0

Jak już to w Fifie, bo PES stracił LM.

0

Oby to nie był ktoś z Barcelony.

0

Szczęściarz ;) Chciałbym pojechać kiedyś na mecz Barcelony w LM...

0

Gościu ma śmieszne nazwisko, bo w tłumaczeniu na język polski oznacz jabłoń ;)

0

Przypomniałeś mi o jego nowej płycie. Dziękuję ;)

0

Potrafią grać dobrą muzykę, więc nie przesadzajmy, ale tylko czasami.

0

Dlatego ja nie używam urządzeń spod znaku ugryzionego jabłka. Szczególnie, że taki Oneplus wprowadził skaner odcisku palca i odpowiednik FaceID, a Apple zostawiło tylko FaceID. Nie obchodzi mnie to, że ich procki kręcą wysokie wyniki jak nie podoba mi się ich system i podejście do klienta.

9

Wyobraź sobie finał LM Barcelona vs Real na CN zakończony granatowo-bordową manitą ;)

0

Nie będą się mogli skusić, bo tej ligi tam nie będzie.

0

Apple już nie będzie pokazywało ile IPhone'ów sprzedało. "Nie będziemy wam mówić, ile IPhone'ów sprzedaliśmy." Tim Cook
Może obawiają się spadków w sprzedaży i nie chcą by ich akcje leciały w dół.

0

Kiełbasa wyborcza, bo nie będą pokazywali Ekstraklasy?!

10

Niech przeznaczą te pieniądze na Ligę Mistrzów.
Np. jeden mecz we wtorki na TVP Sport i jeden mecz w środy na TVP1. Ja byłbym zadowolony.

0

Liczba Barcelony to jakaś masakra...

0

Może spróbuję na survivalu. F4 już dawno przeszedłem Bractwem Stali, ale chyba przejdę Minutemanami.

1

Ja wchodziłem do domów, mordowałem bandytów i potwory oraz zbierałem wszystko co popadnie. To szybko przyniosło mi mnóstwo kapsli ;)

0

Według terminarza będzie rewanż.

0

Ok, źle zrozumiałem ;)

18

Cały Dembuś ;) Najpierw kaszani, by potem zaliczyć ważną asystę.

0

Kiedyś mu wyjdzie. Potrafi zagrać naprawdę świetne spotkanie, ale musi trochę popracować nad skutecznością.

0

Przecież Navas jest klasę niżej od Stegena.

1

Po pierwsze nie odejdzie, a po drugie w jego roli widziałbym Lorenzo Insigne lub Malcoma ;)

0

Dembuś poprosił Ramosa o koszulkę wg. Google Tłumacz. Pewnie zrobił to bo chciał mieć koszulkę kapitana upokorzonego zespołu. Na starość będzie mógł się wnukom pochwalić ;)

0

Co myślicie o klubie Bilderber? Wg. niektórych to "rząd światowy", który chce zniewolić ludzkość. Dla mnie jest to trochę dziwne.

0

Wróciłem po trzech latach do FUT ;) Wiem, że graniczy z cudem i nie robię tego często, ale jak zostaje Ci 15s to można się wkurzyć.

0

Ten moment kiedy w FUT chcesz kupić drogiego piłkarza za małą ilość coinsów, zostało ci 15 sekund do końca licytacji i nagle wyskakuje jakiś baran z zaporową kwotą...

6

Oby został, bo będę płakał za nim... ;)

1

Grimaldo! Bo w fifie się sprawdza ;-)

1

Widać również, że w LM nasi zawodnicy grają z większym zaangażowaniem.

0

Jeszcze asysta Dembusia :P Fajny ten mecz.

0

A mówią, że fifa jest nierealistyczna...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?