4

I teraz można na spokojnie oglądać kolejne fazy LM xD

0

słaby real i aby to trwało jak najdłużej xD

0

GSW chcą Boguta a to może oznaczać, że faktycznie MG wybierze LA przecież mieszka tam więc to chyba jedyny dobry wybór.

Edit: nie wiem na ile to prawda, ale podobno Rapki chciały MG, ale ten odrzucił ich propozycję. A Bucks podpisali Gasola.

0

Generalnie to bardzo ciekawa sytuacja. Magic wyraźnie jakiś czas temu zasugerował, że ten sezon będzie raczej "przejściowym" aby móc spokojnie zagrać młodych z LBJ. Następnie "zarząd" zaoferował 3/4 składu za Davisa ;) a teraz odnoszę wrażenie robi się na siłę wielką drame, że LBJ'a zabraknie w PO.

1

a tu cyk i... 2-0 ;D

3

zasłużyliście nietoperzu zasłużyliście a te 2 ostatnie porażki na beju beju zapadną wam na długo w pamięci.

5

nasz człowiek ;D

0

jakie to prawdziwe xD

7

śmietany jak zwykle w formie po El Clasico xD
"Przyjechali, wyru**ali, pojechali.
I to 2 razy..." xD

0

Mateusz na Varze? oj będzie się działo ;)

0

nie bój nic i tak go wywiozą po sezonie ;)

2

wszyscy na to liczymy ;) to może być piękny tydzień ;)

3

Spokojnie Ania go wyleczy z każdej depresji xD

0

BeIN Sport

1

to prawda najlepsza 9 na świecie wszystko im wynagrodzi xD

2

dokładnie o tym samym pomyslałem xD już o Suarezie nie wspomnę. Ale wiadomo Polak rodak to i inteligentnie wykorzystuje błędy rywali xD

3

"Ciekawostka z El Pais: Real Madryt od momentu przyjścia Cristiano Ronaldo miał na tym etapie sezonu odpowiednio 67, 55, 85, 62, 71, 75, 71, 67 i 62 gole. W tym sezonie - 43."
Tomasz Ćwiąkała

1

oho zaczyna się

1

bedą będą przecież mają przed sobą ciekawie zapowiadający się rewanż z Ajaxem ;)

0

prawdziwy magik ;)

0

my nawet kontr nie mamy bo wazniejsze jest klepanie od lewej do prawej.

0

ten łysy to chyba El Jarek słynny bajkopisarz

0

Akurat trafiłeś na świetne spotkania ;D

2

Kurcze, ale wiesz co? sam fakt, że widziałeś na żywo absolutnie najlepszego piłkarza w historii zostanie Ci w pamięci na zawsze. Zazdroszczę Tobie i innym, którzy mieli taka okazję ;)

68

"... trzeba raz w życiu zobaczyć Paryż, trzeba raz w życiu zobaczyć Londyn, raz w życiu Rzym i trzeba raz w życiu na żywo zobaczyć Leo Messiego bo jest to rzecz absolutnie zjawiskowa" Andrzej "Twaro" Twarowski

6

Oczywiście, ale nie takie jak w Paryżu.

16

for money.....

2

przecież to są te słynne wartości realu o których mówił czerwony kapturek Ramos xD

7

już myślałem, że dzisiejszego zachowania Kepy nic nie przebije jednak życie potrafi zaskoczyć xD

0

na 100% ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?