0

GSW bez Boogiego będą dużo słabsi, ależ to się wszystko szybko zmieniło będą jeszcze emocje w walce o tytuł.

0

Absolutnie się zgadzam i zamiast szybkiego sweepa będziemy mogli się emocjonować dodatkowymi meczami ;) nie zauważyłem, że Boogie złapał kontuzję nie wiesz czy to coś poważnego?

1

Kurcze GSW w II połowie dało sobie rzucić +85 pkt? oj coś czuję, że Steve Kerr mocno się zdenerwował ;) a tak poważnie to był tylko wypadek przy pracy i myślę, że w LA będzie już 3-1. Wielkie brawa za walkę dla Clippers.

0

Dla mnie osobiście film będzie wreszcie odpowiedzią na pytanie kim jest Joker. Tak naprawdę mamy tylko strzępy informacji o tej postaci. Dlatego film będzie bardzo ciekawy. Mam nadzieję, że zobaczymy drogę jaką przeszedł aby stać się ostatecznie niebezpiecznym psychopatą.

4

I ja się w pełni zgadzam. Natomiast co do Watykanu to moim zdaniem jesteśmy właśnie świadkami jego upadku - moralnego upadku i piszę to jako człowiek wierzący. Tyle brudu, przepychu, zła i zgorszenia... to wszystko poszło w złą stronę.

21

Ja jestem innego zdania. Chrześcijaństwo było przed Watykanem i będzie długo po nim. To nie bazyliki, katedry czy inne budowle decydują o naszej wierze tylko my sami.

0

Ja nie widzę takiej opcji. Owszem zgadzam się, że z Rakietami będzie ciężko, ale tylko pod warunkiem, że CP3 się nie połamie a Broda zacznie grać bardziej zespołowo. Bo jeśli zacznie koncert rzucania cepami za 3 to będzie słabo. To pierwsza sprawa druga jednak doświadczenie + to zgranie i chęć wygrania kolejnego misia przez GSW stawia ich zdecydowanie za faworytów.

1

Scary Terry is back! ;)

0

GSW są za mocni może w przyszłym sezonie ktoś spróbuje jak się siły zmienią.

0

może jeszcze wróci ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

To co grają w def. Celtics to czysta poezja!!! 3Q i run 24-3!
#BostonStrong

1

Ostatni Samuraj

1

Dokładnie grają naprawdę fajną koszykówkę.

1

Nets są bardzo grożni świetnie ta ekipa odpaliła głównie dzięki znakomitej grze Russella i wcale nie są bez szans wystarczy, że Embid się połamie ( a wszyscy wiedzą, że ma obecnie spore problemy z kolanem) i może być bardzo ciekawie.

3

Ja tylko dodam, że Nets w 4 spotkaniach RS przeciwko 76 mają bilans 2-2.

1

13 godzin: Tajna misja w Benghazi

1

2

Jak młody załapie o co chodzi na boisku to Busi nie podniesie się z ławki na dobre.

6

Zluzujcie majty ;) pragnę zauważyć, że United miało tydzień wolnego co było widać biegali aż miło zakładali świetny pressing. My natomiast jesteśmy po bardzo trudnym spotkaniu o zamknięcie LL w meczu z wiceliderem więc swoje chłopaki mają w nogach. Teraz sytuacja na rewanż się odwróci. Na Huesce rotacje i zobaczymy jak MU zagra na CN. Pique profesor czyścił dzisiaj absolutnie wszystko na pochwały Semedo, który nie dał pograć Rashfordowi a następnie na świeżych nogach Martialowi. Zrobiliśmy to co powinniśmy mamy 1-0 na wyjeździe i spokojnie można myśleć o meczu rewanżowym. A o Busim już napisano dzisiaj wszystko ;). pamiętajcie sezon długi i nie da się zawsze grać pięknie czy po 4-0 liczy się tylko awans do 1/2 LM.

5

U Filipa brakuje skuteczności a to dałoby mu więcej pewności na boisku. Trzeba pochwalić, że szuka gry no brakuje tylko tej skutecznośći.

0

Busi tak własnie gra cały sezon tylko na tle słabszych rywali może tak bardzo tego nie widać.

0

OGS i to jak ustawi drużynę.

2

tzn w eliminacjach do LM chyba ;)

0

Absolutnie się zgadzam w kwestii trenera. James lubi mieć swobodę a Lue daje mu taką gwarancję. Trzeba powiedzieć, że duet Pelinka - Magic narobili sporego bałaganu. Kontrakty takich graczy jak RR, McGee czy Stephensona kończą się i trzeba myśleć co dalej. Co do gwiazd zgadzam się atmosfera wokół organizacji może odstraszyć potencjalnych All Starów.

1

No żle się dzieje w ekipie Lakers ;) a to dopiero początek problemów. Moim zdaniem najbliżej do objęcia posady trenera jest Lue bo dobrze zna organizację i współpracował już z Jamsem a to jest ważna kwestia. Kolejna sprawa to atmosfera w zespole wszyscy pamiętamy co się wydarzyło przy próbie sprowadzenia AD do Kalifornii i mówiąc delikatnie nie wyszło to najlepiej. Będą zmiany i to jest pewne również na stanowisku prezydenta. To będzie gorące lato i jestem ciekawy jaka gwiazda będzie chciała grać dla lolków.

1

niesmak pozostaje.

1

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:
]] xD
generalnie filmik nie jest zły a efekty naprawdę świetne.

0

Dokładnie trzeba bardzo dokładnie wpisywać wszystkie dane w celu zalogowania do systemu. No cóż to dopiero początki więc jasna sprawa, że jest mnóstwo błędów.

0

I dlatego ja rozliczam się sam i mam pewność, że wszystko jest dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?