Lubię Pawła Dybałę, ale wolę Cou, więc mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. No chyba, że Cou będzie dalej fatalnie grać i będzie chciał zmienić otoczenie :)
Zobaczę kogo uda mi się wyciągnąć, bo narazie mam 4,5 mln £ i zajmuję 3 miejsce. Jak zakończę sezon to pewnie dostanę jakąś dodatkową kasę i wzmocnię "Wilki".
Skończył na 16 miejscu. Przez chwilę był 10, ale potem coś w bolidzie się zepsuło. Kubica nie jeździ źle, ale z g... bata nie ukręcisz. Gdyby startował dla takiej Alfa Romeo to na pewno lepiej by wypadał.
Niektórzy uważają, że wcześniej tego nie widzieli, ale od lat 90 ruch lotniczy w Polsce powiększył się kilkunastokrotnie. Poza tym nie da się rozpylić czegoś na dokładnie wyznaczonym celu, bo przy takiej wysokości wiatr, by to rozniósł i wątpię żeby "spiskowcy" ryzykowali zatrucie swojego otoczenia.
Z historycznego punktu widzenia Katalończycy mają prawo do swojego państwa, ale wg. mnie nie powinni opuszczać Hiszpanii, gdyż będzie to zagrożenie dla "jedności" europejskiej. Rosja tylko czeka na odpowiednią okazję, by zyskać partnera w Europie.
Kto wg. was wygra CA 2019? Chciałbym żeby wygrała Argentyna, ale obawiam się, że Messi będzie osamotniony i dozna jakiejś kontuzji. Wg. mnie bez Dybali, Icardiego i dobrze zorganizowanej obrony nie dadzą rady. Brazylia jest chyba największym faworytem.
0
Lubię Pawła Dybałę, ale wolę Cou, więc mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. No chyba, że Cou będzie dalej fatalnie grać i będzie chciał zmienić otoczenie :)
8
Po prostu ich nie wpuścili i ich nie wyzywali , więc nie wiem co ma do tego miłość do bliźniego.
0
Ja mam footybite, TVP i Eleven :)
0
Wygląda prawie jak bliźniak jednojajowy :)
0
Zobaczę kogo uda mi się wyciągnąć, bo narazie mam 4,5 mln £ i zajmuję 3 miejsce. Jak zakończę sezon to pewnie dostanę jakąś dodatkową kasę i wzmocnię "Wilki".
0
Poleci mi ktoś jakiegoś taniego pomocnika (najlepiej z Premier League ) do kariery Wolverhamptonem w Fifa 19?
0
Skończył na 16 miejscu. Przez chwilę był 10, ale potem coś w bolidzie się zepsuło. Kubica nie jeździ źle, ale z g... bata nie ukręcisz. Gdyby startował dla takiej Alfa Romeo to na pewno lepiej by wypadał.
0
Ciekawe czy Williams się kiedyś poprawi. Ich bolidy są do d... i tylko cud sprawi, że któryś z kierowców zajmie miejsce w pierwszej dziesiątce.
1
Jakiś problem z turbo.
0
Niektórzy uważają, że wcześniej tego nie widzieli, ale od lat 90 ruch lotniczy w Polsce powiększył się kilkunastokrotnie. Poza tym nie da się rozpylić czegoś na dokładnie wyznaczonym celu, bo przy takiej wysokości wiatr, by to rozniósł i wątpię żeby "spiskowcy" ryzykowali zatrucie swojego otoczenia.
0
Gościu jest po prostu kostuchą ;)
1
Paco i BVB na 1 miejscu! Oby ograli Bayern w następnym starciu.
0
30 minut przed meczem się pojawiają.
0
Z historycznego punktu widzenia Katalończycy mają prawo do swojego państwa, ale wg. mnie nie powinni opuszczać Hiszpanii, gdyż będzie to zagrożenie dla "jedności" europejskiej. Rosja tylko czeka na odpowiednią okazję, by zyskać partnera w Europie.
0
OnePlus 6t jest dosyć porządmy.
0
Zapomniałem o nich :)
1
Kto wg. was wygra CA 2019? Chciałbym żeby wygrała Argentyna, ale obawiam się, że Messi będzie osamotniony i dozna jakiejś kontuzji. Wg. mnie bez Dybali, Icardiego i dobrze zorganizowanej obrony nie dadzą rady. Brazylia jest chyba największym faworytem.
0
Przecież nie chodzi mu o zieloną kartę. On się stara o wizę turystyczną.
0
Dlatego mecze puszczane na NC+ będę oglądał na footybite :)
2
Tvp na pewno pokaże, ale będą to późne godziny nocne
0
Był już artykuł na głównej.
0
Przynajmniej głupota nie będzie się rozszerzać...
2
Komentarz usunięty
0
Czasami piję tzw. przeze mnie "Winter Edition", czyli herbata, miód, laska cynamonu, goździki, pomarańcza i cytryna.
0
Z trzcinowym? Czy z jakimś likierkiem?
0
Z jakimi dodatkami lubicie pić herbatę? Ja uwielbiam herbatę z miodem wrzosowym i z cytryną, a Wy? :)
2
Hiszpanie nie są latynosami, bo to określenie narodów mieszkających w Ameryce Łacińskiej.
0
Jadon Sancho! :)
0
Myślę, że spotkanie z Naczelnym Śmieszkiem La Rambli to najlepsza atrakcja w stolicy ;)
2
Ale wybrali grę dla swojej ojczyzny, bo z Polską nie mają zbyt dużo wspólnego.