Czy wg. was Liverpool da radę pokonać PSG? Fajnie byłoby zobaczyć Paryżan w LE ;) Liverpool jest jedną z moich ulubionych drużyny, ale dawno ich nie oglądałem.
Nie da się. Na Ipli masz Eleven i Polsat Premium, czyli Część La Ligi i Ligę mistrzów, a Player nie ma kanałów Polsatu tylko C+ i Eleven, więc masz tylko La Ligę...
Clint Eastwood - Za wszelką cenę/Gran Torino
Matt Damon - seria Bourne'a/Marsjanin
DiCaprio - Zjawa/Incepcja/Infiltracja/Wilk z Wall St.
Al Pacino - Ojciec Chrzestny
Tom Cruise - MI/Na skraju jutra
Brad Pitt - Furia/Troja
Jeszcze paru chciałem wypisać ale mam słabą baterię ;)
W żołądku martwego wieloryba wyrzuconego na plażę jedej z indonezyjskich wysp znaleziono 115 plastikowych kubków, 25 butelek PET, a nawet parę klapek. Nie wiadomo z jakiego powodu zdechł, ale jest to trochę przerażające, że w oceanie jest tyle śmieci...
Nie chcę Neymara w Barcelonie i mam nadzieję, że już nie wróci, bo te jego symulki są absurdalne i żenujące. Jeśli oddamy Rakiticia i on się ogarnie to jakoś przeżyję, ale jak oddadzą Dembusia to będę miał focha :)
Każde zabezpieczenie da się obejść. To nie jest zgrywanie bohatera tylko ochrona swojej własności w trakcie rabunku. BTW pisanie "ja pieprze" jest nie na miejscu w dyskusji.
Wiadomo, że jest ciężko zabić kogoś, ale to nie znaczy, że mamy dać się okradać. Ciekawe jak Ty byś się zachował jakbym wszedł Ci w nocy do domu i ukradłbym Ci TV, czy komputer. Zadzwoniłbyś na 997 i grzecznie poczekał aż sobie wyjdę?
Gdyby broń była w domach to przestępca zastanowiłby się dwa razy zanim by się włamał. Poza tym strzały w głowę nie zdażają się często. Najczęściej strzały trafiają w nogi i w korpus. Gdyby wszyscy ludzie czekali na interwencję policji to doszłoby do większej ilości tragedii np. jedzie pijak i zamiast dokonać obywatelskiego zatrzymania dzwonisz na 997 i jedziesz dalej bo masz w d..., a gościu pare set metrów dalej on zabija kogoś na pasach.
Jeśli chodzi o dysk to musisz mieć SSD, by komp włączał się szybko i żeby system nie zamulał. Najszybsze będą te ze złączem M.2 PCIe. Do tego można wziąć jeszcze HDD na resztę plików. Najczęściej używane gry instalujesz na SSD, by szybciej się ładowały. 8 GB RAM GDDR4 to dzisiaj minimum. Jeśli chodzi o kartę na przyszłość to przynajmniej GTX 1060 6 GB musi być. Jeśli chodzi o procki to nie za bardzo się orientuję, ale nowa i7 powinna być ok. Możesz wziąć również i5, który będzie trochę słabszy od i7, ale będzie tańszy. Jeśli chodzi o chłodzenie to jest dobre w tym lapku.
1
Messi ma niezły sprzęt audio w domu :-)
0
Na TVP Sport przeczytałem, że będą gotowi na LM.
0
Czy wg. was Liverpool da radę pokonać PSG?
Fajnie byłoby zobaczyć Paryżan w LE ;) Liverpool jest jedną z moich ulubionych drużyny, ale dawno ich nie oglądałem.
1
Miałem o tym na studiach ;)
0
Lepiej być parę razy na podium niż dwa razy wygrać, więc nie gadaj pierdół.
1
Co Ty za przeproszeniem pieprzysz?! Nie chcą grać, bo część ich zawodników została ranna w wyniku ataku bydła, a Ty o honorze bredzisz.
0
Nie da się. Na Ipli masz Eleven i Polsat Premium, czyli Część La Ligi i Ligę mistrzów, a Player nie ma kanałów Polsatu tylko C+ i Eleven, więc masz tylko La Ligę...
0
Szlag mnie trafi jak Barcelona nie przejdzie 1/4 LM :)
0
Pozytywni wariaci :) Oby na koniec sezonu uśmiechali się jeszcze szerzej z pucharem LM.
