Wpisujesz dane i po paru sekundach możesz oglądać. Nie mam bardzo szybkiego internetu, ale wszystko działa bez ścinek. Ciekawe, czy podczas meczu poradzą sobie z dużym ruchem.
W zimie pojedź do Warszawy i wtedy na pewno poczujesz różnicę. Chyba, że w twojej wiosce pali się w kopciuchach. Korwin pod tym względem jest idiotą i nic tego nie zmieni. Smog istnieje naprawdę i trzeba to zmienić. Wungiel już nie jest dobrym rozwiązaniem i bez OZE będzie coraz gorzej. Mam nadzieję, że ktoś mądry zmieni naszą energetykę, bo teraz można się załamać...
Nie ma żadnych dowodów na to, że Konopnicka miała romans z Dulębianką. Ruchy LGBT próbuje usprawiedliwiać swoje chore poglądy wykorzystując do tego wizerunek słynnych ludzi. Konopnicka była przede wszystkim patriotką i narodowcy mogą sobie śpiewać Rotę, bo jest to pieśń patriotyczna.
Jednak nie mam Alaby ;) Myślałem o nim i chciałem wstawić, ale mam Albę i się pomyliłem. W obronie mam Albę, Cancelo i Walkera. Cancelo zdobył 6 pkt, a Walker 1.
Samsung nie zamierza iść w notch. W Chinach zorganizował AMOLED Forum podczas, którego dyskutowano o obszarach wrażliwych na dotyk, czytniku linii papilarnych zatopionym w ekranie i o aparacie umieszczonym pod ekranem. Aparat miałby być widoczny tylko gdy będziemy chcieli zrobić zdjęcie, a potem zleje się z powrotem z ekranem. Nad tym Samsung będzie pracował w 2019 roku [PurePC] Ciekawe co z tego wyjdzie.
Niech wystawi Malcoma w miejscu Messiego i Vidala za Rakiticia po prostu ;) Jeśli chodzi o taktykę to 4-2-3-1 z Cou na ŚPO, Dembusiem na lewym skrzydełku i Malcomem na prawym.
Wg. przepisów nie może zostać prezydentem, bo prezydent jest pracownikiem samorządowym. Mam nadzieję, że nim nie zostanie, bo znaczyłoby to, że prawo nie ma żadnej mocy.
A Ty z kolei piszesz po to żeby usprawiedliwić TVN. Piszesz tylko, że mogą denerwować, a nie wspominasz o propagandzie, która też tam jest. Nie kłamię, bo w dniu konwencji tego nie pokazali. Tylko później jak zrobiła się afera.
0
Co myślisz o tym karnym?
0
Poszukaj na reddit soccer streams
0
Wpisujesz dane i po paru sekundach możesz oglądać. Nie mam bardzo szybkiego internetu, ale wszystko działa bez ścinek. Ciekawe, czy podczas meczu poradzą sobie z dużym ruchem.
0
A nie masz karty debetowej?
0
A jakiej szybkości Internet trzeba mieć?
0
Wyczytali jakiś bzdury z El Palais i teraz wyciągają wszystko by dowalić Ousmanowi...
0
Przecież napisał mega.
0
Malcom i Vidal :P
0
W zimie pojedź do Warszawy i wtedy na pewno poczujesz różnicę. Chyba, że w twojej wiosce pali się w kopciuchach. Korwin pod tym względem jest idiotą i nic tego nie zmieni. Smog istnieje naprawdę i trzeba to zmienić. Wungiel już nie jest dobrym rozwiązaniem i bez OZE będzie coraz gorzej. Mam nadzieję, że ktoś mądry zmieni naszą energetykę, bo teraz można się załamać...
0
Mi nic takiego nie wyskakuje.
14
Nie ma żadnych dowodów na to, że Konopnicka miała romans z Dulębianką. Ruchy LGBT próbuje usprawiedliwiać swoje chore poglądy wykorzystując do tego wizerunek słynnych ludzi. Konopnicka była przede wszystkim patriotką i narodowcy mogą sobie śpiewać Rotę, bo jest to pieśń patriotyczna.
0
Ale przynasz, że P$G idealnie pasuje? ;)
1
Gazety lubią wyolbrzymiać, więc nie wierzę w te plotki.
0
Ciekawe, czy Malcom powącha dzisiaj murawę.
Co myślicie? BTW Vidal chyba dzisiaj wybuchnie jak EV wystawi go w 85 minucie meczu ;)
0
Ja też jakoś dam radę, bo nie mam Polsatu, ale niesmak pozostaje :(
1
Niestety w TVP mecz będą komentowali Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow...
0
Jednak nie mam Alaby ;) Myślałem o nim i chciałem wstawić, ale mam Albę i się pomyliłem. W obronie mam Albę, Cancelo i Walkera. Cancelo zdobył 6 pkt, a Walker 1.
0
Ja mam Alabę i Cancelo ;)
1
A dałeś mu jeszcze list polecający? Bez tego żaden mistrz go nie przyjmie na czeladnika ;)
8
Samsung nie zamierza iść w notch. W Chinach zorganizował AMOLED Forum podczas, którego dyskutowano o obszarach wrażliwych na dotyk, czytniku linii papilarnych zatopionym w ekranie i o aparacie umieszczonym pod ekranem. Aparat miałby być widoczny tylko gdy będziemy chcieli zrobić zdjęcie, a potem zleje się z powrotem z ekranem. Nad tym Samsung będzie pracował w 2019 roku [PurePC]
Ciekawe co z tego wyjdzie.
0
Wiem, że Dembele się uczy. Przeczytałem, że ogląda Narcos po hiszpańsku i podśpiewuje hiszpańskie piosenki od przybycia do Barçy ;)
0
Bez litości, Baby Driver, Infiltracja i Incepcja.
0
Albo Munira...
1
Niech wystawi Malcoma w miejscu Messiego i Vidala za Rakiticia po prostu ;) Jeśli chodzi o taktykę to 4-2-3-1 z Cou na ŚPO, Dembusiem na lewym skrzydełku i Malcomem na prawym.
2
Wg. przepisów nie może zostać prezydentem, bo prezydent jest pracownikiem samorządowym. Mam nadzieję, że nim nie zostanie, bo znaczyłoby to, że prawo nie ma żadnej mocy.
0
A Ty z kolei piszesz po to żeby usprawiedliwić TVN. Piszesz tylko, że mogą denerwować, a nie wspominasz o propagandzie, która też tam jest. Nie kłamię, bo w dniu konwencji tego nie pokazali. Tylko później jak zrobiła się afera.
0
Już za obrażanie się zabierasz?
0
Ja nie bronię TVP tylko chodzi mi o to, że TVN merytorycznie wcale nie jest lepszy.
0
Jak była ta konferencja to nie pokazali. Sam to oglądałem i pokazali coś innego.
1
Wykształcenie nie równa się inteligencja.