Praktycznie żadna gra AAA nie zadziała na XBOneX w 4k 60 FPS. Tylko coś w stylu Fify lub Forzy pójdzie.
Nawet karta RTX 2070, która jest o ok. 800 zł droższa nie daje rady, więc z czym do ludzi...
Ja zamontowałbym programowalny wyłącznik prądu i alarm bez funkcji drzemki w jego mieszkaniu. O 1 w nocy wyłącza się wszystko i dwie godziny przed treningiem włączałby się alarm z komunikatem: "Trening Dembouz!" :)
Podczas meczu z CSKA mu nie szło i został wygwizdany. Potem wykrzyczał do kibiców "Czego ode mnie chcecie, skurw...? Gwiżdżcie więcej. Więcej!" i nie chciał wziąć opaski kapitańskiej.
Voyager 2 opuścił Układ Słoneczny i jest w przestrzeni międzygwiezdnej, czyli tam gdzie jest już jego bliźniak Voyager 1. Voyager 2 dostarczy nam wielu danych dot. warunków tam panujących, gdyż jego czujniki są sprawne. Sonda jest w odległości 18 miliardów km od Ziemi. Filmik NASA z napisami
Putin testujący nową rosyjską snajperkę Chukavin SVC, czyli następcę słynnego Dragunova SVD/SWD. Ma zasięg 1600 jardów ( ok. 1500 m ) i strzela nabojami 7,62x54R mm lub w wersji zachodniej .308 i .338 Laupa Magnum.
0
Poza tym to nie jest papieros, a cygaro :)
1
Widać też rozwój PSV, bo parę lat temu Ajax był w swojej lidze panem i władcą, a teraz musi się męczyć.
0
Może chodzi o Messiego.
2
Praktycznie żadna gra AAA nie zadziała na XBOneX w 4k 60 FPS. Tylko coś w stylu Fify lub Forzy pójdzie.
Nawet karta RTX 2070, która jest o ok. 800 zł droższa nie daje rady, więc z czym do ludzi...
0
Ja zamontowałbym programowalny wyłącznik prądu i alarm bez funkcji drzemki w jego mieszkaniu. O 1 w nocy wyłącza się wszystko i dwie godziny przed treningiem włączałby się alarm z komunikatem: "Trening Dembouz!" :)
0
Rozumiem. Czyli podpadł za wyzwiska.
1
Podczas meczu z CSKA mu nie szło i został wygwizdany. Potem wykrzyczał do kibiców "Czego ode mnie chcecie, skurw...? Gwiżdżcie więcej. Więcej!" i nie chciał wziąć opaski kapitańskiej.
0
BarcaInfo też dostał mój głos.
0
Może bym kupił, ale najpierw pomyślałbym o Ryzenie.
0
Oby Real dostał Liverpool lub Koguty :) Chęć zemsty za finał LM może spowodować, że The Reds będą bardzo zmotywowani i waleczni.
1
A RAM to 2x8 GB? Jaki SSD( SATA, M.2/PCie )?
3
Głosowałem na niego :)
2
Łeb miał, szczególnie pijąc wódę z komuchami w Magdalence i pracując dla SB...
3
Mój dziadek zawsze nosił saszetkę do pracy.
1
Szczególnie, że mają masakrycznych komentatorów.
Borka jeszcze można słuchać, ale inni są do d...
Nie mówiąc o Panasewiczu w studiu i jedzeniu.
2
Tego nie wiadomo, ale wiem, że Sidzej trenuje twerkowanie by nam pokazać jak wygra ZP ;)
9
Voyager 2 opuścił Układ Słoneczny i jest w przestrzeni międzygwiezdnej, czyli tam gdzie jest już jego bliźniak Voyager 1. Voyager 2 dostarczy nam wielu danych dot. warunków tam panujących, gdyż jego czujniki są sprawne. Sonda jest w odległości 18 miliardów km od Ziemi.
Filmik NASA z napisami
0
Powinni Puyola ściągnąć, by nauczył Dembele punktualności. Z takim nauczycielem nie da się spóźnić na trening :)
1
Najpiękniejszy mój świat. Najpiękniejsze sny. Zostawiłem tam kolorowe sny...
0
Swój kod na 30 dni już wykorzystałem :)
1
Następnego dnia wysyłają.
1
Polecicie mi jaką dobrą kawę na prezent dla kawosza?
1
Dobrze działa? Można synchronizować wiadomości z innych maili?
1
Korzysta ktoś z Protonmail?
1
Najczęściej przychodzą między 8-10 rano.
1
Putin testujący nową rosyjską snajperkę Chukavin SVC, czyli następcę słynnego Dragunova SVD/SWD.
Ma zasięg 1600 jardów ( ok. 1500 m ) i strzela nabojami 7,62x54R mm lub w wersji zachodniej .308 i .338 Laupa Magnum.
0
Austria, bo Łotwa nie brała udziału przy organizacji tej misji.
1
Bardzo dziękuję. Dobrze, że na LR są historyczne "świry" ;)
0
Mogą być. Tu chodzi tylko o to byśmy poszukali publikacji na dany temat i zapisali w formie wymaganej w pracy licencjackiej :)
1
Zaproponujecie mi jakiś temat historyczny( najlepiej o wwI,ww2 ) do którego odnosi się dużo publikacji? Potrzebuję do zrobienia bibliografii.