0

moim zdaniem oszczędzają go może chce się pokażać w All Star Game i oszczędza siły.

1

jeśli AD przenieśie się do LA to po co tam Boogie? moim zdaniem lolkom potrzebny będzie strzelec a nie kolejny wysoki. Coś jak Klay Thomson

1

xD pewnie nadal leży na parkiecie i myśli "co tu się właśnie odj*****ło xD

0

nie ma takiej opcji

1

bezcenna xD coś w stylu "this is my house bitch" ;)

3

takie akcje to prawdziwa truskawka na torcie ;) i zdarzają się raz na kilkanaście spotkań

5

Boogie pozamiatał xD

1

Ronaldinho cóż to był za grajek ;) prawdziwy magik.

1

Tak to prawda Woj jest najlepszym żródłem już nie raz udowodnił, że ma najlepsze info kto, gdzie i za ile ;)

0

To prawda ;) mimo wszystko uwielbiam jego komentarz genialnie przekazuje to co się dzieje na murawie choć to tylko moje prywatne zdanie.

1

O dokładnie ;) świetnie napisane moim zdaniem to doda tylko smaczku zbliżającej się rywalizacji obu ekip ;)

0

Co ciekawe Ray Hudson podczas transmisji powiedział, że faulu nie było i to było czyste wejście zawodnika Valencii.

0

Dokładnie Boston vs LA to jedna z największych rywalizacji w historii sportu. Już nie mogę się doczekać tego spotkania ;)

0

a jeśli chodzi o "niechęć" do zespołów to mam tylko jedną ekipę której nie znoszę to Los Angeles Lakers - lolki ;) i czekam niecierpliwie na pojedynki Celtów z LAL w sezonie regularnym dokładnie tak samo jak czekam na El Clasico.

1

No dokładnie to jest odpowiednia godzina aby spokojnie obejrzeć sobie meczyk ;) natomiast co do OKC co tu dużo mówić grają obecnie świetnie Russ ma wreszcie gościa, który może spokojnie przejąć pałeczkę i pomóc wygrywać mecze. Solidne wsparcie z ławki i widać efekty - czołówka na bardzo silnym Zachodzie. Ale mam nadzieję, że to Celtics dzisiaj sobie pograją i wygrają ;)

4

Fantastycznie zapowiada się pojedynek Celtics vs OKC. PG13 robi obecnie genialne cyferki ostatni występ i 43 pkt w tym 10 udanych prób za 3!!! będzie się działo ;)

5

Taka ciekawostka Marcelino po raz 20 nie potrafił pokonać Barcelony mimo, że prowadził na CN już 0-2.

0

mam nadzieję, że jutro Alaves sprowadzi ich na ziemię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawa sytuacja bo Pels nie chcą oddać AD do zespołu z konf. Zachodniej a paczka LA jest bardzo ciekawa i bardzo konkretna tylko co na to wszystko tatuś Lonzo "gonzo" ;) przecież on tak kocha Kalifornię? ;) szykuję się medialna drama bo Lavar Ball tak łatwo nie odpuści. Oj będzie się działo ;)

0

I właśnie dlatego Danny powinien odpuścić AD bo to szkoda marnować na niego paczki i zostać w 20' z niczym.

0

dla Melo jedyną opcją są.... Chiny

1

piwko i dziewczyna? to tylko "srpski film" miłego oglądania ;)

2

jak pech to pech. Wracaj szybko do zdrowia Jasper!

0

ja osobiście oglądam tylko streamy i jestem mega zadowolony.

6

chodzą słuchy, że TVPrawda ma pokazać mecze 1/2 CdR

1

pięknie wygląda seria meczów wyjazdowych realu: Barca, Atleti i na koniec Ajax

1

mina Butragueno bezcenna widać, że zadowolony z losowania xD

0

Ale za to zobaczymy go w Rising Stars w team world tak na osłodę ;)

0

A może Boogie w Bostnie za AD? co do Cavs to uważam, że obecny czas powinni na spokojnie przepracować z młodymi i przygotować się solidnie do draftu spokojnie krok po kroku a będzie szybki powrót do walki o top na Wschodzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?