1

Coś w tym jest ekipa Kloppa przebiegła 7 km więcej w wczorajszym spotkaniu ;)

0

Bayern 4-0 12/13

0

Po zakończonym sezonie.

0

To raz a druga sprawa to trzeba koniecznie zastanowić się i podjąć decyzję w jaki sposób wzmocnić atak tym samym dać większe wsparcie Messiemu.

0

Pressing, pressing i jeszcze raz pressing. To prosty sposób na Barcelonę.

0

A może brak wsparcia w ważnych momentach. Piłka to sport zespołowy, ale od dłuższego czasu wygląda to tak, że nasza taktyka opiera się na założeniu "podajmy do Messiego i może się uda". Otóż się nie uda.

0

Ogromnym problemem który ciągnie się od kadencji Lucho jest brak kreatywnego zawodnika/ów w środku pola. Tutaj jest ogromny problem. I od dłuższego czasu nikt na to nie zwraca uwagi. Mamy bardzo toporny środek pola gdzie nie ma wizji i co gorsze szybkości. Przy kontrze przeciwnika w tyle zostają dwa ogniwa Busi i Rakieta. Przeciwnik robi co chce. A w rozegraniu mamy Messiego, który powinien straszyć z przodu.

0

Ja akurat piłka angielską się nie interesuje, ale czy Klopp nie ustawiał Cou w pomocy?

0

Stary pamiętam czasy Ronaldinho i również był płacz jak odejdzie to kto ten wózek pociągnie? jest Leo i po Leo również przyjdą wielkie nazwiska sam zobaczysz.

0

Oczywiście, że będą wygrywali może nie tak jak z Leo w składzie, ale to tylko kwestia czasu.

2

Zapamiętaj: Barcelona była przed Messim i będzie po nim.

5

I właśnie to najbardziej boli.... wszyscy wielcy odpadli wcześniej tym samym otwierając Barcelonie autostradę do tytułu i przy świetnym wyniku (nie samej grze) w 1 meczu półfinałowym odje****li coś takiego.

0

o Bayernie nie zapomnij ;) 0-4

2

Dzisiejsza okładka "Sportu" idealnie w punkt.

5

Tego bardzo mi brakuje tej energii Puyola.... obecna Barcelona oprócz Vidala to zwykłe cipy... bez ambicji i charyzmy głowy spuszczone w dół zero sportowej złości.... nic. Ale co się dziwić trener spokojny to i zawodnicy spokojni.

0

Dokładnie miałem podobne odczucia natomiast moim skromnym zdaniem sam Messi nic nie zrobi. Zwróć uwagę na czasy MSN jak Messi miał słabszy mecz był Suarez i Ney (0-4 na beju beju) jak Ney miał kryzys był Suarez itd. a teraz? Messi i długo długo nic....

0

Ja się ze wszystkim zgadzam oprócz jednego.... Messiego. On sam stworzył tyle sytuacji tylko co z tego skoro koledzy to marnują? ile razy widziałem zrezygnowanie na jego twarzy po kolejnej zmarnowanej sytuacji w tym sezonie? prawda jest taka, że Messi nie ma z kim grać. Najlepiej gra mu się z... bocznym obrońcą. Kupujemy gości za setki milionów a gdy dostaną patelnię to kopią się po czołach... i teraz postaw się w sytuacji Messiego, który gra w ten sposób już 2 rok.

4

No cóż Panie Valverde cytując klasyka "czas wyciągnąć wnioski po porażce" a raczej kompromitacji kolejny już raz.

0

A ja myślę, że nawet przy wyniku 5-0 na CN dzisiaj i tak byśmy przegrali 6-0 zobacz jak oni grali? zero nic nie było ani walki ani woli nic zupełnie nic. Nie zasłużyliśmy na awans w dwumeczu byli dużo dużo lepsi. Byli szybcy nie klepali tylko grali w piłkę. A Barcelona sie tylko przyglądała.

28

Mam tylko nadzieję, że po przyjsciu De Jonga nie podniesiesz się z ławki na długie miesiące. Drugi rok z rzędu!!! kompromitujecie się na oczach całego świata. Drugi raz z rzędu!!! Wstyd.

0

Będzie tak dopóki nie rozstaniemy się z ciągłym klepaniem, które na nikim już nie robi wrażenia. Czas na kogoś z zewnątrz aby dał śweżość nie tylko piłkarzom, ale również kibicom. Pewny etap się skonczył razem z Xavim, Iniestą, Puyolem czy Pepem. Czas idzie do przodu a my nadal żyjemy przeszłością. Mamy najlepszego piłkarza w historii i po prostu się nie rozwijamy. Nadal klepiemy a wszyscy stoją w miejscu. Piłka idzie do przodu a Barcelona nadal stoi w miejscu.

0

Absolutnie Alba dzisiaj MVP spotkania. Rozdał dzisiaj 2 genialne asysty.

2

Najważniejsze, że wyciągneliśmy wnioski z lat poprzednich.... xD to są słowa naszych kochanych piłkarzy i naszego cracka na ławce trenerskiej. Gratulacje dla Valverde widać, że z nim u steru bardzo sie rozwineliśmy. Gramy szybko i z polotem. Może w przyszłym sezonie sie uda wyciągniecie odpowiednie wnioski i będzie cacy. Powodzenia!!!

52

Kurcze Michał bierz rower xD

2

Wilki mogą zrobić dobry wynik na Anfield grają bardzo dobrą piłkę. To pierwsza sprawa a druga to to, że będą po Barcelonie więc zmęczenie da o sobie znać.

1

No teraz liski wytrzymajcie xD

1

To już jego drugi zawał w 2009 miał podobną sytuację kurcze oby DA szybko wrócił do zdrowia.

0

o Vidalu i MAtSie nie zapomnij.

9

Vidal to nie jest cipa i dlatego. Wielkie brawa dla niego świetny mecz był wszędzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?