Bardzo czyste powietrze, domy ocieplane i napędzane geotermią, przyjaźni ludzie, geocooking/ baking (czyli gotowanie w źródełkach termalnych np. tradycyjny słodki chlebek), brak silnych sąsiadów i piękne krajobrazy oraz nordyckie kobitki ;-) Nazbierało się parę plusów...
Ja nic, ale myślę, że będzie dużo rożnych w meczu Tottenham vs Man City bo obie drużyny są bardzo ofensywnie usposobione i będzie grad strzałów na obie bramki.
Która nie zrobi nic pożytecznego, podwyższy podatki, wprowadzi lgbt w szkołach, nie znodernizuje wojska i będzie działać pod dyktando Niemiec. Faktycznie dobry wybór...
Dlatego Ajax nigdy nie stanie się z powrotem klubem z top-u. Jak co drugi sezon wyprzedaje się zawodników, którzy weszli na wysoki poziom i od nowa kształtuje się nowych to nie masz szans by konkurować z potęgami.
Jak się rozpędzał to powiedziałem sobie: "co on kombinuje?!", ale jak zobaczyłem piłkę trzepoczącą w siatce to stwierdziłem, że jest po prostu genialny. Marnuje parę znakomitych okazji, by potem zamknąć wszystkim usta :)
Wie ktoś w jakim mieście/twierdzy znajduje się studnia głębinowa wybudowana przez krzyżowców, w której pracowały woły?
Na TVP Historia był o tym program parę tygodni temu i już nie pamiętam.
Można być dostawcą i mieć swój zespół. Taki Mercedes, Renault, czy Ferrari robią to i to, więc Honda mogłaby im pomóc. Problemem są wspomniane przez Ciebie układy.
Jak tak dalej pójdzie to będą musieli zwinąć interes. Chyba, że pojawi się jakiś duży producent aut chcący wejść do F1 ( np. Toyota, Honda, Audi ) i połączy się z nimi, bo zespołem satelickim dużego teamu nie zostaną i ciągle to podkreślają.
Williams F1 Team dalej się ośmiesza. Teraz ściągnięty z emerytury legendarny Patrick Head został konsultantem do spraw technicznych. Ma to pomóc w poprawieniu osiągów felernego bolidu. Williams poszukuje aż 39 nowych pracowników w tym: specjalisty od aerodynamiki, specjalisty od badań w tunelu aerodynamicznym, projektanta aerodynamicznego i IT menedżera. BTW szefowa tego teamu przyznała się do błędu, więc mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :)
W dzisiejszych testach F1 w Bahrajnie Russell ( partner Kubicy w Williamsie ), wykręcił najlepszy czas jadąc w bolidzie Mercedes, a rezerwowy kierowca w bolidzie Williamsa był ostatni. To chyba ewidentnie pokazuje, że ten team jest żenujący i nie potrafił na czas przygotować dobrego auta. Szkoda, że Kubica będzie musiał się męczyć w tym sezonie... Już taki Haas byłby o niebo lepszy.
1
Bardzo czyste powietrze, domy ocieplane i napędzane geotermią, przyjaźni ludzie, geocooking/ baking (czyli gotowanie w źródełkach termalnych np. tradycyjny słodki chlebek), brak silnych sąsiadów i piękne krajobrazy oraz nordyckie kobitki ;-) Nazbierało się parę plusów...
1
Ważna jest długość po napompowaniu ;)
0
Jak Messi zaciera ręce to lepiej zejść mu z drogi ;)
1
Come on Spurs!
0
Ciekawe czy będzie dzisiaj Sonshine football ;)
Lubię Guardiolę, ale Totki są jednym z moich ulubionych klubów, więc Come on Spurs!
0
Ja nic, ale myślę, że będzie dużo rożnych w meczu Tottenham vs Man City bo obie drużyny są bardzo ofensywnie usposobione i będzie grad strzałów na obie bramki.
