0

Mi polecali squad battles, sbc i bonusy z katalogu.
Ja próbuję jeszcze snajperki, ale narazie nie mam szczęścia :(

6

Jeśli chodzi o EV to mam poważne wahania nastroju. Raz chcę polecieć do Barcelony i wywieźć go na taczce, a czasami go lubię ;)

0

Poleci ktoś jakiś klub do kariery w Fifie 19?
Jeszcze potrzebowałbym propozycję sprzedaży i zakupów zawodników.( jakie transfery polecacie w tym klubie).

0

Spróbuj snajperki, czyli wyszukiwania kart, które zostały wystawione za niską cenę i sprzedawanie ich za za większą cenę. Tylko musisz mieć szczęście. Ja ostatnio nie mam i ciągle ktoś mnie podbija. Potrafiłem zarobić tak po pare tysięcy w jednym dniu.

0

A do sbc można dać swoich zawodników, czy trzeba kupować?

0

Level mam chyba 29. Kiedyś grałem w FUT, ale to było parę lat temu :) Wykupiłem już parę rzeczy i tych wypożyczonych.

0

Ale jak? Grałem trochę i próbowałem "snajperki", ale ciągle sprzątają mi karty sprzed nosa :(

0

Zacząłem grać w FUT w Fifa 19 i narazie mam słaby skład (77 zgrania) z różnych Brazylijczyków i z paru wypożyczonych zawodników (Naldo, CR7, Verratti, Telles). Mam 3200 coinsów. Poradzi mi ktoś co mam zrobić?

0

Jeśli grasz w gry i używasz bardziej zaawansowanych programów to Win 10 jest jedyną opcją. Poza tym w Pro możesz sobie odłożyć aktualizację i nie będzie cię denerwowała. W Homie tylko na jakiś krótki okres czasu można to zrobić.

0

Zależy w jakiej technologii masz internet. Jak w LTE to wszystko będzie śmigać. Jeśli chodzi o filmy to godzina filmu 4k w Netflixie zużywa 7 GB.

0

Pochettino, Klopp. Wiadomo, że nie są zbyt realnymi opcjami, ale bym ich chciał ;)

0

U mnie jest obowiązkowa, bo wtedy będzie do podpisania jakiś świstek. Brak podpisu jest równoznaczny z rezygnacją.

0

Najlepsza jest petarda z potykaczem od Targeta ;)

0

Bo nie lubię szejków ;D

0

Napisz do supportu ea. Może Ci pomogą.

0

W tym ja :P.

0

Ustaw sobie j.angielski ;)

0

Oby do P$G nie poszedł ;)

0

Z jednej strony będą w bojowych nastrojach, a z drugiej mogą być przytłoczeni przez te porażki. Będę oglądał na pewno, bo kibicuje się do końca, ale dużych nadziei sobie nie robię ;)

0

Czy jak dzisiaj nasi przegrają to mają jeszcze jakieś szanse na wyjście?

0

Ja się nad tym nie zastanawiam, bo zawsze będę za Barceloną ;)

1

Baby Driver, Rekiny Wojny.

0

Jak Barcelona zmiażdży Real w październikowym El Classico to przestaną tak pisać ;-)

0

Ja tak nie myślę. Jeśli sądzisz, że wszystko było dobrze przeprowadzone to współczuję. Już cywilne śledztwa są dokładniejsze. Jak rozwalił się samolot na Ukrainie to zebrali szczątki i zrobili z nich model samolotu i w parę miesięcy potwierdzono, że rakieta spowodowała katastrofę. W Smoleńsku było dużo niedomówień, niedokładności i dezinformacji. Nawet czarnych skrzynek nie dostaliśmy. Nasz samolot i nie mamy do niego dostępu. To pokazuje, że jesteśmy śmiesznym państwem kierowanym przez imbecyli. Jeszcze te kłamstwa, że przekopali ziemię na metr.

0

Dembuś strzelił ładniejszą ;)

5

Oni nie chcą, ale inni oczekują takiej ekshumacji, bo katastrofa nie została wyjaśniona. Było to jedno z najgorzej prowadzonych śledztw lotniczych i nic tego nie zmieni.

0

Chciałem go dać, ale ostatecznie wstawiłem w ataku Messiego kapitana i Firmino ;-)

0

Ma ktoś link do bramki Dembele?

0

Kuźwa! Wstawiłem ich w Fantasy.

1

Polsat to gówno po prostu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?