Polacy grają piach w meczach towarzyskich, a Ruscy na towarzyskich i na turniejach. Na poziomie Rosji byliśmy w 2012 roku jak jeszcze z nimi graliśmy na EURO, a obecnie to Polska jest lepsza. Ale wiadomo że pewni ludzie umniejszają naszą Reprezentacje.
Czyli Mourinho podobnie jak z Umtitim będzie się musiał obejść ze smakiem. Real zacznie jakiekolwiek dyskusję z United jak będzie cena minimum 100 mln Euro.
Normalna krytyka to jedno, a manipulowanie i szukanie poklasku na twiterze to drugie. Dorosły i poważny człowiek nie używa jak pisze list do kogoś słowa "XD". Na tej stronie może nie ma tyle artykułów co na Realmadrid.pl , ale przynajmniej dużo większy jest u nas porządek w komentarzach, strona wygląda dużo lepiej wizualnie i żaden redaktor nie grozi Policją. Mój komentarz co do całej tej sprawy z redaktorem Realmadrid.pl
Z tą słabą Chorwacją i Polską przesadziłeś i to grubo. Euro jest równie ważne co MŚ. Niemcy nie byli wstanie wygrać z Francją, która do Finału miażdżyła wszystkich.
Już bez przesady, to był jeden z najbardziej bronionych zawodników na tej stronie. Nawet jak grał piach, to się znalazło mnóstwo obrońców. Oczywiście krytyka też była, ale na pewno nie ostatnio lub pisali to trole.
Żle zrozumiałem. Myślałem że chodziło ci o mecz Legi i Wisły w El do LM. A tak to oczywiście żebym kibicował Barcelonie przeciwko komukolwiek by nie grali.
Mnie osobiście nie interesuję to czy Real zrobi szpaler pod koniec sezonu czy nie. Dla mnie najważniejsze jest ich upokorzenie na Camp Nou, a nie poza boiskiem.
Akurat ci w wieku 11-14 lat to nic dziwnego że piszą głupoty, bo to jeszcze dzieci, ale osoby w wieku 17-18 lat i osoby trochę starsze nie powinni pisać takich głupot jakie piszą.
Barcelona zgarnia 3 pewne pkt, a tutaj płacz, bo słaby styl. W pierwszej połowie mogło być nawet 4-0, ale w 2 połowie Barcelona się oszczędzała i nie naskoczyła na Bilbao, bo tamci grali padakę i nie było sensu się przemęczać.
Mina powinien zagrać, bo Pique gra cały czas, a powinien odpoczywać, bo wchodzimy powoli w najważniejszy moment sezonu i sporo będzie zależało od jego formy.
Dla Romy dojście do Ćwierćfinału to i tak daleko, ale nie można ich lekceważyć. Monaco doszło do Półfinału, a dużo osób (w tym ja) twierdziło że odpadnie z City już w 1/8.
9
Z całym szacunkiem do Prezesa, ale tutaj Stanowski zgasił go jak chciał.
0
Obaj są w beznadziejnej formie, ale Żyła mógłby zachować jakąś powagę, bo strasznie psuje skoki.
8
Nie ma mowy o rzucie karnym.
0
Polacy grają piach w meczach towarzyskich, a Ruscy na towarzyskich i na turniejach. Na poziomie Rosji byliśmy w 2012 roku jak jeszcze z nimi graliśmy na EURO, a obecnie to Polska jest lepsza. Ale wiadomo że pewni ludzie umniejszają naszą Reprezentacje.
0
Widać jak się znasz na piłce.
1
Tyle Januszostwa w tak krótkim poście jeszcze dawno nie przeczytałem.
0
Czyli Mourinho podobnie jak z Umtitim będzie się musiał obejść ze smakiem. Real zacznie jakiekolwiek dyskusję z United jak będzie cena minimum 100 mln Euro.
3
Jest lepszy od Griezmana, ale gadanie że go zjada to grube przegięcie. Mówisz tak jakby Griezman był na poziomie Benzemy.
1
I dobrze sami sobie szkodzą, przynajmniej u nas tak nie jest.
0
Chwila, myślałem że Lola120 to użytkowniczka.
0
Na ostatnim Euro też mieliśmy mieć problemy w obronie, a Piszczek, Jędza, Glik i Pazdan się spisywali świetnie.
3
Normalna krytyka to jedno, a manipulowanie i szukanie poklasku na twiterze to drugie. Dorosły i poważny człowiek nie używa jak pisze list do kogoś słowa "XD". Na tej stronie może nie ma tyle artykułów co na Realmadrid.pl , ale przynajmniej dużo większy jest u nas porządek w komentarzach, strona wygląda dużo lepiej wizualnie i żaden redaktor nie grozi Policją. Mój komentarz co do całej tej sprawy z redaktorem Realmadrid.pl
0
Z tą słabą Chorwacją i Polską przesadziłeś i to grubo. Euro jest równie ważne co MŚ. Niemcy nie byli wstanie wygrać z Francją, która do Finału miażdżyła wszystkich.
0
No i też ta blondyna z 13 posterunku :D
0
No, kiedyś się w niej podkochiwałem.
2
Już bez przesady, to był jeden z najbardziej bronionych zawodników na tej stronie. Nawet jak grał piach, to się znalazło mnóstwo obrońców. Oczywiście krytyka też była, ale na pewno nie ostatnio lub pisali to trole.
1
Jeśli myślimy o odpadnięciu z Romą, to nie możemy myśleć o wygraniu LM.
0
Żle zrozumiałem. Myślałem że chodziło ci o mecz Legi i Wisły w El do LM. A tak to oczywiście żebym kibicował Barcelonie przeciwko komukolwiek by nie grali.
0
Pewnie nikomu, bo obu klubów nie lubię. Ale jak już tak wybierać to Wiśle.
1
To już jest zwykłe fanboystwo i tyle. Logiczne że kibic Barcelony wolałby sextetu niż MŚ dla jednego zawodnika z naszego klubu.
0
Ta gra na czas żeby nie dostać w****dolu.
0
Nawet się Espanyol w tym sezonie postawił Królewskim, a co jest bardzo dziwne, bo w ostatnich latach nawet im punktu nie potrafili urwać.
19
Mnie osobiście nie interesuję to czy Real zrobi szpaler pod koniec sezonu czy nie. Dla mnie najważniejsze jest ich upokorzenie na Camp Nou, a nie poza boiskiem.
0
Akurat ci w wieku 11-14 lat to nic dziwnego że piszą głupoty, bo to jeszcze dzieci, ale osoby w wieku 17-18 lat i osoby trochę starsze nie powinni pisać takich głupot jakie piszą.
9
Barcelona zgarnia 3 pewne pkt, a tutaj płacz, bo słaby styl. W pierwszej połowie mogło być nawet 4-0, ale w 2 połowie Barcelona się oszczędzała i nie naskoczyła na Bilbao, bo tamci grali padakę i nie było sensu się przemęczać.
13
Mina powinien zagrać, bo Pique gra cały czas, a powinien odpoczywać, bo wchodzimy powoli w najważniejszy moment sezonu i sporo będzie zależało od jego formy.
0
On się niech lepiej weżmie za wznowienie kariery, a nie za głupoty.
1
Bo się udało strzelić szybko bramkę i musieli się odkryć.
2
Jak dał radę przebić się przez Chelsea, to przez każdą defensywę się w tym sezonie przebije.
0
Dla Romy dojście do Ćwierćfinału to i tak daleko, ale nie można ich lekceważyć. Monaco doszło do Półfinału, a dużo osób (w tym ja) twierdziło że odpadnie z City już w 1/8.