Tylko, że Setien prowadził jakieś słabiaki i obawiam się, że będzie się zachowywał jak EV, czyli będąc w Barcelonie będzie myślał, że dalej jest w słabym klubie.
Ja nigdy Xboxa nie tknę nawet patykiem ;) Ma brzydkiego i niewygodnego pada, nie ma Uncharted i ogólnie ma słabe exclusive, moi znajomi mają tylko PS i nie można wgrywać różnych modyfikacji do gier(np. do PES-a nie wgrasz oryginalnych zespołów).
0
Albo Rashford lub Maxi Gomez ;-)
0
Powinna być żółta kartka za każde takie zachowanie. Przez takie zachowywanie piłka nożna zaczyna przypominać teatrzyk...
0
Jeszcze Polak rodak tam gra ;)
0
https://zapodaj.net/65620c2341ff5.png.html
0
Właśnie dostałem 27 tys. coinsów z Division Rivals i mam już 44 tys. ;) Czy z taką ilością jest sens wzmacniania składu?
0
Tylko, że Setien prowadził jakieś słabiaki i obawiam się, że będzie się zachowywał jak EV, czyli będąc w Barcelonie będzie myślał, że dalej jest w słabym klubie.
1
Affleck gra autystycznego kreatywnego księgowego, który pracuje dla różnych przestępców ;)
2
Księgowy z Benem Affleckiem polecam! Jest to dramat i kryminał w jednym.
0
Ok bo nie wiedziałem jak to działa. Jak się utrzymają to będą mogli zagrać na ME, czy jeszcze nie?
0
Byłoby to bardzo kosztowne...
0
Co się stanie jak Polska zajmie drugie miejsce w LN?
0
Może w jego śnie Messi był ofensywnym pomocnikiem?
0
Martinez jest najbardziej przekonujący. Chociaż Belgia gra dosyć nudno...
0
Powiesz jakie kluby trenowali Ci panowie?
0
Nie jeszcze ściągną Messinho, Suarezinho oraz Busquetsinho i będzie skład na lata :P
0
Przecież globalne ocieplenie to lewacki spisek!
Teraz jest globalne oziębienie... :)
0
Mam 11600 coinsów w Fifa 19. Co byście zrobili na moim miejscu? Wzmacnianie składu, dalszy handel?
1
Może EV myśli, że gra w Fifę? ;)
1
Wypraszam sobie! Nie oglądałem meczu, bo uczyłem się historii starożytnej Grecji ;)
0
Logopeda może zostać. Nie ma nic piękniejszego od przegrywającego Realu ;-)
1
Jak tak dalej pójdzie to zastąpię pewnego użytkownika i przywiozę Henry'ego na rowerze...
0
Opisze mi ktoś dzisiejszą grę Barcelony?
0
Na szczęście Kane nigdzie się nie ruszy.
0
Musisz kupić płytę/klucz, bo czas darmowej aktualizacji już dawno minął.
0
Przecież to jest tylko moja opinia. Lubię dolne analogi i dobrze mi się na nich gra.
2
IPhone XS MAX - Oficjalny smartphone Manchesteru United ;-)
0
Ja nigdy Xboxa nie tknę nawet patykiem ;) Ma brzydkiego i niewygodnego pada, nie ma Uncharted i ogólnie ma słabe exclusive, moi znajomi mają tylko PS i nie można wgrywać różnych modyfikacji do gier(np. do PES-a nie wgrasz oryginalnych zespołów).
0
A wstawisz tu swoje wymarzone ustawienie?
0
Miał być bardziej podwieszony pod Suarezem, ale ta strona jest trochę uboga. BTW wolisz Messiego na prawej flance?
0
Co myślicie o takim ustawieniu Barcelony?
https://zapodaj.net/6f85753ac3a74.png.html