0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A wyjedzie wypompowane.

0

pamiętaj jeśli La Rambla zadowolona to znaczy, że strata pkt pewna ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

a tu zonk bo pizza w pierwszym składzie.

0

Super akcja ;) i ten wsadzik Gordona. No powoli kończymy ten słaby RS i zaczynamy poważne granie w PO ;)

7

Nie lekceważ przeciwnika oni będą grali z nożem na gardle więc zagrają na 150%. Własnie takie mecze są najtrudniejsze.

2

0

A ja tylko dodam, że Valencia u siebie w sezonie ligowym przegrał tylko raz.

7

xD bo w piłce liczą się własnie te detale.

7

Marca jutro: Zidane odzyskał najlepszą wersję Isco.

0

zapamiętaj ten się śmieje kto się śmieje ostatni ;)

1

o wilku mowa ehhh...

1

Oby tylko nie było na niej piosenkarza Kevina Roldana ;) tak jak na pamiętnej już imprezie urodzinowej Ronaldo ;)

1

xD daj spokój braciak wyje ze śmiechu oglądając to i mi opowiada ;) ja jestem zawsze po jasnej stronie mocy ;D

1

słynny kołowrotek znokautował Bonusa xD i loviu ver macz xD takie walki przechodzą do historii.

0

po tej walce

0

Ale co tu się dziwić efekt Nawałki i wszystko jasne ;) jeszcze będzie walka o utrzymanie.

1

wygrał

0

"cepy i wiatraki się odpaliły" i "zakręcił się jak diabeł tasmański" xD prawdziwi gladiatorzy fame mma.

0

Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się Portland w kontekście kontuzji Nurkicia. Już widziałem wpisy, że każdy chciałby na nich trafić w I rundzie ;) i jestem bardzo ciekawy co pokaże Phila mając taką pakę stać ich nawet na finał Wschodu.

0

to bedą bardzo ciekawe pojedynki, ale szybko nam RS zleciał ;) było mnóstwo emocji a przed nami truskawka na torcie w postaci PO ;) oj będzie się działo.

10

Busi i Lenglet zawstydzili Brazylijczyków ;)

1

co jak co, ale Maradona potrafi się bawić ;)

3

Najlepsi to są prowadzący widać pełna profeska xD i komentarz pod filmikiem : "Ale k****a kombo xD"

1

Xiaomi i tylko Xiaomi bo jest.... najlepsze ;)

0

Messi jest najjaśniejszą i najdalej położoną gwiazdą w całej tej konstelacji ;)

0

kurcze w tym realu sami marzyciele ;)

0

szejk go nie puści za żadne pieniądze a jak młody zacznie coś wspominać o odejściu to resztę kontraktu przesiedzi na ławce rezerwowych i tak sie skończy gwiazdorzenie ;)

7

Dajcie spokój z tymi rewelacjami madryckiego ASa tania sensacja aby tylko ten szmatławiec się sprzedawał. Samu jest potrzebny i zostaje w klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?