1

Bardzo czyste powietrze, domy ocieplane i napędzane geotermią, przyjaźni ludzie, geocooking/ baking (czyli gotowanie w źródełkach termalnych np. tradycyjny słodki chlebek), brak silnych sąsiadów i piękne krajobrazy oraz nordyckie kobitki ;-) Nazbierało się parę plusów...

1

Ważna jest długość po napompowaniu ;)

0

Jak Messi zaciera ręce to lepiej zejść mu z drogi ;)

1

Come on Spurs!

0

Ciekawe czy będzie dzisiaj Sonshine football ;)
Lubię Guardiolę, ale Totki są jednym z moich ulubionych klubów, więc Come on Spurs!

0

Ja nic, ale myślę, że będzie dużo rożnych w meczu Tottenham vs Man City bo obie drużyny są bardzo ofensywnie usposobione i będzie grad strzałów na obie bramki.

0

Nie stać mnie na baton - Message in a bottle

Żule w taksi - Joe le taxi

Soczek a ciasto - Such a disaster

0

Pomyliłem Cię z innym użytkownikiem.

0

To trzeba było napisać, że chodzi o Konfederację ;)

4

Która nie zrobi nic pożytecznego, podwyższy podatki, wprowadzi lgbt w szkołach, nie znodernizuje wojska i będzie działać pod dyktando Niemiec. Faktycznie dobry wybór...

0

Powinien zmienić nazwisko na Drinkfirewater ;)

0

Dostaną wpierdziel i się skończy gadanie ;)

0

Dlatego Ajax nigdy nie stanie się z powrotem klubem z top-u. Jak co drugi sezon wyprzedaje się zawodników, którzy weszli na wysoki poziom i od nowa kształtuje się nowych to nie masz szans by konkurować z potęgami.

9

Ciekawe co zapisał sobie Solskjaer podczas meczu :) Oby coś w stylu: "Jak zatrzymamy Messiego to ten Suarez strzeli coś z d... Jak żyć...".

1

Jak się rozpędzał to powiedziałem sobie: "co on kombinuje?!", ale jak zobaczyłem piłkę trzepoczącą w siatce to stwierdziłem, że jest po prostu genialny. Marnuje parę znakomitych okazji, by potem zamknąć wszystkim usta :)

0

Każdy korzysta z innego ipn

5

Z piłkarzami Barcelony nastrzelałby mnóstwo goli ;)

0

Wie ktoś w jakim mieście/twierdzy znajduje się studnia głębinowa wybudowana przez krzyżowców, w której pracowały woły?
Na TVP Historia był o tym program parę tygodni temu i już nie pamiętam.

0

Ale tak "DOGŁĘBNIE"? ;)

0

Dziękuję za informację :) Lubię BVB ale dawno o nich nie czytałem.

0

Dzisiaj Alcacer w doliczonym czasie gry strzeli bramkę Bayernowi! Róbcie screeny ;-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jedyna piosenka the Cure, która mi się podoba.

1

W tych pustych miejscach chciałbym Sancho/Lozano i Grimaldo :)

0

Można być dostawcą i mieć swój zespół. Taki Mercedes, Renault, czy Ferrari robią to i to, więc Honda mogłaby im pomóc. Problemem są wspomniane przez Ciebie układy.

0

Jak tak dalej pójdzie to będą musieli zwinąć interes. Chyba, że pojawi się jakiś duży producent aut chcący wejść do F1 ( np. Toyota, Honda, Audi ) i połączy się z nimi, bo zespołem satelickim dużego teamu nie zostaną i ciągle to podkreślają.

0

Williams F1 Team dalej się ośmiesza. Teraz ściągnięty z emerytury legendarny Patrick Head został konsultantem do spraw technicznych. Ma to pomóc w poprawieniu osiągów felernego bolidu. Williams poszukuje aż 39 nowych pracowników w tym: specjalisty od aerodynamiki, specjalisty od badań w tunelu aerodynamicznym, projektanta aerodynamicznego i IT menedżera. BTW szefowa tego teamu przyznała się do błędu, więc mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :)

0

Właśnie szukam innego avka :)

0

W dzisiejszych testach F1 w Bahrajnie Russell ( partner Kubicy w Williamsie ), wykręcił najlepszy czas jadąc w bolidzie Mercedes, a rezerwowy kierowca w bolidzie Williamsa był ostatni. To chyba ewidentnie pokazuje, że ten team jest żenujący i nie potrafił na czas przygotować dobrego auta. Szkoda, że Kubica będzie musiał się męczyć w tym sezonie...
Już taki Haas byłby o niebo lepszy.

0

Kogo ściągnąć do Wolves ( Fifa 19 ) zamiast Jimeneza?
Tammy Abraham, Kouame, Piątek, N. Pepe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?