fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już pisałem to niżej jeśli Messi zagra na szpicy to kto będzie rozgrywał? Messi w tej chwili to nasz najlepszy....rozgrywający
1
No dokładnie zobaczcie ile on bramek siekał gdy nie kombinował tylko napier***l w bramkę. Prosta sprawa.
1
Suarez jest bardzo groźny gdy za dużo nie myśli na boisku tzn w sytuacji gdy ma tylko strzelić na bramkę. Problemy zaczynają się gdy zaczyna kombinować i wychodzą mu takie sztuczki techniczne z piłką jak dzisiaj.
1
stawiam, że to Tilda Swinton ;)
1
skoro real z Benzyną kopiącym się po czole potrafił wygrać 3 lm z rzędu to dlaczego Barca ma nie wygrać? Natomiast faktycznie masz rację jest coś czego my w zasadzie od dłuższego czasu nie próbujemy przy niekorzystnym wyniku (gdy gonimy rywala lub ten stawia autobus) mianowicie - wrzutek w pole karne w sytuacji gdzie mamy Pique tak jak to robi czerwony kapturek Ramosik.
1
wszystko fajnie tylko jeśli damy na szpicy Messiego to kto będzie rozgrywał piłkę?
0
dobry odcinek ;D
0
a ja własnie oglądam ;) 28 odcinek - Zemsta ;)
0
wszystko fajnie tylko, że my nie wiemy co się może jeszcze wydarzyć na CN. Wystarczy głupi błąd np. karny co w przypadku naszej obrony nie jest wcale wykluczone. Oby jeszcze nie okazło się, że własnie na CN Barca będzie gonić wynik.
1
w zasadzie za Valverde to nie ma wielkiego znaczenia jakim ustawieniem wyjdziemy w meczach wyjazdowych bo efekt będzie dokładnie taki sam.
0
serio? naprawdę myślisz, że kebab sprzeda najlepszego piłkarza PSG w dodatku Barcelonie? xD
0
i dlatego ja LM oglądam sobie w necie ;) na spokojnie
1
kogo byśmy nie wystawili w pomocy to i tak najlepszym rozgrywającym będzie... Messi
1
nostalgiczna? tylko to przychodzi mi do głowy xD
1
"nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu" może w ten sposób karma dosięgnęła Icardiego?
2
jest i czerwony Ramosik xD
0
Ale ja to rozumiem tylko pytanie po co gramy 2 dm skoro z tyłu jest dziura w każdym spotkaniu i nikt nie jest w stanie nadążyć za akcją przeciwnika?
0
co z tego, że mamy 4-5 setek skoro kończy je Suarez? Mnie osobiście bardzo martwi zupełnie coś innego a mianowicie postawa Busiego, który nie ma siły dogonić rywala przez co kontry są/mogą być zabójcze. I nie piszę to w oparciu o ten konkretny mecz tylko o to jak się prezentuje w tym sezonie. Gra stanowczo za wysoko moim zdaniem co skutkuje tym, że rywal ma mnóstwo miejsca do tego aby rozbujać akcję ofensywną.
0
Rakitić na boisku czyli bronimy wyniku
0
to tylko plotka na chwilę obecną. No cóż teraz Gortat musi czekać, aż ktoś się po niego zgłosi.
5
do upadku....
0
Claudio Taffarel :) finał MŚ w 94' USA i przestrzelony karny Baggio.
1
Może kogoś to zainteresuje
10
na moje oko to zwykłe zauroczenie a dlaczego? bo po dobrym sezonie w Ajaxie nastąpi wyprzedaż (jak w Monaco) i szybko się skończy wielkie uczucie.
0
przecież Ajax nie ma nic do stracenia a real ma bardzo dużo. Więc na beju beju może się wszystko wydarzyć zwłaszcza, że czerwonego Ramosa nie będzie.
0
no dokładnie :) patrzmy na siebie a nie na innych ;)
0
Jak oni tak grają z Ajaxem to jak będą wyglądali z City czy Juve?
0
spokojnie jest jeszcze rewanż mogą jeszcze awansować jeśli poprawią skuteczność. Sprawa awansu jest otwarta.
0
Jordan wrócił w sezonie 95/96 czyli już po drugim tytule dla Rakiet ;) wiem o co chodzi ;)
1
akurat Jordan w 93' zrezygnował z dalszej gry w NBA więc Rakiety wygrały gdy Jordana już w na parkietach nie było ;) a zaczął grę w baseballi tym samym spełnił marzenie swojego zmarłego ojca, który zawsze chciał aby jego syn grał w MLB.