2

raczej szkoda mi wszystkich kibiców którzy płacą za bilety spore pieniądze i jeżdżą przez pół Polski aby obejrzeć no właśnie... styl Brzęczka.

0

Guardiola

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przyszły Hall of Fame no szkoda bo Gronk "Bestia" był absolutnie genialny na swojej pozycji.

1

widać, że to bardzo inteligentny chłopak xD

1

no to w Płocku się cieszą xD

1

ważne, że prezesowi Brzęczek się podoba a reszta nie ma znaczenia.

3

oho zaczyna się

0

Dla mnie Francuzi mają najlepszą generację piłkarzy i w 2020 będą głównym faworytem do tytułu.

14

Nie zapominaj o Francji.

0

No faktycznie za to Hajto wygląda bardzo solidnie ;)

0

i wreszcie konary w Bawarii zapłonęły ;)

0

wrócił łysy klaskacz i wrócił styl 1000 i jednej wrzutki ;)

9

No to Perez się ucieszy :)

1

"Si vis pacem, para bellum" - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny ;)

0

i prawidłowo ;D

0

wszystkie kozy w Paryżu uciekały w popłochu ;)

0

no spokojnie przecież Valdek tyle razy powtarzał, że już wyciągnęli wnioski po Romie więc będzie dobrze.

0

na wyjeżdzie

0

wszystko się zgadza tylko w finale MC i po złotą piłkę

1

a po MU w półfinale Loserpool

0

dla mnie może być nawet skromne 1-0 najważniejszy jest mecz z Lyonem.

0

i ta piłki Mitry na okładce ;) super gierka ;)

0

Aaaa dokładnie Thiago super go wspominam ;) u mnie kotem był Hulk i młody M'Baye Niang co on u mnie z Messim wyprawiali głowa mała to świetny grajek!!

0

dla mnie genialna była 12 i wracam do niej bardzo często ;) a pierwszym moim zakupem był Kyriakos Papadopoulos razem z Pique skała nie do przejścia.

2

tuż po konferencji Verrattiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Suarez czeka na półfinały ;) wtedy pokaże jak się strzela ;)

3

Mam tylko nadzieję, że teraz wszystkie kluby będą doiły real podczas okienka transferowego wszyscy wiedzą, że mają sporo kasy. Tak jak to było w przypadku Barcelony. Słusznie zauważyłeś zaniedbania Pereza w kwestii wzmacniania drużyny i to jest również przestroga dla Barcelony trzeba nadal się rozwijać nawet w okresie gdy seryjnie zdobywa się trofea. real tego nie zrobił i czeka go teraz długi i mam nadzieję kosztowny proces odbudowy.

2

kibice Ajaxu na beju beju xD
[Zobacz link:

]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?