fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I teraz można na spokojnie oglądać kolejne fazy LM xD
0
słaby real i aby to trwało jak najdłużej xD
0
GSW chcą Boguta a to może oznaczać, że faktycznie MG wybierze LA przecież mieszka tam więc to chyba jedyny dobry wybór.
Edit: nie wiem na ile to prawda, ale podobno Rapki chciały MG, ale ten odrzucił ich propozycję. A Bucks podpisali Gasola.
0
Generalnie to bardzo ciekawa sytuacja. Magic wyraźnie jakiś czas temu zasugerował, że ten sezon będzie raczej "przejściowym" aby móc spokojnie zagrać młodych z LBJ. Następnie "zarząd" zaoferował 3/4 składu za Davisa ;) a teraz odnoszę wrażenie robi się na siłę wielką drame, że LBJ'a zabraknie w PO.
1
a tu cyk i... 2-0 ;D
3
zasłużyliście nietoperzu zasłużyliście a te 2 ostatnie porażki na beju beju zapadną wam na długo w pamięci.
5
nasz człowiek ;D
0
jakie to prawdziwe xD
7
śmietany jak zwykle w formie po El Clasico xD
"Przyjechali, wyru**ali, pojechali.
I to 2 razy..." xD
0
Mateusz na Varze? oj będzie się działo ;)
0
nie bój nic i tak go wywiozą po sezonie ;)
2
wszyscy na to liczymy ;) to może być piękny tydzień ;)
3
Spokojnie Ania go wyleczy z każdej depresji xD
0
BeIN Sport
1
to prawda najlepsza 9 na świecie wszystko im wynagrodzi xD
2
dokładnie o tym samym pomyslałem xD już o Suarezie nie wspomnę. Ale wiadomo Polak rodak to i inteligentnie wykorzystuje błędy rywali xD
3
"Ciekawostka z El Pais: Real Madryt od momentu przyjścia Cristiano Ronaldo miał na tym etapie sezonu odpowiednio 67, 55, 85, 62, 71, 75, 71, 67 i 62 gole. W tym sezonie - 43."
Tomasz Ćwiąkała
1
oho zaczyna się
1
bedą będą przecież mają przed sobą ciekawie zapowiadający się rewanż z Ajaxem ;)
0
prawdziwy magik ;)
0
my nawet kontr nie mamy bo wazniejsze jest klepanie od lewej do prawej.
0
ten łysy to chyba El Jarek słynny bajkopisarz
0
Akurat trafiłeś na świetne spotkania ;D
2
Kurcze, ale wiesz co? sam fakt, że widziałeś na żywo absolutnie najlepszego piłkarza w historii zostanie Ci w pamięci na zawsze. Zazdroszczę Tobie i innym, którzy mieli taka okazję ;)
68
"... trzeba raz w życiu zobaczyć Paryż, trzeba raz w życiu zobaczyć Londyn, raz w życiu Rzym i trzeba raz w życiu na żywo zobaczyć Leo Messiego bo jest to rzecz absolutnie zjawiskowa" Andrzej "Twaro" Twarowski
6
Oczywiście, ale nie takie jak w Paryżu.
16
for money.....
2
przecież to są te słynne wartości realu o których mówił czerwony kapturek Ramos xD
7
już myślałem, że dzisiejszego zachowania Kepy nic nie przebije jednak życie potrafi zaskoczyć xD
0
na 100% ;)