0
Eleven ma prawo do wszystkich transmisji?
0
Dawno nie oglądałem F1, ale chcę wrócić, więc dziękuję za odpowiedzi :)
0
To jeden zespół może mieć więcej KM od drugiego?
0
Wytłumaczy mi ktoś na jakie elementy bolidu ma wpływ team w F1? Wiem, że moc silnika jest zawsze taka sama dla wszystkich zespołów.
0
Paranoją? Lepiej żeby nie było przyrostu naturalnego?
1
Clint Eastwood - Za wszelką cenę/Gran Torino
Matt Damon - seria Bourne'a/Marsjanin
DiCaprio - Zjawa/Incepcja/Infiltracja/Wilk z Wall St.
Al Pacino - Ojciec Chrzestny
Tom Cruise - MI/Na skraju jutra
Brad Pitt - Furia/Troja
Jeszcze paru chciałem wypisać ale mam słabą baterię ;)
0
Za rok będzie mógł startować?
0
Słyszałem już o tym. Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają, bo nie uśmiecha mi się jedzenie sushi z mikroplastikiem :)
24
Żartujesz? Przecież kaszalot nie wie, że plastik jest niejadalny. Poza tym to człowiek doprowadził do tego, że to gówno jest w oceanie.
37
W żołądku martwego wieloryba wyrzuconego na plażę jedej z indonezyjskich wysp znaleziono 115 plastikowych kubków, 25 butelek PET, a nawet parę klapek. Nie wiadomo z jakiego powodu zdechł, ale jest to trochę przerażające, że w oceanie jest tyle śmieci...
0
Nie chcę Neymara w Barcelonie i mam nadzieję, że już nie wróci, bo te jego symulki są absurdalne i żenujące. Jeśli oddamy Rakiticia i on się ogarnie to jakoś przeżyję, ale jak oddadzą Dembusia to będę miał focha :)
0
Wiedźmin 3 GOTY
2
Każde zabezpieczenie da się obejść. To nie jest zgrywanie bohatera tylko ochrona swojej własności w trakcie rabunku. BTW pisanie "ja pieprze" jest nie na miejscu w dyskusji.
0
Wiadomo, że jest ciężko zabić kogoś, ale to nie znaczy, że mamy dać się okradać. Ciekawe jak Ty byś się zachował jakbym wszedł Ci w nocy do domu i ukradłbym Ci TV, czy komputer. Zadzwoniłbyś na 997 i grzecznie poczekał aż sobie wyjdę?
0
Gdyby broń była w domach to przestępca zastanowiłby się dwa razy zanim by się włamał. Poza tym strzały w głowę nie zdażają się często. Najczęściej strzały trafiają w nogi i w korpus. Gdyby wszyscy ludzie czekali na interwencję policji to doszłoby do większej ilości tragedii np. jedzie pijak i zamiast dokonać obywatelskiego zatrzymania dzwonisz na 997 i jedziesz dalej bo masz w d..., a gościu pare set metrów dalej on zabija kogoś na pasach.
0
Tu masz konigurację tego modelu wg. mojego uznania: https://www.x-kom.pl/p/436491-notebook-laptop-17-3-acer-helios-300-i7-8750h-16gb-480-1000-win10-gtx1060.html
0
Jeśli chodzi o dysk to musisz mieć SSD, by komp włączał się szybko i żeby system nie zamulał. Najszybsze będą te ze złączem M.2 PCIe. Do tego można wziąć jeszcze HDD na resztę plików. Najczęściej używane gry instalujesz na SSD, by szybciej się ładowały. 8 GB RAM GDDR4 to dzisiaj minimum. Jeśli chodzi o kartę na przyszłość to przynajmniej GTX 1060 6 GB musi być. Jeśli chodzi o procki to nie za bardzo się orientuję, ale nowa i7 powinna być ok. Możesz wziąć również i5, który będzie trochę słabszy od i7, ale będzie tańszy. Jeśli chodzi o chłodzenie to jest dobre w tym lapku.
0
Chya jedno 0 za dużo do nazwy dodałeś.
0
Jeśli chodzi o komedię to polecam "Gorący Towar" i "Agentka". Z dreszczowców polecam "Winni" i "Baby Driver".
0
City i P$G też są śmieszne ;) Pewnie znowu odpadną w 1/4 LM albo wcześniej...
0
Przecież tak było zawsze ;)