Od początku byłem pewien że zagra Dembele, a szczególnie że ostatnio kapitalnie zagrał z Malagą. Paulinho zagrał słabo na SB i praktycznie graliśmy w 10.
Jak już tak typujecie wyniki, to ja stawiam 2-0 dla Barcelony 2 bramki Suareza. Niech się chłopina przełamie, bo 0 bramek w 7 rozegranych spotkaniach w LM, to trochę wstyd biorąc pod uwagę klasę tego snajpera.
Dużo ci czasu zajęło pisanie tych bzdur? Bo różne osoby tutaj na codziennie wklejają jakieś różne historyjki i ta rękę bym sobie dał uciąć że ta też jest zmyślona.
Teraz w ogóle, bo się ostatnio żle czuję. Ale jak tak kiedyś liczyłem to wypiłem około 130 piw w 1 miesiącu, ale to nic w porównaniu do wujka, który wypija 11-12 piw dziennie.
Krytycy Stocha z niedzieli muszą się pogodzić z tym, że gdyby go nie wypuścili w gorszych warunkach to by połknął, wypluł i jeszcze raz połknął Tandego.
Wygląda na to że Milan rzuca wszystko na Ligę, będę im kibicował żeby zdobyli miejsce dające im w przyszłym sezonie LM. Zawsze wolałem ich np od Interu może za naszą starą krzywdę z 2010.
Praktycznie nie widać różnicy. Tamto zdjęcie było robione w dzień, a to drugie wieczorem i to przy mocnym świetle stadionowym. Robicie sensacje jakby Enrique w ciągu tych 3 lat był tak siwy jak Mourinho.
Chłop ma 54 lata, więc kiedyś musiał zacząć siwieć. U niektórych to się pojawia wcześniej, a niektórych póżniej. Ale i tak mi się wydaję że to takie wrażenie jest, bo ma krótsze włosy.
0
Strejlaua zaprosili do skoków?
2
Barcelona była, jest i będzie po Messim, a Boniek się tylko kompromituje.
1
Jarek pisze komentarze pod publikę i to grubo przesadzone, a ty piszesz że tak było jak mówi ten hipokryta.
4
https://x.com/El_Jarek/status/974021198639181825 Jarek jak zwykle w formie.
6
Największym żartem jesteś ty.
0
Od początku byłem pewien że zagra Dembele, a szczególnie że ostatnio kapitalnie zagrał z Malagą. Paulinho zagrał słabo na SB i praktycznie graliśmy w 10.
0
Taki wynik byłby też dobry, bo dawałby awans, ale myślę że jakby 0-0 było, to by była straszna nerwówka.
0
Każda statystyka się kiedyś kończy. Dzisiaj po 10 wyjazdach przegrają.
0
Jak już tak typujecie wyniki, to ja stawiam 2-0 dla Barcelony 2 bramki Suareza. Niech się chłopina przełamie, bo 0 bramek w 7 rozegranych spotkaniach w LM, to trochę wstyd biorąc pod uwagę klasę tego snajpera.
2
Ładna przyszła młoda mama. Oby synek był zdrowy :)
0
Trochę racji masz, ale teraz piłkarze zarabiają dużo więcej niż w tamtych czasach zarabiał Prezes Boniek.
0
Dużo ci czasu zajęło pisanie tych bzdur? Bo różne osoby tutaj na codziennie wklejają jakieś różne historyjki i ta rękę bym sobie dał uciąć że ta też jest zmyślona.
1
Nic, ale współczucie komuś kto się nad sobą użala zamiast wziąć się w garść, jest dziwne.
0
A już niektórzy tutaj mu współczuli i zachowywali się jakby miał próby samobójcze.
0
Oby jednak nie.
0
Już był na odwyku, miał wszywkę nic mu nie pomogło. Jedynie co mógłby zrobić to mniej pić.
1
Teraz w ogóle, bo się ostatnio żle czuję. Ale jak tak kiedyś liczyłem to wypiłem około 130 piw w 1 miesiącu, ale to nic w porównaniu do wujka, który wypija 11-12 piw dziennie.
3
Aktualnie jestem bardzo spokojny jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, ale pewnie na 2 godziny przed meczem emocje wezmą górę.
0
Zależy w jakich ilościach.
1
Nie chcę wymieniać, ale byli.
11
U Stocha to normalny dzień w biurze.
18
Krytycy Stocha z niedzieli muszą się pogodzić z tym, że gdyby go nie wypuścili w gorszych warunkach to by połknął, wypluł i jeszcze raz połknął Tandego.
1
Czy warto tak ryzykować? Jakby to były 2 dni nieważności, a to prawie 2 tygodnie i mogą narobić ci problemów.
1
Fantazje zawsze mieszałem szczególnie jak były tam płatki, ale Monte jakoś nie lubię mieszać.
1
Wygląda na to że Milan rzuca wszystko na Ligę, będę im kibicował żeby zdobyli miejsce dające im w przyszłym sezonie LM. Zawsze wolałem ich np od Interu może za naszą starą krzywdę z 2010.
1
Praktycznie nie widać różnicy. Tamto zdjęcie było robione w dzień, a to drugie wieczorem i to przy mocnym świetle stadionowym. Robicie sensacje jakby Enrique w ciągu tych 3 lat był tak siwy jak Mourinho.
0
Chłop ma 54 lata, więc kiedyś musiał zacząć siwieć. U niektórych to się pojawia wcześniej, a niektórych póżniej. Ale i tak mi się wydaję że to takie wrażenie jest, bo ma krótsze włosy.
1
Zdjęcie Enrique jest z 2015 roku gdzieś z Sierpnia, a tutaj jest zdjęcie Enrique z PSG 2017 ma taki kolor włosów jaki miał jak przychodził https://www.google.pl/search?biw=1366&bih=637&tbm=isch&sa=1&ei=sNymWuC4Dafg6ATe_5H4DQ&q=luis+enrique++psg&oq=luis+enrique++psg&gs_l=psy-ab.3..0i19k1l9j0i30i19k1.23152.24206.0.24311.4.4.0.0.0.0.131.131.0j1.1.0....0...1c.1.64.psy-ab..3.1.131....0.bIKczxAmRTU#imgrc=DjECTyGj3rXyaM:j
1
Akurat to z Guardiolą się sprawdziło, ale z Enrique i Valverde zostało mocno przesadzone, obaj mają krótsze włosy i tyle.
2
Niczym się nie różnią od starych, chciałbym żeby stroje robił Adidas przynajmniej ciekawiej by to wyglądało.