A Ty z kolei piszesz po to żeby usprawiedliwić TVN. Piszesz tylko, że mogą denerwować, a nie wspominasz o propagandzie, która też tam jest. Nie kłamię, bo w dniu konwencji tego nie pokazali. Tylko później jak zrobiła się afera.
Pisałem o stronniczym komentarzu przecież. Tak, te słowa mają znaczenie, bo chciał uderzyć w rząd, a uderzył sam w siebie. Poza tym TVP pokazało większą część tej konwencji, a TVN wyciął niewygodny fragment.
Np. TVN nie pokazał jak Schetyna mówił o pisowskiej szarańczy. Poza tym TVN ma stronniczy komentarz w faktach(piszę z małej, bo z faktami to coś ma niewiele wspólnego).
Powinni dobrać się jej do tyłka. Jest przepis zabraniający, więc ona nie ma prawa obejmować tego stanowiska. Jeśli PO będzie gadało, że rząd bezprawnie uniemożliwia jej bycie prezydentem to się pogrąży, bo drą ryja o konstytucji i praworządności. W każdym normalnym państwie prawo jest respektowane. Jeśli ona zostanie prezydentem to będzie to oznaczało, że u nas prawo zależy od punktu siedzenia i każdy dowolnie może je przeinaczać i interpretować.
Bo Kwaśnior narobił Polsce obciachu. Kiwanie się w Katyniu i w wielu innych miejscach oraz bycie wcześniej w PZPR. Dziwię się, że po zmianie ustroju ktoś na komucha zagłosował. Ja nigdy nie będę szanować takich ludzi.
Tak samo jak PO nie ma nic do zaoferowania oprócz AntyPiS i straszeniem proputinizmem oraz POLexitem, który mi by nie przeszkadzał. Nawet bałwan Schetyna powiedział, że w Warszawie było wielkie zwycięstwo AntyPiSu.
Przecież Dembele strzelał ważne bramki. Wczoraj mu nie za bardzo poszło, ale są przebłyski. Zobaczymy na koniec sezonu, ale wg. mnie będzie dobrze i będziemy mieli dużo radości z jego gry ;)
0
A Ty z kolei piszesz po to żeby usprawiedliwić TVN. Piszesz tylko, że mogą denerwować, a nie wspominasz o propagandzie, która też tam jest. Nie kłamię, bo w dniu konwencji tego nie pokazali. Tylko później jak zrobiła się afera.
0
Już za obrażanie się zabierasz?
0
Ja nie bronię TVP tylko chodzi mi o to, że TVN merytorycznie wcale nie jest lepszy.
0
Jak była ta konferencja to nie pokazali. Sam to oglądałem i pokazali coś innego.
1
Wykształcenie nie równa się inteligencja.
0
Przecież wstawiłem emotikona. Gdybym się obraził to by go nie było.
0
Nie, to są tylko moje słowa. Znam parę innych słów i nie jestem dzieckiem ;P
0
Na Info pokazali przecież darcie się Schetyny i wypowiedź fana taśmy klejącej.
0
Liczą się wszyscy, a nie sami burżuje ;-)
1
Pisałem o stronniczym komentarzu przecież. Tak, te słowa mają znaczenie, bo chciał uderzyć w rząd, a uderzył sam w siebie. Poza tym TVP pokazało większą część tej konwencji, a TVN wyciął niewygodny fragment.
1
Ucięli, bo przenieśli się do Info.
1
Np. TVN nie pokazał jak Schetyna mówił o pisowskiej szarańczy. Poza tym TVN ma stronniczy komentarz w faktach(piszę z małej, bo z faktami to coś ma niewiele wspólnego).
0
Jad krąży...
0
Powinni dobrać się jej do tyłka. Jest przepis zabraniający, więc ona nie ma prawa obejmować tego stanowiska. Jeśli PO będzie gadało, że rząd bezprawnie uniemożliwia jej bycie prezydentem to się pogrąży, bo drą ryja o konstytucji i praworządności. W każdym normalnym państwie prawo jest respektowane. Jeśli ona zostanie prezydentem to będzie to oznaczało, że u nas prawo zależy od punktu siedzenia i każdy dowolnie może je przeinaczać i interpretować.
0
Bo Kwaśnior narobił Polsce obciachu. Kiwanie się w Katyniu i w wielu innych miejscach oraz bycie wcześniej w PZPR. Dziwię się, że po zmianie ustroju ktoś na komucha zagłosował. Ja nigdy nie będę szanować takich ludzi.
0
Najśmieszniejsza sytuacja jest w Łodzi, bo Zdanowska nie może być prezydentem. Ciekawe, czy znowu się poryczy tak jak wcześniej.
2
Tak samo jak PO nie ma nic do zaoferowania oprócz AntyPiS i straszeniem proputinizmem oraz POLexitem, który mi by nie przeszkadzał. Nawet bałwan Schetyna powiedział, że w Warszawie było wielkie zwycięstwo AntyPiSu.
0
Bo tu chodziło o większość w sejmikach. Te dwie partie zdominowały scenę polityczną po prostu.
0
Co to jest 2 tysiące?! Tyle co nic.
0
Ach Ci Włosi! Jak nie korupcja to fałszowanie dokumentów ;)
0
Zezo trzyma poziom! ;)
2
Czemu mają -1?
0
A ja próbowałem PESa 2018 i nie dałem rady.
1
Przecież Dembele strzelał ważne bramki. Wczoraj mu nie za bardzo poszło, ale są przebłyski. Zobaczymy na koniec sezonu, ale wg. mnie będzie dobrze i będziemy mieli dużo radości z jego gry ;)
0
Na szczęście nie są z nami, bo gęba Ramosa to jakiś koszmar ;)
0
Ja uważam, że wypali, bo widziałem już wiele świetnych zagrań z jego strony.
0
W tamtym sezonie były chociaż "trójkąty", s teraz jest chaos.
1
Staranował plecami chorągiewkę i ją zepsuł ;)
0
Czemu po sezonie? Mamy przecież Cou, który potrafi pociągnąć drużynę.
0
Chyba, że wygra tryplet ;)