po meczu :D
0
O gurfa XDD Moc !
0
To będzie najdłuższa godzina w tym roku, jak do tej pory :D Vamos Barca! :D
Arda! Nie zawiedź nas :D
0
Tak jest ! :D
1
Jak miło, Turan od pierwszej minuty !!
0
nie :)
0
Uwaga zagadka!
Piłkarz, jakiś czas temu zakończył karierę, grał w 6 klubach, kończył karierę tam gdzie zaczynał. Grał w czterech różnych ligach. Strzelił ponad 300 goli. Do eksplozji jego kariery przyczynił się van Gaal :)
o kim mowa?
Dodam może, że to pomocnik.
1
możesz przybliżyć? Bo nie oglądałem
0
Nie wiem czemu, ale coś czuję, że Turan zacznie na ławce :( Chciałbym się nacieszyć jego grą dzisiaj jak najdłużej :)
5
kopertówen machen? :D
3
Dzisiejszy dzień jest raczej świętem Ardy Turana niżeli Trzech Króli :P
Zamiast o Kacprze, Melchiorze i Baltazarze, wszyscy piszą o Turanie, Vidalu i o zagadkach :D
3
w 2012 się chyba tak sprężył bo myślał, że koniec świata nadchodzi, a chciał jak najwięcej bramek strzelić :P
6
Najlepsze jest "Kit Show" i "Rodzina Patologiczna" :D
9
Golf jest spoko jak nie mozna w nocy zasnąć.