0
Nie stać mnie na baton - Message in a bottle
Żule w taksi - Joe le taxi
Soczek a ciasto - Such a disaster
0
Pomyliłem Cię z innym użytkownikiem.
0
To trzeba było napisać, że chodzi o Konfederację ;)
4
Która nie zrobi nic pożytecznego, podwyższy podatki, wprowadzi lgbt w szkołach, nie znodernizuje wojska i będzie działać pod dyktando Niemiec. Faktycznie dobry wybór...
0
Powinien zmienić nazwisko na Drinkfirewater ;)
0
Dostaną wpierdziel i się skończy gadanie ;)
0
Dlatego Ajax nigdy nie stanie się z powrotem klubem z top-u. Jak co drugi sezon wyprzedaje się zawodników, którzy weszli na wysoki poziom i od nowa kształtuje się nowych to nie masz szans by konkurować z potęgami.
9
Ciekawe co zapisał sobie Solskjaer podczas meczu :) Oby coś w stylu: "Jak zatrzymamy Messiego to ten Suarez strzeli coś z d... Jak żyć...".
1
Jak się rozpędzał to powiedziałem sobie: "co on kombinuje?!", ale jak zobaczyłem piłkę trzepoczącą w siatce to stwierdziłem, że jest po prostu genialny. Marnuje parę znakomitych okazji, by potem zamknąć wszystkim usta :)
0
Każdy korzysta z innego ipn
5
Z piłkarzami Barcelony nastrzelałby mnóstwo goli ;)
0
Wie ktoś w jakim mieście/twierdzy znajduje się studnia głębinowa wybudowana przez krzyżowców, w której pracowały woły?
Na TVP Historia był o tym program parę tygodni temu i już nie pamiętam.
0
Ale tak "DOGŁĘBNIE"? ;)
0
Dziękuję za informację :) Lubię BVB ale dawno o nich nie czytałem.
0
Dzisiaj Alcacer w doliczonym czasie gry strzeli bramkę Bayernowi! Róbcie screeny ;-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jedyna piosenka the Cure, która mi się podoba.
1
W tych pustych miejscach chciałbym Sancho/Lozano i Grimaldo :)
0
Można być dostawcą i mieć swój zespół. Taki Mercedes, Renault, czy Ferrari robią to i to, więc Honda mogłaby im pomóc. Problemem są wspomniane przez Ciebie układy.
0
Jak tak dalej pójdzie to będą musieli zwinąć interes. Chyba, że pojawi się jakiś duży producent aut chcący wejść do F1 ( np. Toyota, Honda, Audi ) i połączy się z nimi, bo zespołem satelickim dużego teamu nie zostaną i ciągle to podkreślają.
0
Williams F1 Team dalej się ośmiesza. Teraz ściągnięty z emerytury legendarny Patrick Head został konsultantem do spraw technicznych. Ma to pomóc w poprawieniu osiągów felernego bolidu. Williams poszukuje aż 39 nowych pracowników w tym: specjalisty od aerodynamiki, specjalisty od badań w tunelu aerodynamicznym, projektanta aerodynamicznego i IT menedżera. BTW szefowa tego teamu przyznała się do błędu, więc mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :)
0
Właśnie szukam innego avka :)
0
W dzisiejszych testach F1 w Bahrajnie Russell ( partner Kubicy w Williamsie ), wykręcił najlepszy czas jadąc w bolidzie Mercedes, a rezerwowy kierowca w bolidzie Williamsa był ostatni. To chyba ewidentnie pokazuje, że ten team jest żenujący i nie potrafił na czas przygotować dobrego auta. Szkoda, że Kubica będzie musiał się męczyć w tym sezonie...
Już taki Haas byłby o niebo lepszy.
0
Kogo ściągnąć do Wolves ( Fifa 19 ) zamiast Jimeneza?
Tammy Abraham, Kouame, Piątek, N. Pepe?