"Nazwa porzeczki pochodzi od dawnego porzecze 'teren położony nad rzeką. poziomki – od wyrażenia po ziemi. Obie nazwy wskazują więc miejsce pojawiania się danej rośliny."
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski
1. Synek Merkelowej, ośmieszający siebie i Polskę na arenie Europejskiej i sprzedający ważne przedsiębiorstwa.
2. Gościu z teką TW udający, że nie miał z nimi nic wspólnego, narcyz uważający się za pogromcę komunistów oraz buc.
5. Pierdoła od "grubej kreski", która powstrzymywała lustrację i dzięki temu do dzisiaj prokuratorzy oraz poplecznicy z PRL są w polityce.
Nie wiem jak można uważać ich za jakichś wybitnych Polaków.
Na szczęście the Citizens źle zagrali i jest finał Tottenham vs Liverpool. Tottenham nie będzie chłopcem do bicia, bo mogą w końcu zdobyć jakieś trofeum tak samo jak Liverpool, więc będzie to mecz "od bramki do bramki".
Wydaje mi się, że EV wyleci po PK. Zarząd mówi o skupieniu się na tym finale, by zdobyć to trofeum, zakończyć już sezon i wtedy zacząć "czystkę". Róbcie screeny :)
0
A jaki kupujesz?
0
Szkoda Eriksena, że będzie grał z takimi badziewiakami pod batutą wypalonego łysola :)
0
Mati weź nie świruj, weź się przytul...:)
2
Ja również porzucam, ale w zdjęcie Ernesta :)
1
Chyba oddać Cou. Dembele już ratował Barcelonie tyłek...
0
"Nazwa porzeczki pochodzi od dawnego porzecze 'teren położony nad rzeką. poziomki – od wyrażenia po ziemi. Obie nazwy wskazują więc miejsce pojawiania się danej rośliny."
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski
2
Są jakieś nowe wieści o Griezmannie i de Ligtcie?
0
Zbliża się zarywanie nocy dla Messiego :)
Oby ta zgraja piłkarzy, będąca tylko z nazwy reprezentacją, pokazała trochę dobrej gry...
1
1. Synek Merkelowej, ośmieszający siebie i Polskę na arenie Europejskiej i sprzedający ważne przedsiębiorstwa.
2. Gościu z teką TW udający, że nie miał z nimi nic wspólnego, narcyz uważający się za pogromcę komunistów oraz buc.
5. Pierdoła od "grubej kreski", która powstrzymywała lustrację i dzięki temu do dzisiaj prokuratorzy oraz poplecznicy z PRL są w polityce.
Nie wiem jak można uważać ich za jakichś wybitnych Polaków.
0
Na szczęście the Citizens źle zagrali i jest finał Tottenham vs Liverpool. Tottenham nie będzie chłopcem do bicia, bo mogą w końcu zdobyć jakieś trofeum tak samo jak Liverpool, więc będzie to mecz "od bramki do bramki".
1
Szanse są małe, ale dalej mam nadzieję, że EV poleci ze stanowiska.
2
Dawać mi jakąś oficjalkę transferu do Barcelony w postaci nowego trenera, de Ligta i zastępcy Suareza, bo zaraz nie wytrzymam :)
0
Środki może mają, ale nie chcą bardziej narazić się UEFA, bo jest prowadzone postępowanie dot. złamania FFP.
5
Bielsa lub Wenger ;)
0
Ale to śledczy z UEFA skierował sprawę do komisji zajmującej się finansami klubów.
0
Manchesterowi City grozi wykluczenie z LM za przekroczenie FFP. Ciekawe, czy do PSG UEFA się przyczepi :)
1
Z EV na ławce nie sądzę...
2
Aż chce się powiedzieć: Valverde pakuj manatki, pożegnaj się i zniknij!
0
Niech ściągną TAA z Liverpoolu.
1
Przecież Dmbuś jest kozacki :)
0
Z cyklu Rosjanie potrafią: Bentley Continental GT przerobiony na terenowy pojazd gąsienicowy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
de Ligt do diaska!
7
Przecież on ma być tylko zmiennikiem Alby. Żaden młody zawodnik nie zgodził by się na siedzenie na ławce.
0
Wydaje mi się, że EV wyleci po PK. Zarząd mówi o skupieniu się na tym finale, by zdobyć to trofeum, zakończyć już sezon i wtedy zacząć "czystkę". Róbcie screeny :)
0
Zgadzam się, ale Kane jest nie do wyjęcia. Chyba, że skończy mu się kontrakt i poklóci się z zarządem.
0
1. Pożegnanie z EV
2. Copa America
3. 3 miesiące wakacji :)
0
I ktoś zamiast EV!
0
Dobrze, że de Jong przychodzi, bo z Busim daleko nie zajdziemy... Chociaż z EV nawet z nim szlag wszystko może trafić.
0
A czemu grasz ostatnio w takich szmirach jak Szybcy i Wściekli? ;-)