A wiesz, że Apple traktuje nas jak klientów gorszej kategorii i przelicza zawyżonym kursem? Najmocniejszy IPhone Xs Max 512 GB po przeliczeniu na zł w USA kosztuje 5332 zł, a na stronie przeznaczonej dla PL 7219 zł. Poza tym nie ma żadnej rewolucji w porównaniu do wcześniejszego X. Szybszy procesor, trochę lepszy aparat, face id. No świetnie, ale to wszystko nie robi jakiejś dużej różnicy. Nie mówiąc o braku czytnika odcisków palców i dołączanej wolnej ładowarce i braku przejściówki lightning-micro jack.
Wiadomo, że wielu ludzi to kupi. U nas giganci technologiczni stosują zawyżone kursy i źle nas traktują. Za taką kwotę można kupić również dobry tv, rzutnik, czy dobre kino domowe, ale co kto woli. Dla mnie taki Oneplus jest wystarczając
Jestem ze Szczecina, więc ekstraklasa, a miejscowość w której obecnie mieszkam nie ma drużyny. Najbliższa miejscowość z drużyną to 7200 mieszkańców i grają w szczecińskiej okręgówce ;)
Moim następnym telefonem będzie Oneplus 7. Chyba, że coś zepsują ;) Ceny IPhone-ów są przesadzone(szczególnie IP X). Apple traktuje nas jak klientów gorszej kategorii i przelicza znacznie zawyżonym kursem. Oneplus jest dobrze wyceniony i jest równie szybki.
I tak ich nie słucham ;) YT mało płacił twórcom, ale ograniczanie całego Internetu jest idiotyczne. Te "gwiazdeczki" myśląc tylko o swoich tyłkach poparły jedną z najgłupszych ustaw UE.
Bugatti nie będzie już montować i rozwijać silników W16. Divo jest ostatnim modelem z takim silnikiem. Teraz pójdą w hybrydy, inspirując się takimi autami jak McLaren P1, czy Porsche 918 Spyder. [Popular Mechanics]
Zgadzam się, ale jeśli chodzi o Arthura to powinien mieć 78-80, a nie 82. Jeszcze nic takiego nie pokazał, a tu ocena o 5 wyżej niż w poprzdniej edycji. Jak będzie dobrze grał z mocnymi to można podwyższyć, ale nie...
0
A wiesz, że Apple traktuje nas jak klientów gorszej kategorii i przelicza zawyżonym kursem? Najmocniejszy IPhone Xs Max 512 GB po przeliczeniu na zł w USA kosztuje 5332 zł, a na stronie przeznaczonej dla PL 7219 zł. Poza tym nie ma żadnej rewolucji w porównaniu do wcześniejszego X. Szybszy procesor, trochę lepszy aparat, face id. No świetnie, ale to wszystko nie robi jakiejś dużej różnicy. Nie mówiąc o braku czytnika odcisków palców i dołączanej wolnej ładowarce i braku przejściówki lightning-micro jack.
0
Wiadomo, że wielu ludzi to kupi. U nas giganci technologiczni stosują zawyżone kursy i źle nas traktują. Za taką kwotę można kupić również dobry tv, rzutnik, czy dobre kino domowe, ale co kto woli. Dla mnie taki Oneplus jest wystarczając
0
Najmocniejszy IPhone Xs MAX 512 GB za 7219 zł! Po prostu AMAZING...
0
Jestem ze Szczecina, więc ekstraklasa, a miejscowość w której obecnie mieszkam nie ma drużyny. Najbliższa miejscowość z drużyną to 7200 mieszkańców i grają w szczecińskiej okręgówce ;)
0
Któryś z synów CR7 też musi przejąć talent po ojcu ;)
0
28 września, a preorder będzie dostępny od 25.
0
Jutro wychodzi demo fify.
0
Moim następnym telefonem będzie Oneplus 7. Chyba, że coś zepsują ;) Ceny IPhone-ów są przesadzone(szczególnie IP X). Apple traktuje nas jak klientów gorszej kategorii i przelicza znacznie zawyżonym kursem. Oneplus jest dobrze wyceniony i jest równie szybki.
0
W końcu coś pozytywnego ze strony FIFA.
0
Chodzi o Bolka.
0
Zobaczymy.
0
I tak ich nie słucham ;) YT mało płacił twórcom, ale ograniczanie całego Internetu jest idiotyczne. Te "gwiazdeczki" myśląc tylko o swoich tyłkach poparły jedną z najgłupszych ustaw UE.
0
Nie dadzą rady, bo na pewno ktoś nas poprze. Litwa, Estonia, Chorwacja mogą nam pomóc.
0
Fakt, czy żart? Mało prawdopodobne, ale w ZSRR wszystko było możliwe ;)
1
Trzymasz poziom jak zwykle ;)
0
Zrobione ;) Za pięć lat też mnie to czeka.
0
Przecież nie ma jeszcze dema nawet. Te filmiki nie są wiarygodne.
1
Bugatti nie będzie już montować i rozwijać silników W16. Divo jest ostatnim modelem z takim silnikiem. Teraz pójdą w hybrydy, inspirując się takimi autami jak McLaren P1, czy Porsche 918 Spyder.
[Popular Mechanics]
0
Ten ktoś jeszcze u mnie doszukiwał się objawów agresji, bo kiedyś jak w coś przegrałem to "zaburczałem" ;-)
0
Już słyszałem od kogoś, że to przez przemoc w grach i w filmach i ich szeroką dostępność...
1
Wielki mi rasizm. To jest karykatura i można modyfikować czyjąś twarz jak się chce. Jakby to był biały człowiek to nikt by się nie przyczepił.
0
HTC U Ultra. Trochę więcej niż 1000 zł, ale ma 4 GB RAM, NFC, 64 GB pamięci wewnętrznej i jest aktualizacja do Android Oreo.
5
Gdzie tu jest seksizm?! Idioci... Poza tym to jest tylko karykatura wyśmiewająca głupie zachowanie. Poprawność polityczna pełną gębą.
0
Ale teraz Aguero nie gra dobrze.
1
Zgadzam się, ale jeśli chodzi o Arthura to powinien mieć 78-80, a nie 82. Jeszcze nic takiego nie pokazał, a tu ocena o 5 wyżej niż w poprzdniej edycji. Jak będzie dobrze grał z mocnymi to można podwyższyć, ale nie...
0
A jak brzmiało pytanie?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bezi, zajmij się lepiej bagiennym zielem, bo głupoty wstawiasz! ;)
0
Z obecnego jest bardzo ładna.
3
Brawo Ty! ;) Socjopata jest z Ciebie dumny...