0

Jest tu ktoś z okolic Łodzi? Mozna by się skumać kiedyś na jakąś integrację. :D

0

Jak ktoś z centrum to zapraszam na flaszke. :D

0

Ładnie powiedział. Ale fakt faktem, że podnieśli chłopaki ciśnienie wieeeelu kibicom :D

0

Mam to przesłać na platformę. Ale dzięki tak panowie :)

0

a na tym to już w ogóle się nie znam :P Nigdy nie korzystałem

0

Ej no bez przesady to jest futbol. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że piłkarze nożni podczas meczu ze szczypiornistami w ręczną płakaliby co 10 sekund.
Łamali zasady, dostali dwie czerwone. Co jak co ale to są derby, wrogie kluby, piłkarze są ambitni więc to musi rodzić emocje.

0

Jest tu jakiś spec od powerpointa? Muszę zrobić prezentacje o Hiszpanii na uczelnie z filmami, hymnem, wykresami pierdołami a ni cholery się na tym nie znam :/ Jakieś złote porady?

3

Sergi Roberto, who is recovering from thigh discomfort, trained normally today and is expected to be available for Saturday's game. [sport]

2

Siemka. Co tam ciekawego w dzisiejszym dniu się działo odnośnie Barcy? Jakieś nowinki, plotki? Poza artykułami widniejącymi na fcbarca.com?

1

Dobra ziomki. Koniec pisania, czas podziwiania !
Do zobaczenia po meczu ! :D

1

i nie dziękujemy za sprzedaż Thiago.

0

Zaczynamy panowie !!!!

1

Barca poskromila Suareza, poskromi i Turana :)

8

Tymczasem Negredo z hat-trickiem :), szkoda, że z Realem nie miał tej skuteczności.

1

Dlatego właśnie ja wymyślam a nie odgaduje :D hahaha, żarcik.

1

Kubuś chciał być kreatywny :D Zagadki piłkarskie, podchwytliwe, trudne. Fajny sposób sprawdzianu i dokształcenia :D

4

Siema. Ominęły Cię zagadki. Startujemy jakiś czas po meczu :D

0

O gurfa XDD Moc !

0

To będzie najdłuższa godzina w tym roku, jak do tej pory :D Vamos Barca! :D
Arda! Nie zawiedź nas :D

0

Tak jest ! :D

1

Jak miło, Turan od pierwszej minuty !!

0

nie :)

0

Uwaga zagadka!

Piłkarz, jakiś czas temu zakończył karierę, grał w 6 klubach, kończył karierę tam gdzie zaczynał. Grał w czterech różnych ligach. Strzelił ponad 300 goli. Do eksplozji jego kariery przyczynił się van Gaal :)

o kim mowa?

Dodam może, że to pomocnik.

1

możesz przybliżyć? Bo nie oglądałem

0

Nie wiem czemu, ale coś czuję, że Turan zacznie na ławce :( Chciałbym się nacieszyć jego grą dzisiaj jak najdłużej :)

5

kopertówen machen? :D

3

Dzisiejszy dzień jest raczej świętem Ardy Turana niżeli Trzech Króli :P
Zamiast o Kacprze, Melchiorze i Baltazarze, wszyscy piszą o Turanie, Vidalu i o zagadkach :D

3

w 2012 się chyba tak sprężył bo myślał, że koniec świata nadchodzi, a chciał jak najwięcej bramek strzelić :P

6

Najlepsze jest "Kit Show" i "Rodzina Patologiczna" :D

9

Golf jest spoko jak nie mozna w nocy zasnąć.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?