0

Albo Rashford lub Maxi Gomez ;-)

0

Powinna być żółta kartka za każde takie zachowanie. Przez takie zachowywanie piłka nożna zaczyna przypominać teatrzyk...

0

Jeszcze Polak rodak tam gra ;)

0

0

Właśnie dostałem 27 tys. coinsów z Division Rivals i mam już 44 tys. ;) Czy z taką ilością jest sens wzmacniania składu?

0

Tylko, że Setien prowadził jakieś słabiaki i obawiam się, że będzie się zachowywał jak EV, czyli będąc w Barcelonie będzie myślał, że dalej jest w słabym klubie.

1

Affleck gra autystycznego kreatywnego księgowego, który pracuje dla różnych przestępców ;)

2

Księgowy z Benem Affleckiem polecam! Jest to dramat i kryminał w jednym.

0

Ok bo nie wiedziałem jak to działa. Jak się utrzymają to będą mogli zagrać na ME, czy jeszcze nie?

0

Byłoby to bardzo kosztowne...

0

Co się stanie jak Polska zajmie drugie miejsce w LN?

0

Może w jego śnie Messi był ofensywnym pomocnikiem?

0

Martinez jest najbardziej przekonujący. Chociaż Belgia gra dosyć nudno...

0

Powiesz jakie kluby trenowali Ci panowie?

0

Nie jeszcze ściągną Messinho, Suarezinho oraz Busquetsinho i będzie skład na lata :P

0

Przecież globalne ocieplenie to lewacki spisek!
Teraz jest globalne oziębienie... :)

0

Mam 11600 coinsów w Fifa 19. Co byście zrobili na moim miejscu? Wzmacnianie składu, dalszy handel?

1

Może EV myśli, że gra w Fifę? ;)

1

Wypraszam sobie! Nie oglądałem meczu, bo uczyłem się historii starożytnej Grecji ;)

0

Logopeda może zostać. Nie ma nic piękniejszego od przegrywającego Realu ;-)

1

Jak tak dalej pójdzie to zastąpię pewnego użytkownika i przywiozę Henry'ego na rowerze...

0

Opisze mi ktoś dzisiejszą grę Barcelony?

0

Na szczęście Kane nigdzie się nie ruszy.

0

Musisz kupić płytę/klucz, bo czas darmowej aktualizacji już dawno minął.

0

Przecież to jest tylko moja opinia. Lubię dolne analogi i dobrze mi się na nich gra.

2

IPhone XS MAX - Oficjalny smartphone Manchesteru United ;-)

0

Ja nigdy Xboxa nie tknę nawet patykiem ;) Ma brzydkiego i niewygodnego pada, nie ma Uncharted i ogólnie ma słabe exclusive, moi znajomi mają tylko PS i nie można wgrywać różnych modyfikacji do gier(np. do PES-a nie wgrasz oryginalnych zespołów).

0

A wstawisz tu swoje wymarzone ustawienie?

0

Miał być bardziej podwieszony pod Suarezem, ale ta strona jest trochę uboga. BTW wolisz Messiego na prawej flance?

0

Co myślicie o takim ustawieniu Barcelony?
https://zapodaj.net/6f85753ac3a74.png.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?