0

I to wystarczy ;) po premierze możesz sobie obejrzeć filmy o poszczególnych bohaterach a warto ;)

0

Generalnie warto obejrzeć wszystkie części aby zrozumieć na czym polega grupa Avengers. Do tego dochodzą jeszcze wątki poszczególnych bohaterów. Jednym słowem trzeba obejrzeć wszystko żeby mieć jasny obraz.

0

tak wszystko wskazuje na to, że to ten sezon ;D

1

Życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt!!!

1

uwielbiam ekonomię więc może to Cię zainteresuje ;)

0

klasyczny 2d zdecydowanie ;)

0

z tym Salahem i Eriksenem poleciałeś grubo xD

0

Akurat ja nie spożywałem zbyt dużo kofeiny przed Yerbą więc taka dawka jest w sam raz. Natomiast popijam ją od 2 miesięcy. Alergie wykluczam uważam, że jest to związane właśnie z Yerbą. Ból jest głównie wieczorem.

0

Oprócz Yerby tylko woda ;) na początku myślałem, że problem tkwi w dawkowaniu, ale sypię 1,5 łyżeczki na cały dzień.

0

Tak np z Interem

0

Mam pytanko do pijących Yerbe. Pod koniec dnia boli mnie głowa może nie jakoś mocno, ale jednak. Czy ktoś miał podobne problemy?

0

Aż ciężko uwierzyć, że City u siebie traci 3 bramki szkoda Pepa. Brawa dla Kogutów zobaczymy co młodzi gniewni z Ajaxu pokażą w Londynie. Mecz absolutnie genialny w którym było wszystko brawa również dla VARu.

0

Rudy dzisiaj zamiata, aż miło ;)

0

Kurcze panowie zostawcie coś na drugą połowę ;)

0

ja pikole.... ;) Pep nie masz szczęścia

1

5 minuta a koguciki już zesrane ;) Rudy elegancko rozprowadził akcję brawo City.

1

Kurcze a już myślałem, że znowu Lewy wyruszył na polowanie ;)

0

To prawda, ale jednak chodzi o całokształt ;).

1

Ja bym dodał jeszcze: Oleguer

0

Absolutnie masz rację i jeszcze raz napiszę, że Messi włożył mnóstwo pracy i wysiłku aby być teraz w miejscu w którym jest. Sam talent nie jest gwarancją sukcesu.

6

To takie"polaczkowe" gadanie krisztiano to pracował juz w łonie matki a Messi grał na PS4. Przecież Messi włożył mnóstwo pracy i jeszcze więcej wysiłku w to aby w ogóle grać profesjonalnie w piłkę. NIe przesiadywał z Ronnim na imprezkach tylko ciężko pracował. Nikt nie umniejsza CR tego co osiągnął, ale opowiadanie takich przepraszam głupot przez Pana Pola jest niedorzeczne.

1

Przecież United to było zesrane już po losowaniu. Natomiast czapki z głów dla Ajaxu ;) grają genialną piłkę wielkie brawa.

0

napisze to dosadnie: ból dupy Panie ;) i teraz cisza ;D

1

9:04 ;)

6

Myślę, że będzie tak: " Zidane odzyskał Benzyne a Isco pyta wprost: czy ja się nadaję do gry w realu?" xD

1

Totki odpadną Pep tego nie przegra.

4

proszę ;)

0

ja bym dodał jeszcze VAR bez niego może by się udało a tu zonk ;)

0

Dokładnie no cóż nie zawsze się wygrywa i jego czas się powoli kończy to nieuniknione natomiast trzeba docenić to co osiągnął.

1

no cóż "mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, szefa oszukasz... ale czasu nie oszukasz" wygrał co miał wygrać i strzelił co miał strzelić czas na młodość. Znak czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?