Poleci ktoś jakiś klub do kariery w Fifie 19?
Jeszcze potrzebowałbym propozycję sprzedaży i zakupów zawodników.( jakie transfery polecacie w tym klubie).
Spróbuj snajperki, czyli wyszukiwania kart, które zostały wystawione za niską cenę i sprzedawanie ich za za większą cenę. Tylko musisz mieć szczęście. Ja ostatnio nie mam i ciągle ktoś mnie podbija. Potrafiłem zarobić tak po pare tysięcy w jednym dniu.
Zacząłem grać w FUT w Fifa 19 i narazie mam słaby skład (77 zgrania) z różnych Brazylijczyków i z paru wypożyczonych zawodników (Naldo, CR7, Verratti, Telles). Mam 3200 coinsów. Poradzi mi ktoś co mam zrobić?
Jeśli grasz w gry i używasz bardziej zaawansowanych programów to Win 10 jest jedyną opcją. Poza tym w Pro możesz sobie odłożyć aktualizację i nie będzie cię denerwowała. W Homie tylko na jakiś krótki okres czasu można to zrobić.
Z jednej strony będą w bojowych nastrojach, a z drugiej mogą być przytłoczeni przez te porażki. Będę oglądał na pewno, bo kibicuje się do końca, ale dużych nadziei sobie nie robię ;)
Ja tak nie myślę. Jeśli sądzisz, że wszystko było dobrze przeprowadzone to współczuję. Już cywilne śledztwa są dokładniejsze. Jak rozwalił się samolot na Ukrainie to zebrali szczątki i zrobili z nich model samolotu i w parę miesięcy potwierdzono, że rakieta spowodowała katastrofę. W Smoleńsku było dużo niedomówień, niedokładności i dezinformacji. Nawet czarnych skrzynek nie dostaliśmy. Nasz samolot i nie mamy do niego dostępu. To pokazuje, że jesteśmy śmiesznym państwem kierowanym przez imbecyli. Jeszcze te kłamstwa, że przekopali ziemię na metr.
Oni nie chcą, ale inni oczekują takiej ekshumacji, bo katastrofa nie została wyjaśniona. Było to jedno z najgorzej prowadzonych śledztw lotniczych i nic tego nie zmieni.
0
Mi polecali squad battles, sbc i bonusy z katalogu.
Ja próbuję jeszcze snajperki, ale narazie nie mam szczęścia :(
6
Jeśli chodzi o EV to mam poważne wahania nastroju. Raz chcę polecieć do Barcelony i wywieźć go na taczce, a czasami go lubię ;)
0
Poleci ktoś jakiś klub do kariery w Fifie 19?
Jeszcze potrzebowałbym propozycję sprzedaży i zakupów zawodników.( jakie transfery polecacie w tym klubie).
0
Spróbuj snajperki, czyli wyszukiwania kart, które zostały wystawione za niską cenę i sprzedawanie ich za za większą cenę. Tylko musisz mieć szczęście. Ja ostatnio nie mam i ciągle ktoś mnie podbija. Potrafiłem zarobić tak po pare tysięcy w jednym dniu.
0
A do sbc można dać swoich zawodników, czy trzeba kupować?
0
Level mam chyba 29. Kiedyś grałem w FUT, ale to było parę lat temu :) Wykupiłem już parę rzeczy i tych wypożyczonych.
0
Ale jak? Grałem trochę i próbowałem "snajperki", ale ciągle sprzątają mi karty sprzed nosa :(
0
Zacząłem grać w FUT w Fifa 19 i narazie mam słaby skład (77 zgrania) z różnych Brazylijczyków i z paru wypożyczonych zawodników (Naldo, CR7, Verratti, Telles). Mam 3200 coinsów. Poradzi mi ktoś co mam zrobić?
0
Jeśli grasz w gry i używasz bardziej zaawansowanych programów to Win 10 jest jedyną opcją. Poza tym w Pro możesz sobie odłożyć aktualizację i nie będzie cię denerwowała. W Homie tylko na jakiś krótki okres czasu można to zrobić.
0
Zależy w jakiej technologii masz internet. Jak w LTE to wszystko będzie śmigać. Jeśli chodzi o filmy to godzina filmu 4k w Netflixie zużywa 7 GB.
0
Pochettino, Klopp. Wiadomo, że nie są zbyt realnymi opcjami, ale bym ich chciał ;)
0
U mnie jest obowiązkowa, bo wtedy będzie do podpisania jakiś świstek. Brak podpisu jest równoznaczny z rezygnacją.
0
Najlepsza jest petarda z potykaczem od Targeta ;)
0
Bo nie lubię szejków ;D
0
Napisz do supportu ea. Może Ci pomogą.
0
W tym ja :P.
0
Ustaw sobie j.angielski ;)
0
Oby do P$G nie poszedł ;)
0
Z jednej strony będą w bojowych nastrojach, a z drugiej mogą być przytłoczeni przez te porażki. Będę oglądał na pewno, bo kibicuje się do końca, ale dużych nadziei sobie nie robię ;)
0
Czy jak dzisiaj nasi przegrają to mają jeszcze jakieś szanse na wyjście?
0
Ja się nad tym nie zastanawiam, bo zawsze będę za Barceloną ;)
1
Baby Driver, Rekiny Wojny.
0
Jak Barcelona zmiażdży Real w październikowym El Classico to przestaną tak pisać ;-)
0
Ja tak nie myślę. Jeśli sądzisz, że wszystko było dobrze przeprowadzone to współczuję. Już cywilne śledztwa są dokładniejsze. Jak rozwalił się samolot na Ukrainie to zebrali szczątki i zrobili z nich model samolotu i w parę miesięcy potwierdzono, że rakieta spowodowała katastrofę. W Smoleńsku było dużo niedomówień, niedokładności i dezinformacji. Nawet czarnych skrzynek nie dostaliśmy. Nasz samolot i nie mamy do niego dostępu. To pokazuje, że jesteśmy śmiesznym państwem kierowanym przez imbecyli. Jeszcze te kłamstwa, że przekopali ziemię na metr.
0
Dembuś strzelił ładniejszą ;)
5
Oni nie chcą, ale inni oczekują takiej ekshumacji, bo katastrofa nie została wyjaśniona. Było to jedno z najgorzej prowadzonych śledztw lotniczych i nic tego nie zmieni.
0
Chciałem go dać, ale ostatecznie wstawiłem w ataku Messiego kapitana i Firmino ;-)
0
Ma ktoś link do bramki Dembele?
0
Kuźwa! Wstawiłem ich w Fantasy.
1
Polsat to gówno po prostu...