fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to wystarczy ;) po premierze możesz sobie obejrzeć filmy o poszczególnych bohaterach a warto ;)
0
Generalnie warto obejrzeć wszystkie części aby zrozumieć na czym polega grupa Avengers. Do tego dochodzą jeszcze wątki poszczególnych bohaterów. Jednym słowem trzeba obejrzeć wszystko żeby mieć jasny obraz.
0
tak wszystko wskazuje na to, że to ten sezon ;D
1
Życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt!!!
1
uwielbiam ekonomię więc może to Cię zainteresuje ;)
0
klasyczny 2d zdecydowanie ;)
0
z tym Salahem i Eriksenem poleciałeś grubo xD
0
Akurat ja nie spożywałem zbyt dużo kofeiny przed Yerbą więc taka dawka jest w sam raz. Natomiast popijam ją od 2 miesięcy. Alergie wykluczam uważam, że jest to związane właśnie z Yerbą. Ból jest głównie wieczorem.
0
Oprócz Yerby tylko woda ;) na początku myślałem, że problem tkwi w dawkowaniu, ale sypię 1,5 łyżeczki na cały dzień.
0
Tak np z Interem
0
Mam pytanko do pijących Yerbe. Pod koniec dnia boli mnie głowa może nie jakoś mocno, ale jednak. Czy ktoś miał podobne problemy?
0
Aż ciężko uwierzyć, że City u siebie traci 3 bramki szkoda Pepa. Brawa dla Kogutów zobaczymy co młodzi gniewni z Ajaxu pokażą w Londynie. Mecz absolutnie genialny w którym było wszystko brawa również dla VARu.
0
Rudy dzisiaj zamiata, aż miło ;)
0
Kurcze panowie zostawcie coś na drugą połowę ;)
0
ja pikole.... ;) Pep nie masz szczęścia
1
5 minuta a koguciki już zesrane ;) Rudy elegancko rozprowadził akcję brawo City.
1
Kurcze a już myślałem, że znowu Lewy wyruszył na polowanie ;)
0
To prawda, ale jednak chodzi o całokształt ;).
1
Ja bym dodał jeszcze: Oleguer
0
Absolutnie masz rację i jeszcze raz napiszę, że Messi włożył mnóstwo pracy i wysiłku aby być teraz w miejscu w którym jest. Sam talent nie jest gwarancją sukcesu.
6
To takie"polaczkowe" gadanie krisztiano to pracował juz w łonie matki a Messi grał na PS4. Przecież Messi włożył mnóstwo pracy i jeszcze więcej wysiłku w to aby w ogóle grać profesjonalnie w piłkę. NIe przesiadywał z Ronnim na imprezkach tylko ciężko pracował. Nikt nie umniejsza CR tego co osiągnął, ale opowiadanie takich przepraszam głupot przez Pana Pola jest niedorzeczne.
1
Przecież United to było zesrane już po losowaniu. Natomiast czapki z głów dla Ajaxu ;) grają genialną piłkę wielkie brawa.
0
napisze to dosadnie: ból dupy Panie ;) i teraz cisza ;D
1
9:04 ;)
6
Myślę, że będzie tak: " Zidane odzyskał Benzyne a Isco pyta wprost: czy ja się nadaję do gry w realu?" xD
1
Totki odpadną Pep tego nie przegra.
4
proszę ;)
0
ja bym dodał jeszcze VAR bez niego może by się udało a tu zonk ;)
0
Dokładnie no cóż nie zawsze się wygrywa i jego czas się powoli kończy to nieuniknione natomiast trzeba docenić to co osiągnął.
1
no cóż "mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, szefa oszukasz... ale czasu nie oszukasz" wygrał co miał wygrać i strzelił co miał strzelić czas na młodość. Znak czasu.