Jakie filmy z HBO GO polecacie? Obejrzałem już: Baby Driver, Legion Samobójców, Księgowy, W starym dobrym stylu i Manchester by the sea, a Łowcę Androidów kończę.
Mariano to poziom Alcacer, więc strata punktów dalej będzie nieunikniona, a po drugie Benzema to buc, bo jak inaczej można nazwać kogoś kto szantażuje sex taśmą ;)
Tęczowa flaga jest symbolem organizacji LGBT, więc nie dziwię się, że nie chciał założyć tej opaski. Homoseksualiści niech sobie robią co chcą, ale w zaciszu domowym. Nie należą im się większe prawa tylko dlatego, że mają inną orientację. Dlatego cieszę się, że są takie osoby, które nie boją się odmówić promowania bezsensownej ideologii.
Podaj jakiś przykład, bo narazie tylko się wymądrzasz. Obecnie żadna partia nie prezentuje wysokiego poziomu. PSL i Nowoczesna są błaznami. Kukiz nawalał o JOW-ach i nie ma nic więcej do zaoferowania. SLD to komuchy. Korwin prawie nie istnieje. Partia Razem to walka o demokrację, równość i inne pierdoły.
Uwielbiam jak moje ulubione drużyny pokonują Mou... Jeśli MU nie znajdzie odpowiedniego trenera to nic nie wygrają. Za Fergusona była klasa, a teraz jest klapa po prostu.
Twórcy komputerowego Wiedźmina pracują nad nową grą Cyberpunk 2077. Jest to RPG z otwartym światem osadzonym na uniwersum Cyberpunka. Gra wyjdzie prawdopodobnie w 2020 roku.
0
Mi tam pasuje Benzema w Realu ;) Mam nadzieję, że ta edycja LM nie będzie należała do Realu.
3
Szczególnie w finale MŚ ;)
0
Już obejrzałem.
0
Jakie filmy z HBO GO polecacie? Obejrzałem już: Baby Driver, Legion Samobójców, Księgowy, W starym dobrym stylu i Manchester by the sea, a Łowcę Androidów kończę.
0
A we Włoszech?
0
Ma ktoś screena z tej sytuacji?
0
Co się stało?
0
Nie ma to jak gwiazdę zastąpić ulepszonym Alcacerem ;-)
0
Druga klasa jest trochę trudniejsza, ale dasz radę. Jest trudny materiał, ale potem jest łatwiej.
0
Ma ktoś z Ramblowiczów telefon OnePlus 6?
Chciałbym się dowiedzieć co o nim sądzicie.
1
Czerwony, bo gwiazdor mu do Juve spierdzielił i musiał odreagować ;P
2
Jakbyś zrobił sobie lemoniadę z cytryny, mięty i aronii to byłoby coś, a o smaku to łeee :-)
0
Z perspektywy poczynań boiskowych jest przeciętnym napastnikiem, który marnuje mnóstwo okazji i rzadko strzela bramki.
0
Mariano to poziom Alcacer, więc strata punktów dalej będzie nieunikniona, a po drugie Benzema to buc, bo jak inaczej można nazwać kogoś kto szantażuje sex taśmą ;)
34
Tęczowa flaga jest symbolem organizacji LGBT, więc nie dziwię się, że nie chciał założyć tej opaski. Homoseksualiści niech sobie robią co chcą, ale w zaciszu domowym. Nie należą im się większe prawa tylko dlatego, że mają inną orientację. Dlatego cieszę się, że są takie osoby, które nie boją się odmówić promowania bezsensownej ideologii.
1
Podaj jakiś przykład, bo narazie tylko się wymądrzasz. Obecnie żadna partia nie prezentuje wysokiego poziomu. PSL i Nowoczesna są błaznami. Kukiz nawalał o JOW-ach i nie ma nic więcej do zaoferowania. SLD to komuchy. Korwin prawie nie istnieje. Partia Razem to walka o demokrację, równość i inne pierdoły.
0
Czemu żydków?
2
Marketing się kłania.
3
Uwielbiam jak moje ulubione drużyny pokonują Mou... Jeśli MU nie znajdzie odpowiedniego trenera to nic nie wygrają. Za Fergusona była klasa, a teraz jest klapa po prostu.
0
Jeden lubi Murzynki, drugi Azjatki ;)
1
Świetny wg. Strejlau ;)
0
Mogą być niezłe. Oby idealnie pasowały do Twoich stóp ;-)
0
Dzięki wielkie.
0
Powie mi ktoś o co chodzi?
0
A jaki kolor jeśli można spytać? :)
0
A szpileczki?
8
Przecież Messi często podaje do Dembusia.
1
Włoskie kozaczki? ;)
3
Naczelny krytyk Fify się odezwał...
0
Twórcy komputerowego Wiedźmina pracują nad nową grą Cyberpunk 2077. Jest to RPG z otwartym światem osadzonym na uniwersum Cyberpunka. Gra wyjdzie prawdopodobnie w 2020 roku.