0

Już pisałem to niżej jeśli Messi zagra na szpicy to kto będzie rozgrywał? Messi w tej chwili to nasz najlepszy....rozgrywający

1

No dokładnie zobaczcie ile on bramek siekał gdy nie kombinował tylko napier***l w bramkę. Prosta sprawa.

1

Suarez jest bardzo groźny gdy za dużo nie myśli na boisku tzn w sytuacji gdy ma tylko strzelić na bramkę. Problemy zaczynają się gdy zaczyna kombinować i wychodzą mu takie sztuczki techniczne z piłką jak dzisiaj.

1

stawiam, że to Tilda Swinton ;)

1

skoro real z Benzyną kopiącym się po czole potrafił wygrać 3 lm z rzędu to dlaczego Barca ma nie wygrać? Natomiast faktycznie masz rację jest coś czego my w zasadzie od dłuższego czasu nie próbujemy przy niekorzystnym wyniku (gdy gonimy rywala lub ten stawia autobus) mianowicie - wrzutek w pole karne w sytuacji gdzie mamy Pique tak jak to robi czerwony kapturek Ramosik.

1

wszystko fajnie tylko jeśli damy na szpicy Messiego to kto będzie rozgrywał piłkę?

0

dobry odcinek ;D

0

a ja własnie oglądam ;) 28 odcinek - Zemsta ;)

0

wszystko fajnie tylko, że my nie wiemy co się może jeszcze wydarzyć na CN. Wystarczy głupi błąd np. karny co w przypadku naszej obrony nie jest wcale wykluczone. Oby jeszcze nie okazło się, że własnie na CN Barca będzie gonić wynik.

1

w zasadzie za Valverde to nie ma wielkiego znaczenia jakim ustawieniem wyjdziemy w meczach wyjazdowych bo efekt będzie dokładnie taki sam.

0

serio? naprawdę myślisz, że kebab sprzeda najlepszego piłkarza PSG w dodatku Barcelonie? xD

0

i dlatego ja LM oglądam sobie w necie ;) na spokojnie

1

kogo byśmy nie wystawili w pomocy to i tak najlepszym rozgrywającym będzie... Messi

1

nostalgiczna? tylko to przychodzi mi do głowy xD

1

"nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu" może w ten sposób karma dosięgnęła Icardiego?

2

jest i czerwony Ramosik xD

0

Ale ja to rozumiem tylko pytanie po co gramy 2 dm skoro z tyłu jest dziura w każdym spotkaniu i nikt nie jest w stanie nadążyć za akcją przeciwnika?

0

co z tego, że mamy 4-5 setek skoro kończy je Suarez? Mnie osobiście bardzo martwi zupełnie coś innego a mianowicie postawa Busiego, który nie ma siły dogonić rywala przez co kontry są/mogą być zabójcze. I nie piszę to w oparciu o ten konkretny mecz tylko o to jak się prezentuje w tym sezonie. Gra stanowczo za wysoko moim zdaniem co skutkuje tym, że rywal ma mnóstwo miejsca do tego aby rozbujać akcję ofensywną.

0

Rakitić na boisku czyli bronimy wyniku

0

to tylko plotka na chwilę obecną. No cóż teraz Gortat musi czekać, aż ktoś się po niego zgłosi.

5

do upadku....

0

Claudio Taffarel :) finał MŚ w 94' USA i przestrzelony karny Baggio.

1

Może kogoś to zainteresuje

10

na moje oko to zwykłe zauroczenie a dlaczego? bo po dobrym sezonie w Ajaxie nastąpi wyprzedaż (jak w Monaco) i szybko się skończy wielkie uczucie.

0

przecież Ajax nie ma nic do stracenia a real ma bardzo dużo. Więc na beju beju może się wszystko wydarzyć zwłaszcza, że czerwonego Ramosa nie będzie.

0

no dokładnie :) patrzmy na siebie a nie na innych ;)

0

Jak oni tak grają z Ajaxem to jak będą wyglądali z City czy Juve?

0

spokojnie jest jeszcze rewanż mogą jeszcze awansować jeśli poprawią skuteczność. Sprawa awansu jest otwarta.

0

Jordan wrócił w sezonie 95/96 czyli już po drugim tytule dla Rakiet ;) wiem o co chodzi ;)

1

akurat Jordan w 93' zrezygnował z dalszej gry w NBA więc Rakiety wygrały gdy Jordana już w na parkietach nie było ;) a zaczął grę w baseballi tym samym spełnił marzenie swojego zmarłego ojca, który zawsze chciał aby jego syn grał w MLB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?