0

Niektórzy na grajliga wygrywają.

0

Poproszę.

0

W najgorszym wypadku będziesz musiał mieć operację kręgosłupa. Pręta Ci raczej nie wstawią, tylko operacyjnie skorygują i każa ćwiczyć. Mam nadzieję, że tylko rehabilitację zalecą, bo taka operacja nie jest zbyt fajna...

0

Obejrzę PSG vs Liverpool, bo The Reds jest jednym z moich ulubionych klubów i dawno ich nie oglądałem.
W międzyczasie będę podglądać Barcelonę.

0

Ciekawe, czy pije Kopi Luwak, czy Jamaican Blue Mountain.

1

Poszło i konkurs się skończył :-)

0

Chce ktoś kod na 7 dni do Ipli? Mam tylko jeden i wygrywa najszybszy :)

0

Zespoły odpowiadają za silnki i aerodynamikę. Jak nie ma się odpowiednich specjalistów, doświadczenia i odpowiednich środków finansowych to nie da się zrobić dobrego bolidu.
Poza tym Williams to zespół praktycznie upadły. Kiedyś dużo sukcesów, a teraz miernota, która chce powrócić do topu. Mam nadzieję, że w nowym sezonie im w końcu wyjdzie...

1

Będzie przez cały sezon. Nazywa się graliga. Ja już wygrałem dostęp na 7 dni. Co dziennie są inne nagrody do wygrania. Jest jeszcze graliga premium, ale ja nie mogę się zalogować (tam dostęp na cały sezon można wygrać).

0

Jak zalogować się do klubu premium na graliga?
Wyskakuje mi ciągle błąd autoryzacji.

18

Przecież to był cytat, a nie jego opinia.

6

Nominuję użytkownika Kajtek77, gdyż jego ciekawostki pojawiają się bardzo regularnie i można się z nich dużo dowiedzieć. Poza tym zawsze prowadzi kulturalne rozmowy.

1

Z ciekawości obejrzałem jak Rojo gra w F76 i bugi były tam bardzo widoczne. Np. Rojo wyrzucił strzelbę bojową, by jego kolega ją wziął i strzelba zniknęła.

0

Witamy w barcelońskiej rodzinie! ;)

1

No widzisz, mam tak wyprany mózg, że nie poznałem pola dziadka :( Muszę założyć czapkę foliową, by chronić swój mózg! Jeszcze te cholerne amelinium wciskają nam wszędzie by nas wytruć...

9

Przecież kosmos nie istnieje! To jakiś spisek mający na celu wyprać nam mózgi! ONI kręcą to w studiu, a lemingi myślą, że tak jest w rzeczywistości!!! ;D

0

Problemem jest uciążliwość dla mieszkańców. Co ciekawe pewien Polak wymyślił poziome turbiny, które generują mniej hałasu i słabszy efekt stroboskopowy, ale nic o tym nie słychać.

0

Z wyglądu nawet mi się podoba. Jeśli chodzi o muzykę to uważam, że to jakieś badziewie, ale każdy ma inny gust :) Poza tym szanuję ją za liczne akcje charytatywne.

0

Jakby był taki finał to wziąłbym ze sobą wujka zagorzałego Madridistę, bo jego mina byłaby bezcenna :-)

1

Bo ludzie mają wolną wolę.

0

A to przepraszam ;)

0

Niektórym państwom w UE pasowałaby taka opcja, by uznać to za prowokację ukraińską. Np. Niemcom, którzy kupują gaz po dobrej cenie od Putina.

2

Wg. mnie Rosjanie coś kręcą, bo zwołują nagle RB ONZ w związku z zaostrzeniem sytuacji na Ukrainie.
Sami wepchali się do Ukrainy i niech z niej spadają. Żenująca jest ta cała sprawa z Krymem i z uznaniem aneksji.

1

Pogoń Szczecin by jeszcze pasowała, bo ostatnio ma dobrą passę.

0

Żartujesz sobie? Przecież wiadomo, że to reptilianie :D

0

Nasza armia tam nie pójdzie, bo Ukra nie jest w NATO. Może jakieś wsparcie wyślemy, ale nie będzie to wojsko (chyba, że wymyślimy sobie granatowe ludziki, by nie pomylić z zielonymi :) ).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

El Pistolero niestety :(

1

Messi ma niezły sprzęt audio w domu :-)

0

Na TVP Sport przeczytałem, że będą gotowi na LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?