0

A jaki kupujesz?

0

Szkoda Eriksena, że będzie grał z takimi badziewiakami pod batutą wypalonego łysola :)

0

Mati weź nie świruj, weź się przytul...:)

2

Ja również porzucam, ale w zdjęcie Ernesta :)

1

Chyba oddać Cou. Dembele już ratował Barcelonie tyłek...

0

"Nazwa porzeczki pochodzi od dawnego porzecze 'teren położony nad rzeką. poziomki – od wyrażenia po ziemi. Obie nazwy wskazują więc miejsce pojawiania się danej rośliny."
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski

2

Są jakieś nowe wieści o Griezmannie i de Ligtcie?

0

Zbliża się zarywanie nocy dla Messiego :)
Oby ta zgraja piłkarzy, będąca tylko z nazwy reprezentacją, pokazała trochę dobrej gry...

1

1. Synek Merkelowej, ośmieszający siebie i Polskę na arenie Europejskiej i sprzedający ważne przedsiębiorstwa.
2. Gościu z teką TW udający, że nie miał z nimi nic wspólnego, narcyz uważający się za pogromcę komunistów oraz buc.
5. Pierdoła od "grubej kreski", która powstrzymywała lustrację i dzięki temu do dzisiaj prokuratorzy oraz poplecznicy z PRL są w polityce.
Nie wiem jak można uważać ich za jakichś wybitnych Polaków.

0

Na szczęście the Citizens źle zagrali i jest finał Tottenham vs Liverpool. Tottenham nie będzie chłopcem do bicia, bo mogą w końcu zdobyć jakieś trofeum tak samo jak Liverpool, więc będzie to mecz "od bramki do bramki".

1

Szanse są małe, ale dalej mam nadzieję, że EV poleci ze stanowiska.

2

Dawać mi jakąś oficjalkę transferu do Barcelony w postaci nowego trenera, de Ligta i zastępcy Suareza, bo zaraz nie wytrzymam :)

0

Środki może mają, ale nie chcą bardziej narazić się UEFA, bo jest prowadzone postępowanie dot. złamania FFP.

5

Bielsa lub Wenger ;)

0

Ale to śledczy z UEFA skierował sprawę do komisji zajmującej się finansami klubów.

0

Manchesterowi City grozi wykluczenie z LM za przekroczenie FFP. Ciekawe, czy do PSG UEFA się przyczepi :)

1

Z EV na ławce nie sądzę...

2

Aż chce się powiedzieć: Valverde pakuj manatki, pożegnaj się i zniknij!

0

Niech ściągną TAA z Liverpoolu.

1

Przecież Dmbuś jest kozacki :)

0

Z cyklu Rosjanie potrafią: Bentley Continental GT przerobiony na terenowy pojazd gąsienicowy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

de Ligt do diaska!

7

Przecież on ma być tylko zmiennikiem Alby. Żaden młody zawodnik nie zgodził by się na siedzenie na ławce.

0

Wydaje mi się, że EV wyleci po PK. Zarząd mówi o skupieniu się na tym finale, by zdobyć to trofeum, zakończyć już sezon i wtedy zacząć "czystkę". Róbcie screeny :)

0

Zgadzam się, ale Kane jest nie do wyjęcia. Chyba, że skończy mu się kontrakt i poklóci się z zarządem.

0

1. Pożegnanie z EV
2. Copa America
3. 3 miesiące wakacji :)

0

I ktoś zamiast EV!

0

Dobrze, że de Jong przychodzi, bo z Busim daleko nie zajdziemy... Chociaż z EV nawet z nim szlag wszystko może trafić.

0

A czemu grasz ostatnio w takich szmirach jak Szybcy i Wściekli? ;-)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?