0

@barcelonaLM Pisiorki pewnie wygrać wygrają, ale bez koalicji długo nie porządzą.

1

A przed nami wybory do parlamentu jestem ciekawy jakimi pakietami $+ spróbuje nas kupić obecna władza. Tylko 3% przewagi to bardzo mało.

0

@krzychu1526 Tzn rekordem w Polsce bo są kraje Unii gdzie frekwencja wyborcza jest większa.

60

Murillo to jedyny zawodnik w lidze Hiszpańskiej, który zgarnął dublet.

0

@szymekbarca Ciągle przed oczami mam słowa przed rewanżowym spotkaniem z Live  " wyciągnęliśmy wnioski po Romie.." tzn kto? trener, piłkarze czy może zarząd?. Wszyscy widzieliśmy ba więcej cały świat widział jak zostały wyciągnięte wnioski i oby tak dalej a będzie kolorowo.

1

@jedrek7000 K****a i teraz nie zasnę ;D

0

@Colon Tak masz rację tak własnie było i nie jestem pewien, ale chyba Luca Toni bardzo negatywnie oceniał prace z Holendrem o czy opowiadał w jakimś wywiadzie prasowym.

0

@pawelfcb2010 tak masz rację wygrał dublet a następne sezony to już jazda w dół. 

0

@Colon już wiem to było w Bayernie ;D

0

A to przypadkiem nie było w Barcelonie przed El Clasico? coś mi się kojarzy.

2

@Kapitan hawk Cholo w Barcy? przynajmniej mielibyśmy trenera z jajami ;D
https://zapodaj.net/c632244227dc7.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Coutinho007 eh.... a dla Valdka "stabilizacja" to słowo klucz ;)

1

@Coutinho007 Znając pasję Valdka do futbolu to pewnie ustawiłby Tsubasę na bramce a Kojiro na prawą obronę.

9

3 sezon Rijkaarda to była katastrofa, 3 sezon Lucho to była katastrofa i 3 sezon pod wodzą Ernesta to będzie katastrofa. Historia pokazała, że szkoda marnować czas na kolejne szanse i spróbować czegoś innego. Ogromny szacunek dla Valdka za zdobyte trofea, ale ten projekt dobiegł końca.

0

@Skaramuczi tak otrzymał zielone światło i może dzisiaj zagrać.

1

@Encore Są po prostu za mocni ;D bez względu na to kto jest na parkiecie a w dodatku na ławce trenerskiej Pop to już miazga na całego ;)

0

@student97r Zaczekaj zaczekaj Kevin Love to nadal ciekawe nazwisko i nie jest wcale powiedziane, że nie zasili jakiegoś poważniejszego gracza. a to oznaczać będzie, że Cavs czyszczą salary może właśnie po kogoś wielkiego ;)

0

@student97r moim zdaniem KD wybierze inny rynek NY a może LA tylko, że w Clipkach? ;D

0

@student97r Masz rację paczka za AD będzie kosztowała Celtics bardzo dużo i również nie ma pewności jak w przypadku KI, że AD po ewentualnym wymianie podpisze z Bostonem nową umowę. Kurcze będzie kilku genialnych FA do wyjęcia i będzie się działo a  lato będzie bardzo gorące w NBA ;D bo możliwych scenariuszy jest tak dużo, że można się pogubić, ale to dobrze bo będzie o czym pisać :D.

0

@Encore A dlaczego nie zostaną? właściciele GSW już zapowiedzieli, że jeśli będą musieli dać 3 maxy to zrobią to. A na pytanie czy nie przeraża ich ogromny podatek jaki będą musieli zapłacić za te umowy odpowiedzieli, że nie mają z tym żadnego problemu. Bo jeśli chcesz walczyć o misia to musisz się poświęcić. I oni własnie to zrobią. Pytanie zasadnicze jest takie czy sam KD chce zostać czy może chce mieć własną ekipę w NY czy LA. To jest kluczowe pytanie moim zdaniem.

1

@Encore Kurcze oby nie ;D AD choć do Bostonu!!! :D

0

@Encore  @student97r Pels juz zapowiedzieli, że paczka Lakers ich nie interesuje i w pierwszej kolejności będą rozmawiali z Celtics. Zamieszanie w LA na pewno nie pomoże w negocjacjach i rewelacjach Magica przed kamerami ESPN na temat całej organizacji i samego Pelinki. Zgadzam się , że BIG 3 w postaci KI-LBJ-AD będzie poważnym kandydatem do zwycięstwa, ale... no właśnie zobaczymy co zrobi KD bo jeśli podpiszą wszystkich w GSW to moim zdaniem Lakers mimo takiej ekipy nie wygra misia.

0

@Encore Coś mi się wydaję, że bez 3 All Stara to nic nie zrobią. Układ sił mocno się zmienił/zmieni.

2

@FCB24 z tych najgłośniejszych nazwisk to: KD, Irving, Boggie, KT, Butler, KL

0

@student97r Jestem bardzo ciekawy co się wydarzy i jak to wszystko rozegra Danny. KI miał bardzo przeciętny sezon o PO już nie wspomnę, ale to nadal bardzo" gorące" nazwisko w NBA. Pytanie tylko czy Lakers to jest odpowiednie miejsce dla niego?

0

@Kamiloza91 Tak dokładnie ;) u nas się tylko pięknie bajeczki opowiada a gdy przychodzi czas na prawdziwy test umiejętności to jest jak zwykle. Dno i wodorosty.

0

@Witekk10 a w 23/24 na koszulkach będzie tęcza ;D

0

@Kamiloza91 I to jest największy problem bo młodych i zdolnych chłopaków mamy w całym kraju tylko nikt na nich nie stawia. I oto mam żal do Bońka bo powinien ten stary beton rozj...ć i wprowadzić świeżość. I tak właśnie nasza piłka wygląda.

0

@Kamiloza91 

tego mi bardzo brakuje w Polskiej piłce na każdym szczeblu. Można nie mieć talentu na miarę Messiego czy techniki Ronaldinho, ale można to nadrabiać  choćby wolą walki i przygotowaniem fizycznym. Jak kiedyś powiedział Klopp, jeśli przebiegniemy więcej kilometrów od przeciwnika to wygramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?