To mógł być film pt. "Uziemieni". Jest to komedia o rozwiedzionym małżeństwie, które chce dotrzeć na wesele córki, ale wybucha wulkan na Islandii i ruch lotniczy został zatrzymany. W jednej scenie pokłócili się i wyszli z wypożyczonego auta, a ono stoczyło się na sam środek autostrady i zostało rozwalone na strzępy :)
1
Ipla 40 zł na tydzień. Na jeden mecz się nie da.
0
Nie wiedziałam o tym tatuażu. W takim razie nie mam pojęcia dlaczego nie wziął ślubu kościelnego. Może Antonella nie chciała? Dziwne...
1
Mbappe ostro sfaulował w Pucharze Francji (
1
Tylko, że Leo wziął ślub cywilny i nie wiem, czy jest wierzący. Poza tym ten argument ze wzorem jest śmieszny, bo Salah nie robi nic niezwykłego...
0
Nie ma to jak bronić jakiegoś g... które nawet nie stało obok sztuki. No ale tonący brzytwy się chwyta.
0
"Zaliczasz", czy "obsługujesz"? :)
0
Zobaczymy :) Teraz Xiaomi szukuje coś ze Snapem 855, wąskimi ramkami i podobno dobry aparatem. Ciekawe jak wycenią.
0
Właśnie zależy mi na stereo i trochę aparacie.
2
Jak Dutch van der Linde vs Colm O'Driscoll :)
1
Ja się już o dobre piwko założyłem, że Liverpool zostanie za burtę wyrzucony :)
0
Chociaż powiedz czy uważasz te rzeczy za wadę :)
0
Jaki serial?
2
Co myślisz o wyskakującym aparacie i zaokrąglonym ekranie (bardzo prawdopodobny przeciek) w nadchodzącym OnePlus?
1
Ten zespół jest memem po prostu i nic nie osiągnie w tym sezonie...
0
Oglądałem Sicario, ale już nie pamiętam o co chodziło, bo puścili to o 23:30 i zacząłem podsypiać.
0
The Young Pope, The Good Doctor, Strzelec, Upadek Królestwa, Gra o Tron, Zabójcza Broń.
1
Zgadzam się, ale Guardiola był lepszym zjawiskiem w XXI wieku.
3
Szkoda, że na księżycu nie zorganizują tego pucharu...
0
Jakby były piersi to by się nie żalił, tylko podziwiał ;)
0
Ja również i nie będzie mi szkoda Guardioli :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda, że OD11 ma słabą formę, ale mam nadzieję, że zagra dobrze z Liverpoolem :)
0
Jak grali w pierwszej połowie? Tylko proszę bez frustracji...
0
Chodzi o krzyż na iglicy tylnej wieży.
1
Mam od niedawna Joe Gomeza i razem z Baillym w Wolves wymiata :)
1
Jak się nazywa ta piłkarka ze zdjęcia?
0
To mógł być film pt. "Uziemieni". Jest to komedia o rozwiedzionym małżeństwie, które chce dotrzeć na wesele córki, ale wybucha wulkan na Islandii i ruch lotniczy został zatrzymany. W jednej scenie pokłócili się i wyszli z wypożyczonego auta, a ono stoczyło się na sam środek autostrady i zostało rozwalone na strzępy :)
1
Ta Konfederacja to jest jakaś wybuchowa mieszanka. Jak nie gadający totalne bzdury od czasu do czasu Korwin to Liroy, które się na niczym nie zna.
3
Missi. Ten przydomek został wymyślony podczas CA, gdzie Messi nie strzelił karnego, podczas finałowego konkursu rzutów karnych.
9
Przyczajony Ernest, ukryty smok ;)