fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
raczej szkoda mi wszystkich kibiców którzy płacą za bilety spore pieniądze i jeżdżą przez pół Polski aby obejrzeć no właśnie... styl Brzęczka.
0
Guardiola
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przyszły Hall of Fame no szkoda bo Gronk "Bestia" był absolutnie genialny na swojej pozycji.
1
widać, że to bardzo inteligentny chłopak xD
1
no to w Płocku się cieszą xD
1
ważne, że prezesowi Brzęczek się podoba a reszta nie ma znaczenia.
3
oho zaczyna się
0
Dla mnie Francuzi mają najlepszą generację piłkarzy i w 2020 będą głównym faworytem do tytułu.
14
Nie zapominaj o Francji.
0
No faktycznie za to Hajto wygląda bardzo solidnie ;)
0
i wreszcie konary w Bawarii zapłonęły ;)
0
wrócił łysy klaskacz i wrócił styl 1000 i jednej wrzutki ;)
9
No to Perez się ucieszy :)
1
"Si vis pacem, para bellum" - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny ;)
0
i prawidłowo ;D
0
wszystkie kozy w Paryżu uciekały w popłochu ;)
0
no spokojnie przecież Valdek tyle razy powtarzał, że już wyciągnęli wnioski po Romie więc będzie dobrze.
0
na wyjeżdzie
0
wszystko się zgadza tylko w finale MC i po złotą piłkę
1
a po MU w półfinale Loserpool
0
dla mnie może być nawet skromne 1-0 najważniejszy jest mecz z Lyonem.
0
i ta piłki Mitry na okładce ;) super gierka ;)
0
Aaaa dokładnie Thiago super go wspominam ;) u mnie kotem był Hulk i młody M'Baye Niang co on u mnie z Messim wyprawiali głowa mała to świetny grajek!!
0
dla mnie genialna była 12 i wracam do niej bardzo często ;) a pierwszym moim zakupem był Kyriakos Papadopoulos razem z Pique skała nie do przejścia.
2
tuż po konferencji Verrattiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Suarez czeka na półfinały ;) wtedy pokaże jak się strzela ;)
3
Mam tylko nadzieję, że teraz wszystkie kluby będą doiły real podczas okienka transferowego wszyscy wiedzą, że mają sporo kasy. Tak jak to było w przypadku Barcelony. Słusznie zauważyłeś zaniedbania Pereza w kwestii wzmacniania drużyny i to jest również przestroga dla Barcelony trzeba nadal się rozwijać nawet w okresie gdy seryjnie zdobywa się trofea. real tego nie zrobił i czeka go teraz długi i mam nadzieję kosztowny proces odbudowy.
2
kibice Ajaxu na beju beju xD ]
[Zobacz link: