La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2352 Culés

konto usunięte

0

Myślę,że jeżeli przyjdzie Griezmann to zajmie pozycję prawego skrzydłowego, a Messi będzie fałszywą dziewiątka.

0

@kamilek20039 Bedzie Tridente Griezmann Suarez Messi.

1

@Coutinho007 a gdzie miejsce dla Dembe?

0

@fart Zapytaj Valverde ;)

2

@Coutinho007 no właśnie ;) za chwile okaże się, że piłkarz zakupiony za +100 mln E siedzi na ławce takie rzeczy tylko w Barcelonie.

0

@kamilek20039 Nie lepiej Grizz na lewej a Dembele na prawej?

0

@kamilek20039 Myślę, że jeśli przyjdzie Griezmann, to Valdek wpieprzy go na lewe skrzydło i ciąg dalszy grania zawodników na nie swoich pozycjach.

1

@fart Ja bym to widział Messi F9 Dembele Prawa Strona a Antoś Lewa strona, ale Valverde pewnie da GSM xD

1

@fart W innym klubie

0

@Coutinho007 no właśnie może i faktycznie to by sie udało, ale nie za Valdka. On lubi mieć zabezpieczone tyły xD a przecież o to właśnie w piłce chodzi ;)

0

@V e B 96 I pewnie tak się to skończy.

1

@fart On lubi stabilizację w sumie jest fotografem więc mu się nie dziwię xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?