fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rachunek zapłacony?
1
Ja tylko przypomnę, że MU do sezonu przygotowywał The Special Five zobaczymy jak będzie wyglądał United po okresie przygotowawczym OGS.
0
Obecny sezon dla Denver był genialny świetnie poukładana ekipa z genialnym Jokiciem na czele, ale to będzie moim zdaniem za mało na GSW pod warunkiem, że wszyscy będą zdrowi bo nie od dzisiaj wiadomo o problemach z kostkami Currego. Natomiast to właśnie Brode i jego Rockets widzę jako głównych rywali w walce o finał NBA. Był moment gdzie duet Wess - PG robili taką miazgę, że faktycznie chyba wszyscy obserwatorzy mówili, że to właśnie ta ekipa może podskoczyć GSW, ale z obecną formą to będzie raczej mission impossible ;D. Trzymam kciuki za SAS bo uważam tę organizację za najlepiej zarządzaną w całej lidze NBA i oczywiście postać genialnego trenera Popa ;).
1
Dokładnie ;) niestety we wczorajszym meczu kontuzji doznali Tatum i Smart i to może być poważny problem dla Celtów w kontekście zbliżających się PO.
0
Tak to prawda Pistons mają przed sobą Grizzlies i Knicks więc teoretycznie łatwych rywali, ale to jest NBA i generalnie każdy może wygrać z każdym ;). A kto Twoim zdaniem może zatrzymać GSW na Zachodzie?
0
Ciężka przeprawa przed ekipą Detroit osobiście stawiałem, że nie załapią się do PO no zobaczymy jak to się skończy.
1
A ja się pytam dlaczego rząd do tej pory nie rozwiązał całej sytuacji co nie mieli czasu czy pieniędzy? pewnie wyszli z założenia, że załatwią nauczycieli tak samo jak niepełnosprawnych.
2
Wszyscy uczniowie mieli 4-5 lat na to aby przygotować się do egzaminu dojrzałości i jeśli do tej pory tego nie zrobili to w 2 miesiące tego nie zrobią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
No cóż nie od dzisiaj wiadomo, że "ciemny" lud łatwiej omotać.
4
Czasami odnoszę wrażenie, że P. Straszydło żyje w zupełnie innej rzeczywistości.
0
a może Wyspa Tajemnic?
0
Coś czuję, że z Cracovią już pkt pogubią. Zobaczysz, że Legia zdobędzie majstra.
3
Ale zadzwonił ;) piękna bramka
0
tak jeśli będzie 1 po rundzie mistrzowskiej
0
Janek co ty dzisiaj wyprawiasz w tej bramce no ;)
1
Masz rację a podanie ciasteczko kurcze szkoda tej akcji, ale to tylko pokazuje, że gramy z dużą pewnością siebie co bardzo cieszy.
1
Gramy bardzo fajnie szkoda setki Cou nie wiem czy ktoś zauważył, ale Filip nawet nie spojrzał jak jest Janek ustawiony w bramce i strzelił troszkę na pałę a szkoda... i ten Suarez ;) ten jego drybling ;) no nic jedziemy z nimi w II połowie.
1
coś mi sie wydaję, że Danny Gaucho przejdzie na ciemną stronę mocy aby posiąść tajemną moc zdobywania zielonych herbów ;) super filmik ;)
0
No cóż nie ma co się czarować głównie chodzi o $.
0
Obawiam się, że nic z tego nie będzie.
1
Terminator wraca!!!
tytuł 6 części: "Terminator: Dark Fate"
https://www.instagram.com/p/Bv1pZJxn9uh/
0
bardzo dobry wybór gierka genialna i bardzo klimatyczna ;)
1
tylko i wyłącznie Diablo ;)
5
Mówiąc szczerze to Lechia jest sama sobie winna. Tyle pkt co pogubiła Legia to juz powinno być dawno pozamiatane, ale że to Polska ekstraklapa więc.... ;) emocje będą do ostatniej kolejki.
10
A w spotkaniu młodzieżowej LM Hoffenheim prowadzi 3-1 z Realem Madryt. Do końca spotkania 10 min.
0
biegnie po flaszkę ;)
1
Pewnie odpowie tak jak do przerwy Amica poznań ;)
21
tylko i wyłącznie Krystyna Pawłowicz ;)
1
Tomek "truskawka" Hajto xD
https://www.instagram.com/p/BvtaxELFBqI/