0

Jeśli chodzi o komedię to polecam "Gorący Towar" i "Agentka". Z dreszczowców polecam "Winni" i "Baby Driver".

0

City i P$G też są śmieszne ;) Pewnie znowu odpadną w 1/4 LM albo wcześniej...

0

Przecież tak było zawsze ;)

0

UEFA zniosła ten zakaz.

0

No ale Depay to nie Mertens. Każdy inaczej będzie się czuł na danej pozycji.

0

Może Maxi Gomez? Słyszałem, że dobry zawodnik.

0

A to nie widziałem. Poza tym RB Lipsk rzuci pewnie jakąś zaporową ceną.

1

Timo Wernera :)

0

Zapomniałem o tym :)

1

Brakuje mi jeszcze pana "po ch... mi ten VAR" Marciniaka :P

1

Dla mnie to nie jest problemem. Chodzi tylko o ciekawą logikę Fify :-)

1

W karierze menedżera w Fifa 19 wygrałem Barceloną La Liga Santander. Messi został królem strzelców, a ter Stegen został bramkarzem turnieju i żaden z nich nie znalazł się w drużynie turnieju...

0

Kurski podobno zrezygnował z Ekstraklasy.

0

Gliny nawet nie ma ;)

5

Wolałbym dostać nagrodę pieniężną w wysokości wszystkich nietrafionych kuponików Socjopaty... :P

0

Wygląd zmienił się na gówniany.

0

A jak wsadzi do suszarki? ;)

1

Chyba, że sędzią będzie Marciniak ;)

0

Tylko, że 0 zawiera aspartam, który może być rakotwórczy wg. niektórych badań.

5

Śmieszne jak cholera...

0

Jakie hasła rzucają?! Bóg Honor i Ojczyzna, czy raz sierpem raz młotem? Trzeba być stukniętym, by gadać o jakieś wrogości.

0

Ja jakoś nie widziałem flag ONR-u. Większość ma biało-czerwone flagi, więc się nie czepiaj.

0

I dobrze, że krzyczą, bo komunizm był złem. Jeśli uważasz, że komuna była świetna, to nie mam pytań...

9

Przecież to jest słaby film. Idiotyczne sceny slow motion (w szczególności scena pocałunku pod ostrzałem karabinowym) , niepasująca muzyka i słaba gra aktorska.

0

O co chodzi z tym challengem?

0

Gdzie on powiedział o niepodległej Polsce? Ja przeczytałem, że powiedział, że bez Kaczyńskiego nie byłoby dobrej zmiany. Pokaż lepiej źródło, bo według mnie mijasz się z prawdą.

0

Zgadzam się z Tobą w 100%. My marnujemy tyle kasy na jakieś gnioty zamiast zrobić coś sensownego.

3

Przed chwilą obejrzałem film "12 człowiek" i bardzo polecam. Jest to historia o Norwegu, który w czasie 2 wś uciekał przed ambitnym niemieckim oficerem.
Dał on swoim krajanom nową nadzieję i pokazał, że człowiek może dużo przetrwać.

0

Baby Driver, Predestynacja i Na skraju jutra.

8

Chyba niemiecki Deulofeu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?