0

Ale mecz trwa 90 minut, a nie 45.

3

Ale to jest coś innego. Tutaj wysoko wygrywamy i zamiast dobić przeciwnika frajersko odpadamy...

0

https://zapodaj.net/8aaa8cb8240a6.png.html
Screenshot mojego postu o osiedlu dla biednych rolników z drukarki 3d. Jak wstawiłem normalnie to strona wycinała połowę tekstu.

1

Już od antychrystów go wyzywają :)

0

Reszta to też będą kibice, ale przyjadą na własną rękę.

0

Nie chcę oglądać jego ciągłych symulek...

5

Bo dwa razy z rzędu we frajerskim stylu odpadł z LM wysoko wygrywając u siebie, bo nie potrafił zmotywować zawodników po straconych bramkach itp. itd. Nie mówiąc o nudnej grze opartej tylko na Messim, przebłyskach Dembele i interwencjach Stegena. Poza tym zajeżdżanie Rakiticia i wystawianie słabego Cou zamiast Malcoma.

1

Kadrę "U" mam gdzieś :)

1

Powinno się zamknąć te badziewne media. Z gó#na próbują ukręcić sensacyjną wiadomość tworząc jeszcze większe gó#no...

0

To nie wiedziałem. Dzięki za info.

0

Levy...

1

Kane już biega i trenuje. Ma narazie problemy ze skręcaniem podczas biegu, ale do 1 czerwca powinien być gotowy.

0

Wszystko fajnie, ale jeśli chodzi o Eriksena to Levy jest bardzo ciężkim przeciwnikiem i tanio go nie sprzeda. Isco też nie do wyjęcia, chyba że Ethan Hunt wykona kolejną "Mission Impossible" :)

0

Danny Gaucho tak by rozśmieszył liverpoolczyków, że nie mogliby się pozbierać z murawy :)

0

Na Instagramie, czy tam twitterze zapytaj ich po hiszpańsku :)

0

Może Twój de Light jest drewniany, bo de Ligt nie ma nic z drewnem wspólnego.

0

Gnojki z Madrytu...

3

Ale EV zasługuje na zwolnienie za podwójne frajerstwo w LM i gówniane decyzje kadrowe.

0

Ja lubię obie drużyny, ale będę za słabszymi, czyli za Kogutami. Jak wygra Live to nie będę jakoś zasmucony, bo zasłużenie są w finale i są fajną ekipą.

0

Poczekaj aż wygrają PK. Wtedy mogą zrobić jakąś rewolucję. Dadzą EV dograć sezon i powiedzą adios.

1

Tylko Wenger! :)

0

Ja kibicuję pięciu klubom:
1. Pogoń Szczecin - ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej, ale jestem zadowolony, bo niedawno groził im spadek.
2. Barcelona - klęska i frajerstwo w LM
3. BVB - prowadzenie przez długi czas i utrata prowadzenia na rzecz znienawidzonego Bayernu i sezon bez żadnego trofeum.
4. Liverpool - prowadzenie przez długi czas i pożegnanie się z mistrzostwem Anglii, ale z szansą na LM.
5. Tottenham - pełne zadowolenie, bo utrzymują się na miejscu gwarantującym LM i po raz pierwszy w historii finał w LM po pasjonującym boju z Ajaxem.
Teraz mam dylemat komu kibicować w finale, ale myślę, że wybiorę Totki, bo są po prostu słabsi i podoba mi się ich ogólna postawa :)

1

Nigdy nie liczyło się podwójnie. W przypadku remisu w dwumeczu przeczodzi drużyna, która strzeliła więcej na wyjeździe. Jak było 2:2 to Ajax prowadził w dwumeczu 3:2.

0

Tottki, bo grają na wyjeździe.

1

Jedną.

1

Jak się traci bramki to trzeba cisnąć, a nie stać jak owce i czekać na rzeź...

0

Totki, bo będzie Sonshine football :)

0

Ja tam jestem za Kogutami.

0

Niby też dobry kandydat, ale mówił, że nie zamierza odchodzić z Ajaxu chyba, że zarząd będzie miał inne plany i się nie dogadają.

0

Xaviego :) Wiem, że jego doświadczenie jest praktycznie zerowe, ale ZZ też takie miał. To były na pewno zastrzyk świeżości (problemem mogą być jego dawne znajomości ze starą gwardią). Jeśli chodzi o wolnych trenerów to jest Wenger, Setien (nie chciałbym go) i prawdopodobnie Tuchel (też frajerstwo w LM i problem z gwiazdeczkami).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?