0

Benzema od paru lat potykał się o własne nogi i dopiero od miesiąca ma jakąś formę. Poza tym Suarez potrafi grać słabo i nagle zdobyć gola z d..., więc taka krytyka jest bezsensowna.

6

Poza tym gość bardzo nie lubi Realu, więc jest dobrze zmotywowany.

2

Podniecali się Viniciusem przez całą pierwszą połowę i stwierdzili, że nie był to świetny mecz Malcoma.

0

Ten mecz pokazał, że Cou po prostu nie może grać na skrzydle, a w pomocy np. jako OŚP.

0

No chyba, że w ten sposób.

0

Chyba się nie da. Próbowałem na PS4 Pro w przeglądarce i kicha. Zalogowałem się, ale stream się nie odpalił (Internet działał dobrze).

0

Również poproszę o link ;)

0

Flagi rozdają z tego co pamiętam.

0

Barcelona to jedna z najlepszych drużyn świata i zasługuje na luksusowe samochody :-)

0

Ja chciałbym McLaren'a, bo podobają mi się ich autka. Ewentualnie Koenigsegga lub Lamborghini ;) Mercedes nie bo to dla starych pryków, a BMW jest dla mnie po prostu brzydkie i nie lubię ich designu.

0

Salah podziurawi im tą śmieszną obronę, a Lewego powstrzyma Van Dijk. YWNWA!

0

Oby nie, bo Real to zbyt silny przeciwnik dla Inakiego.

0

Alto Odyssey, Jetpack Joyride, Mekorama, Shadow Fight, Lemmings i 2048.

0

Właśnie nie ma takiej aplikacji.

0

Suarez, Messi, Mbappé, Ibrahimović, Eto'o, Griezmann, CR7, Salah, Balotelli , Pogba

0

Czy w przeglądarce ps4 da się obejrzeć mecz z Eleven?

0

Samsung co roku wydaje nowy model, więc musiałeś kupować jak S7 był już stary.

0

Niektórzy kupują flagowca, by używać go przez parę lat. Ja mam flagowca od 2 i pół roku i dalej dobrze działa, tylko bateria się psuje. Za rok lub 2 prawdopodobnie wymienię na nowy.

0

Solari prowadził Real w mniejszej liczbie spotkań (12 mniej ), a oni podniecają się, że ma wyższy procent wygranych od Valverde. Są w d... i pocieszają się czym mogą. Mam nadzieję, że w lutym ich sezon się zakończy ;)

0

Ja mam gdzieś te Polsaty i inne g... Oglądam mecze na Eleven (wiem, że mają tylko połowę La Liga, ale będę oglądał F1), czasami LM w Ipli jak upoluję kod. Resztę na Reddit, bo mam dosyć tych badziewnych firm, które ciągle chcą więcej kasy od nas wyciągnąć.

0

20 zł miesięcznie za Polsat Premium.

0

Hashtag United F.C., czyli klub założony przez YouTubera w 2016 roku. Narazie wygrali The EE Wembley Cup, czyli puchar piłkarskich gwiazd YouTube'a organizowany przez operatora EE (wtedy mieli nazwę Spencer F.C.). Teraz grają w Eastern Senior League(6 poziom w Anglii) i mogą awansować, bo zajmują 1 miejsce.
Ciekawe, czy do PL kiedyś wejdą ;-)

0

OD11 dobrze wygląda z tym wąsem ;)

1

Witaj w klubie zaliczonej sesji ;)

0

Ciekawe ile ma lat, bo z chęcią bym się z nią umówił :-)

0

Piątek chyba za dużo grał w Red Dead Redemption ;)

1

W strukturach UEFA.

0

Zobaczymy jak zostanie przetestowany i oceniony. Jak wszystko będzie ok, to go z chęcią przygarnę :)

3

Nowa Xperia XZ4 dobrze się zapowiada.
Wyświetlacz 6,5 cala 21:9 QHD+ OLED z HDR i ochroną Gorilla Glass 5, bateria 4400 mAh, 3 aparaty:https://zapodaj.net/62260424ad7f1.jpg.html
obudowa wodo- i pyło-szczelna, brak notcha oraz Snap 855 i 6 GB RAM i 128 GB Wewnętrznej.
Prawdopodobny wygląd: https://zapodaj.net/be6083f3114b2.jpg.html
Szkoda, że raczej cena będzie wynosiła 3500< zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?