fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jedno jest pewne nieważne który z braci trafiłby to... Ojciec byłby dumny ;D
0
I to może się okazać Mission Impossible . GSW są bardzo mocni, ale z tego co zdążyłem zerknąć to w RS PTB mają bilans 2-2 z GSW więc może być bardzo ciekawie ;).
1
Wielkie brawa dla PTB!!!! ;D
1
Ale numer ;D wielkie brawa dla PTB!!! Wielkie brawa za walkę do końca.
0
Jestem ciekawy czy Pep po przygodzie z ligą angielską ruszy na podbój Italii? A jeśli tak to jaki klub poprowadzi?
1
Kurcze Bruins pierwsze spotkanie 5-2 dzisiaj 6-2 bardzo ładnie to wszystko wygląda ;) i oby tak dalej. Brawo Red Sox!!!!
0
Czyli z tego wynika, że to jeszcze nic pewnego.
0
Sam Eden realu nie odbuduje i jeszcze nie wiadomo jak odnajdzie się w nowym systemie ZZ 1000 i 1 wrzutki.
0
A to ciekawe, bo mi migneło, że jest dogadany z realem kontrakt na 5 lat oficjalka dzisiaj 23-30 ;)
0
;)
5
Widać gołym okiem, że Ernest odzyskał najlepszą wersję Barcelony teraz tylko wyciągnąć wnioski i jedziemy po wszystko w następnym sezonie. Brawa dla Ruiza za dzisiejszą grę.
0
Busi dzisiaj pokazuje prawdziwą magię. Oby tak dalej.
1
Jestem za tym aby obecną LM przekształcić w Klubowe Mistrzostwa Europy. Bo jaka to LM skoro w finale nie ma mistrza danego kraju.
3
Jazda City!!!!!!
0
Może i się pomylił, ale kaskę na koncie ma konkretną. Na balety wystarczy.
1
Mając w składzie najlepszego piłkarza na świecie celujesz we wszystkie możliwe puchary. Tak jak powiedział Pep; "wychodzimy i gramy o wszystko".
0
Tak to prawda bardzo ciekawie się to wszystko przedstawia. Natomiast po zamknięciu okienka tranf. w NBA Gortat udzielił wywiadu w którym powiedział, że jego agent z dobrego żródła usłyszał, że to ostatni sezon GSW w takim składzie. To słowa MG. Właściciele ekipy już zapowiedzieli, że jeśli trzeba będzie dać maxa KT i KD to zrobią to i zapłacą extra podatek od luksusu bez żadnego problemu. Moim zdaniem KD idealnie pasuje do GSW i jesli chce dalej wygrywać pierścienie to jest w idealnym miejscu.
0
GSW wyglądają bardzo bardzo mocno - bez KD uporali się z Rakietami, które moim zdaniem zmarnowały ogromną szansę. Broda dwie straty w końcówce dramat. Boggie podobno zdąży jeszcze wyjść na parkiet w PO ;)
0
KD ma wrócić już na finały Zachodu. Kontuzja jakiej się nabawił okazała się mało poważna "przeciążenie łydki". Natomiast bardzo ciekawie zapowiada się G7 DEN vs POR zobaczymy co pokaże Lillard ;)
0
Łomnica
https://www.youtube.com/watch?time_continue=251&v=1dM7pE9ATQo
0
Stary z całym szacunkiem co Ty porównujesz? tutaj był dwumecz pierwszy mecz wygrany 3-0 i kompromitacja w rewanżu. A Ty opisujesz finał gdzie jest jeden mecz a to zupełnie inna sytuacja. Mieliśmy ogromny komfort psychiczny przed spotkaniem rewanżowym gdzie było mnóstwo czasu aby wszystkie warianty przeanalizować odnośnie tego co może się wydarzyć. Do tego 2 bardzo ważne ogniwa rywala kontuzjowane.... Drugi raz ten sam błąd!!! drugi raz to samo... a ile było sapania, że wyciągneliśmy wnioski.... Mam nadzieję, że zarząd wyciągnie wnioski lepiej od naszego mistera. Jeśli Valdek zostanie to jedno jest pewne nie będzie żadnych zmian kadrowych i będziemy tym betonem grać do upadłego.
0
W tym czasie na SB regularnie remontowane są kible więc odpada.
0
Jestem pewien, że bardzo by chciał xD natomiast co do Oranje to będzie długi proces tego nie da się zrobić w jedne eliminacje czy jeden turniej. Zobaczymy jak będzie.
0
Dlaczego nie? Koeman może mieć zapis w kontrakcie mówiący o tym, że jeśli Barca się po niego zgłosi to federacja nie będzie robiła mu problemów.
0
Chyba Sane ;) z City
2
W pierwszej kolejności zaczekajmy na nowego trenera i to niech on decyduje kto ma zostać a kim należy skład wzmocnić. Bo znowu ściągniemy zawodników za spore $ a oni będą 3/4 sezonu przesiadywać na ławce lub trybunach. Spokojnie planujmy ruchy.
0
Stary czy Ty oglądałeś te mecze? Oni byli lepsi pod każdym względem w dwumeczu. Gdyby na CN był wynik 0-1/2 to na Anfield wgraliby i nic byśmy nie zrobili. Byliśmy słabsi i tyle.
0
tak ;D już poprawiłem ;) jeszcze żyję wczorajszym dramatem.
0
tak już poprawione ;)
0
Chelsea 11/12