- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
17
Kubica oficjalnie!
1
@JimMorrisonFCB Piękny powrót, szkoda tylko że tak późno mu się to udało i najlepsze lata ma za sobą. Jednak było by to coś niesamowitego gdyby zdobył MŚ lub wygrał kilka GP w przyszłym sezonie.
Poza tym trochę szkoda że akurat F. Alonso kończy karierę. Dwa wielcy kierowcy i przyjaciele nie pojadą już w jednym wyścigu.
0
@prokofiew MŚ na pewno nie zdobędzie nie z tym bolidem ;)
Poza tym są zawodnicy o klasę lepsi od niego ;/
Co nie zmienia faktu, że bardzo się cieszę z tego powrotu ;)
0
@prokofiew W tym bolidzie nie zrobi nic...
1
@prokofiew Myślę, że pierwszy sezon będzie przejściowy i jeśli uda mu się wycisnąć maksimum z bolidu to w kolejnym sezonie dostanie angaż w którymś z topowych zespołów, bo mało który zawodnik posiada taką etykę pracy jak Robert.
4
@prokofiew Kubice każdy skreślał, a on powstał jak Feniks z Popiołów. Byłbym ostrożny więc ze stwierdzeniem, że najlepsze lata ma za sobą :)
2
@JimMorrisonFCB Po latach oczekiwań, po zwątpieniu, po wielu przeciwnościach losu, znowu mamy Polaka w F1. Wielkie wydarzenie, obok powrotu Laudy po tym jak on niemal spłonął to największy powrót w historii F1. Mniejsza już o wyniki, ważne że po tej kontuzji, przez którą musiał zmienić swoje życie, wraca do F1.
2
@tomren Dzięki niemu wrócę do oglądania F1 :)
2
@GregSTG Wiem, że bolid słaby ale zawsze istnieje szansa że się poprawi i że on coś z tego jeszcze wyciśnie. Oczywiście MŚ to byłby scenariusz na film, zresztą już trochę jest. Ale jak pokazało życie, takie historie się zdarzają.
0
@SeeleyBooth Za rok będzie mógł startować?
1
@fcbarcafan19 Zaczyna od nowego sezonu (od marca).
0
@prokofiew W tym bolidzie ogromnym sukcesem będzie zajęcie jakiegoś punktowanego miejsca, a ty o MŚ piszesz xD