0

Chyba, że udostępnisz programem join.me:
https://m.pcformat.pl/Ekran-twojego-komputera-w-internecie,a,1543

0

I co? Podzielisz się? ;)

0

A chciałem by Bayern rozbił sobie szczękę o pięść Liverpoolu...

0

Na priva wysłałem Ci.

0

Podzieli się ktoś iplą lub nc+go z Polsatem Premium za pewną opłatą? Jeśli tak, to proszę o kontakt na privie ;)

1

Bałkański temperament przyciąga kobiety...

0

Już Cię lubię za połączenie w nicku jednego z moich ulubionych piłkarzy z jedną z moich ulubionych serii filmów akcji :)

0

Wyjdzie korzystniej ;)

0

Niestety nie :( Działa na 2 urządzenia na jednym koncie...

0

Chciałby się ktoś złożyć na pakiet Polsat sport premium w Ipli? ;)

0

Nie ma jakiegoś zagranicznego streamingu LM działającego w Polsce?

0

Wieśniaki z Polsatu zakończyły w grudniu grę Graliga, więc kody się skończyły.

0

Tu masz te "kontrowersyjne" sytuacje: https://mobile.twitter.com/GIGANTESbasket/status/1097275003081416704
Sędziowie powinni zauważyć to uderzenie ręką gracza Realu w głowę zawodnika Barcelony i powinny być rzuty wolne, ale Real twierdzi, że znowu zostali oszukani i grożą wyjściem z ACB, czyli z hiszpańskiego związku koszykówki.

0

Chodzi o Pro Piacenzę.

0

Zapomniałem, że nie była to bezpośrednia kartka.

2

Jeszcze czerwona kartka Ramosa :-)

3

Nie mam, ale z PPC wiem, że obecnie jest to jeden z najbardziej opłacalnych procesów.

0

Mój wymarzony transfer to Timo Werner, ponieważ jest moim drugim ulubionym niemieckim piłkarzem, zaraz po MAtSie.

0

To jest pseudopatriota po prostu.

0

Baby Driver polecam!

0

Wiadomo, że Diego Simeone :)

0

Doradca Donalda Trumpa, Jared Kushner opracował plan dotyczący Bliskiego Wschodu, który zostanie ujawniony po wyborach parlamentarnych w Izraelu (9 kwietnia). Wg. amerykańskiego magazynu "Foreign Policy" plan ma zawierać uznanie państwa Palestyńskiego ze stolicą we wschodniej Jerozolimie, by załagodzić napięcie na lini USA-Palestyna, które powstało po uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela.

1

Chile dołączyło do Argentyny, Urugwaju i Paragwaju i razem będą ubiegać się o prawo do zorganizowania MŚ w piłce nożnej w 2030 roku. Przypominam, że w 2022 odbędą się MŚ w Katarze, a w 2026 w Kanadzie, USA i w Meksyku

0

Milan, United, obojętnie, obojętnie, Totki, Liverpool, obojętnie i obojętnie.

0

Piękne kocisko ;-)

0

Ajax grał dobrze, ale nie wykorzystywał swoich sytuacji. Tam mieli co najmniej 3 100% okazje, z których powinny być bramki. Jeśli ktoś chce pokonać Real to musi kopać go po tyłku przez 90 minut i z zimną krwią wbijać piłkę do bramki. Wg. pokonać ich mogą: PSG, Juve, Man City, Barcelona lub Tottenham.

1

"Kopciuchy" zostały odpalone i jacyś idioci palą jakimś badziewiem, więc nic dziwnego, że się dusiłeś.

0

Wygląda jak Oko Saurona ;)

0

Coś z aerodynamiką zmienili i zwiększyli docisk do podłoża.
Tu masz oficjalny filmik:
https://api.motorsport.tv/embed/jspAZCn2-giorgio-piola-2019-f1-regulations?autoplay

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?