W karierze menedżera w Fifa 19 wygrałem Barceloną La Liga Santander. Messi został królem strzelców, a ter Stegen został bramkarzem turnieju i żaden z nich nie znalazł się w drużynie turnieju...
Przecież to jest słaby film. Idiotyczne sceny slow motion (w szczególności scena pocałunku pod ostrzałem karabinowym) , niepasująca muzyka i słaba gra aktorska.
Gdzie on powiedział o niepodległej Polsce? Ja przeczytałem, że powiedział, że bez Kaczyńskiego nie byłoby dobrej zmiany. Pokaż lepiej źródło, bo według mnie mijasz się z prawdą.
Przed chwilą obejrzałem film "12 człowiek" i bardzo polecam. Jest to historia o Norwegu, który w czasie 2 wś uciekał przed ambitnym niemieckim oficerem. Dał on swoim krajanom nową nadzieję i pokazał, że człowiek może dużo przetrwać.
0
Jeśli chodzi o komedię to polecam "Gorący Towar" i "Agentka". Z dreszczowców polecam "Winni" i "Baby Driver".
0
City i P$G też są śmieszne ;) Pewnie znowu odpadną w 1/4 LM albo wcześniej...
0
Przecież tak było zawsze ;)
0
UEFA zniosła ten zakaz.
0
No ale Depay to nie Mertens. Każdy inaczej będzie się czuł na danej pozycji.
0
Może Maxi Gomez? Słyszałem, że dobry zawodnik.
0
A to nie widziałem. Poza tym RB Lipsk rzuci pewnie jakąś zaporową ceną.
1
Timo Wernera :)
0
Zapomniałem o tym :)
1
Brakuje mi jeszcze pana "po ch... mi ten VAR" Marciniaka :P
1
Dla mnie to nie jest problemem. Chodzi tylko o ciekawą logikę Fify :-)
1
W karierze menedżera w Fifa 19 wygrałem Barceloną La Liga Santander. Messi został królem strzelców, a ter Stegen został bramkarzem turnieju i żaden z nich nie znalazł się w drużynie turnieju...
0
Kurski podobno zrezygnował z Ekstraklasy.
0
Gliny nawet nie ma ;)
5
Wolałbym dostać nagrodę pieniężną w wysokości wszystkich nietrafionych kuponików Socjopaty... :P
0
Wygląd zmienił się na gówniany.
0
A jak wsadzi do suszarki? ;)
1
Chyba, że sędzią będzie Marciniak ;)
0
Tylko, że 0 zawiera aspartam, który może być rakotwórczy wg. niektórych badań.
5
Śmieszne jak cholera...
0
Jakie hasła rzucają?! Bóg Honor i Ojczyzna, czy raz sierpem raz młotem? Trzeba być stukniętym, by gadać o jakieś wrogości.
0
Ja jakoś nie widziałem flag ONR-u. Większość ma biało-czerwone flagi, więc się nie czepiaj.
0
I dobrze, że krzyczą, bo komunizm był złem. Jeśli uważasz, że komuna była świetna, to nie mam pytań...
9
Przecież to jest słaby film. Idiotyczne sceny slow motion (w szczególności scena pocałunku pod ostrzałem karabinowym) , niepasująca muzyka i słaba gra aktorska.
0
O co chodzi z tym challengem?
0
Gdzie on powiedział o niepodległej Polsce? Ja przeczytałem, że powiedział, że bez Kaczyńskiego nie byłoby dobrej zmiany. Pokaż lepiej źródło, bo według mnie mijasz się z prawdą.
0
Zgadzam się z Tobą w 100%. My marnujemy tyle kasy na jakieś gnioty zamiast zrobić coś sensownego.
3
Przed chwilą obejrzałem film "12 człowiek" i bardzo polecam. Jest to historia o Norwegu, który w czasie 2 wś uciekał przed ambitnym niemieckim oficerem.
Dał on swoim krajanom nową nadzieję i pokazał, że człowiek może dużo przetrwać.
0
Baby Driver, Predestynacja i Na skraju jutra.
8
Chyba niemiecki Deulofeu...