fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Absolutnie masz rację. NIe ma żadnego szkolenia a największym problemem jest ciągłe sprowadzanie obcokrajowców, którzy oprócz olbrzymich wynagrodzeń często nie podnoszą poziomu. Więc po co do cholery wydać tyle kasy? powinny być wprowadzone przepisy tak jak np. w Belgii, gdzie musisz!! mieć w składzie kilku wychowanków. Druga sprawa to szkoleniowcy, którzy nie mają żadnego pomysłu na grę jasne nie zawsze się wygrywa, ale na litość wczoraj nikt nie miał "siły" biegać już nie mówiąc o walce w tak poważnym turnieju to przecież śmiech na sali. Jesteśmy gospodarzem gdzie tutaj jest ambicja i wola walki aby się pokazać przecież gramy przed naszymi kibicami.... brak słów. Kompromitacja.
0
@Kamiloza91 Teraz kolejny mecz Polaków będzie wyglądał.... identycznie jak ten z Kolumbią. Brakowało wszystkiego i trudno uwierzyć, że nagle się to wszystko zmieni od tak.
0
@kodi77 "sypie się ten Real ojj sypie" co nas bardzo cieszy ;D
0
@PiketaBigSam w życiu są pewne tylko 4 rzeczy: 1. Śmierć 2. Podatki 3. Rakitić-Busi-Vidal czyli 2 linia według Valdka 4. Arsenal.
1
@kkbarca Chłopaku gratulacje!!! Ciesz się chwilą ;)
0
@AdrianGajewski2005 No dokładnie tak i nic na to nie poradzimy.
5
@AdrianGajewski2005 Apropo demokracji i USA: "Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją."
0
@Colon u mnie Chrome na kompie
2
@IronSanHybrid No to się jeszcze zejdzie bo El Jarek teraz zajęty jest planowaniem letnich transferów dla realu xD. Biedni użytkownicy notatnika i jak żyć w tym realu?
0
może masz rację coś mi się wydaję, że jeszcze to trochę potrwa w końcu to nowa La Rambla.
1
@MaTt_BarcaFan oki u mnie również już działa ;)
0
@MaTt_BarcaFan no własnie, ale spokojnie poczekajmy może to wszystko musi pyknąć.
0
@MaTt_BarcaFan zauważyłem, że gdy dostaję odpowiedz na komentarz to nie pojawia się info w górnym pasku.
0
I jak tu spać skoro takie cuda się tutaj dzieją ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Nie bójcie się zmian na lepsze..." xD
0
No i pięknie jest... ;D
1
3 bramka pięknej urody ;) widać zaangażowanie i chęć zwycięstwa ;)
0
Chciałbym zobaczyć Dembe pod wodzą Kloppa. Ten chłopak jest niesamowity, ale potrzebuje konkretnego trenera który by go bardziej rozwinął.
0
Pełna zgoda, ale wiecznie Hlousek nie będzie grał a następców brak, ale jak mogą być skoro co pół roku jest inna wizja? Legia nie ma ostatnio szczęścia do trenerów a Vuko długo tu nie zostanie. Ciężkie czasy dla Legii nadchodzą....
0
I pewnie tak się to skończy.
0
no właśnie może i faktycznie to by sie udało, ale nie za Valdka. On lubi mieć zabezpieczone tyły xD a przecież o to właśnie w piłce chodzi ;)
2
no właśnie ;) za chwile okaże się, że piłkarz zakupiony za +100 mln E siedzi na ławce takie rzeczy tylko w Barcelonie.
1
a gdzie miejsce dla Dembe?
0
Wzór Tomka Hajty mówi jasno: jest 51,34% szans ;D
4
Ludzie nie sa w stanie żyć w pokoju a wojna jest tylko kwestią czasu. Nic tak nie napędza kasy jak konflikt zbrojny.
1
a nie 21? coś mi się wydaję, że to będzie właśnie ten nr.
0
Embid ogląda zachód słońca ;)
0
Również ważnym elementem jest znajomość języka Hiszpańskiego co ułatwi aklimatyzację w klubie.
0
Dla mnie osobiście Kanter X-factor tej serii. Dał ogromne wsparcie ekipie pod nieobecność Nurkicia.