Ja tam liczę na DAZN. Tam za kwotę 10€/miesiąc Niemcy mają dostęp do ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, Pucharu Króla i Ligi Angielskiej, LM od tego sezonu, sportów amerykańskich i WTA.
W dziale pomocy jest już pytanie o DAZN w Polsce ;)
Po pierwsze MyPlayer jest "nielegalny". Po drugie gdyby ludzie przestali płacić Polsatowi i oglądaliby streamy to ceny również by spadły. Jeśli firmy zaoferują uczciwą ofertę to przestanę korzystać ze streamów...
Patton był w gorącej wodzie kompany. Musiałbyć powstrzymywany czasami, ale czasami dziennikarze przesadzali. Na przykład podczas jakiejś konferencji wspomniał o ZSRR, a oni przekręcili jego słowa i zrobili aferę. Miał dużo racji, ale kolejna wojna nie byłaby zbyt dobrym pomysłem. Szkoda, że USA nas sprzedało w Jałcie.
Brzydal po prostu. Poza tym nie lubię niemieckich samochodów. Tylko Porsche mi się podoba. Wolę Lexusa, Infiniti, czy Range Rovera. Może kiedyś będzie mnie stać...
Rok temu dawali przejściówki, a teraz do wszystkich modeli bez jacka nie dają. Niezły prestiż... Poza tym bawiłem się IPhoneami i system nie przypadł mi do gustu. Dla mnie szybki Android to jest to. Jeśli ktoś mówi o lagoidzie to używał chyba jakiegoś chińskiego badziewia lub budżetówki.
0
Ale to nie jest link do transmisji. To jest link do strony z linkami do transmisji ;-)
0
Real odpuszcza, a jest bardzo osłabiony ;) Oby Lopetegui wyleciał już w połowie sezonu.
0
Nie, bo mecz będzie na Polsat Sport Premium. Jeśli masz nc+ to masz za darmo do końca roku kanały premium od Polsatu.
0
Tylko żeby to nie była dominacja Realu ;)
0
Okaże się. Nie wiem jak wygląda tam komentarz.
1
Wydaje mi się, że tak. Na stronie nc+ wyskoczyła mi reklama oglądaj wszystkie mecze LM i było napisane nc+ go.
0
Ja tam liczę na DAZN. Tam za kwotę 10€/miesiąc Niemcy mają dostęp do ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, Pucharu Króla i Ligi Angielskiej, LM od tego sezonu, sportów amerykańskich i WTA.
W dziale pomocy jest już pytanie o DAZN w Polsce ;)
1
W IPLA Sport 40 zł/tydzień, w nc+ masz do nowego roku za darmo LM, a potem chyba 20 zł/miesiąc dodatkowo do obecnego pakietu.
0
Jakby Polsat puszczał jakieś mecze na otwartym to ludzie nie walczyliby o kanał Premium, a Solorzowi zależy na jak największym zysku.
1
TVP co środę meczową będzie pokazywało jeden mecz LM. W tę środę o 20:55 pokażą mecz Real-Roma na jedynce.
0
Ja będę się cieszył jak Barcelona przejdzie przez ćwierćfinał ;)
0
Tylko DAZN może nas uratować...
0
Po pierwsze MyPlayer jest "nielegalny". Po drugie gdyby ludzie przestali płacić Polsatowi i oglądaliby streamy to ceny również by spadły. Jeśli firmy zaoferują uczciwą ofertę to przestanę korzystać ze streamów...
0
Znając Ernesta Barcelona wyjdzie na PSV z Messim, Suarezem i Dembele w ataku ;-)
0
Ter Stegen, Cou, Busi, Dembuś, Roberto i Suarez.
0
I już zaklepali awans do następnej rundy ;) Teraz walczą o słabszych rywali.
0
To samo co Kajtek ;-)
0
Podłącz do któregoś z gniazd gdzie jest FHD 60 Hz, czyli do dowolnego. Nie ma tu żadnej filozofii ;)
1
Ja również dzięki nim zacząłem kibicować Barcelonie ;)
0
Ten fon nie ma nfc.
0
Przyda Ci się karta gtx 1050 2 GB lub 1050 Ti 4 GB. Jak chcesz grać na średnich to bierz Ti. 8 GB RAM jest jeszcze wystarczające.
0
Ile waży demko na konsoli?
0
No racja. Niestety ciągle odczuwamy skutki czerwonej zarazy. Jak nie FOZZ to WSI...
0
Film oglądałem, bo leciał w TVP jak nie mogłem zasnąć.
1
Patton był w gorącej wodzie kompany. Musiałbyć powstrzymywany czasami, ale czasami dziennikarze przesadzali. Na przykład podczas jakiejś konferencji wspomniał o ZSRR, a oni przekręcili jego słowa i zrobili aferę. Miał dużo racji, ale kolejna wojna nie byłaby zbyt dobrym pomysłem. Szkoda, że USA nas sprzedało w Jałcie.
0
Brzydal po prostu. Poza tym nie lubię niemieckich samochodów. Tylko Porsche mi się podoba. Wolę Lexusa, Infiniti, czy Range Rovera. Może kiedyś będzie mnie stać...
0
Pobierz od nowa ;P
1
Alexander Wielki, Patton, Julek Cezar.
Kolejność przypadkowa ;)
0
Ale aż taka różnica? Jakoś inne duże firmy nie dają takich cena, a wcale nie mają znacznie gorszych urządzeń.
0
Rok temu dawali przejściówki, a teraz do wszystkich modeli bez jacka nie dają. Niezły prestiż... Poza tym bawiłem się IPhoneami i system nie przypadł mi do gustu. Dla mnie szybki Android to jest to. Jeśli ktoś mówi o lagoidzie to używał chyba jakiegoś chińskiego badziewia lub budżetówki.