0

Strejlaua zaprosili do skoków?

2

Barcelona była, jest i będzie po Messim, a Boniek się tylko kompromituje.

1

Jarek pisze komentarze pod publikę i to grubo przesadzone, a ty piszesz że tak było jak mówi ten hipokryta.

4

6

Największym żartem jesteś ty.

0

Od początku byłem pewien że zagra Dembele, a szczególnie że ostatnio kapitalnie zagrał z Malagą. Paulinho zagrał słabo na SB i praktycznie graliśmy w 10.

0

Taki wynik byłby też dobry, bo dawałby awans, ale myślę że jakby 0-0 było, to by była straszna nerwówka.

0

Każda statystyka się kiedyś kończy. Dzisiaj po 10 wyjazdach przegrają.

0

Jak już tak typujecie wyniki, to ja stawiam 2-0 dla Barcelony 2 bramki Suareza. Niech się chłopina przełamie, bo 0 bramek w 7 rozegranych spotkaniach w LM, to trochę wstyd biorąc pod uwagę klasę tego snajpera.

2

Ładna przyszła młoda mama. Oby synek był zdrowy :)

0

Trochę racji masz, ale teraz piłkarze zarabiają dużo więcej niż w tamtych czasach zarabiał Prezes Boniek.

0

Dużo ci czasu zajęło pisanie tych bzdur? Bo różne osoby tutaj na codziennie wklejają jakieś różne historyjki i ta rękę bym sobie dał uciąć że ta też jest zmyślona.

1

Nic, ale współczucie komuś kto się nad sobą użala zamiast wziąć się w garść, jest dziwne.

0

A już niektórzy tutaj mu współczuli i zachowywali się jakby miał próby samobójcze.

0

Oby jednak nie.

0

Już był na odwyku, miał wszywkę nic mu nie pomogło. Jedynie co mógłby zrobić to mniej pić.

1

Teraz w ogóle, bo się ostatnio żle czuję. Ale jak tak kiedyś liczyłem to wypiłem około 130 piw w 1 miesiącu, ale to nic w porównaniu do wujka, który wypija 11-12 piw dziennie.

3

Aktualnie jestem bardzo spokojny jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, ale pewnie na 2 godziny przed meczem emocje wezmą górę.

0

Zależy w jakich ilościach.

1

Nie chcę wymieniać, ale byli.

11

U Stocha to normalny dzień w biurze.

18

Krytycy Stocha z niedzieli muszą się pogodzić z tym, że gdyby go nie wypuścili w gorszych warunkach to by połknął, wypluł i jeszcze raz połknął Tandego.

1

Czy warto tak ryzykować? Jakby to były 2 dni nieważności, a to prawie 2 tygodnie i mogą narobić ci problemów.

1

Fantazje zawsze mieszałem szczególnie jak były tam płatki, ale Monte jakoś nie lubię mieszać.

1

Wygląda na to że Milan rzuca wszystko na Ligę, będę im kibicował żeby zdobyli miejsce dające im w przyszłym sezonie LM. Zawsze wolałem ich np od Interu może za naszą starą krzywdę z 2010.

1

Praktycznie nie widać różnicy. Tamto zdjęcie było robione w dzień, a to drugie wieczorem i to przy mocnym świetle stadionowym. Robicie sensacje jakby Enrique w ciągu tych 3 lat był tak siwy jak Mourinho.

0

Chłop ma 54 lata, więc kiedyś musiał zacząć siwieć. U niektórych to się pojawia wcześniej, a niektórych póżniej. Ale i tak mi się wydaję że to takie wrażenie jest, bo ma krótsze włosy.

1

Akurat to z Guardiolą się sprawdziło, ale z Enrique i Valverde zostało mocno przesadzone, obaj mają krótsze włosy i tyle.

2

Niczym się nie różnią od starych, chciałbym żeby stroje robił Adidas przynajmniej ciekawiej by to wyglądało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?