9

Porównywanie jakiejś pracy w firmie do kariery piłkarza nie ma żadnego sensu. Jakby w Barcelonie było tak jak mówisz, to by ponad połowa zawodników odeszła.

3

Racja, to jest bardzo ważna decyzja. Walczyć co sezon o LM, dochodząc co najmniej do 1/4 i praktycznie co sezon wygrywać Mistrzostwo kraju, lub walczyć o LE i odpadać z 1/8 LM. Manchester może jedynie Umtitiemu więcej kasy zaoferować i nic więcej, bo w kwestiach sportowych ich zjadamy.

2

Nike upada. Mam koszulkę z czasów kiedy grali na EURO 2016 i mam kupować niemal identyczną koszulkę za 569 zł? Im chyba sufit na łeb spadł.

0


Mam nadzieję, że będzie takiej potrzeby żeby Messi grał w każdym spotkaniu.

0

Mascherano, Romero, Di Maria i Lavezzi byli w życiowych formach i dochodziła do tego bardzo dobra gra w obronie.

3

Bardziej to są śmieszni Janusze, co oceniają na podstawie spotkań towarzyskich.

0

Usuń to, bo wywoła się znowu gównoburza, a przecież był spokój z tym przez jakiś czas.

0

Zdrada spalą cie za to!

0

Lewandowski przyjął tą piłkę w stylu Suareza.

13

Idealnie mu Zieliński dograł.

1

Dobry komentator potrafi wzbudzać emocje nawet w spotkaniu towarzyskim, a Laskowski takim komentatorem właśnie jest.

0

Messi może też nie zagrać z Sevillą, więc się nastroje nie zmienią.

0

Dawno nie widziałem żeby piłkarz miał 19 lat i tak grał.

0

Mbappe to przyszły crack.

0

Kto bogatej zabroni mieć takie usta?

0

Jak obrońcy popełniają proste błędy, to logiczne że bramkarz wszystkiego nie wybroni, a tak to wygląda w Realu. Najmniej tam błędów popełnia Varane, a i tak ostatnio popełnił takiego babola z Gironą, że szkoda gadać.

3

0

Wątpliwe żeby Rafinha wszedł na poziom brata i żeby cena za kilka lat wzrosła 3-4 razy.

2

Rafinha to nie jest ta sama liga co Thiago.

2

Co do Umtitiego to jest spokojny, że Barcelona przedłuży z nim umowę po Mundialu. Jeśli będzie grał bardzo dobrze na MŚ, to pewnie więcej uda mu się w kontrakcie wywalczyć. Podpiszą z nim 3 razy większą klauzule i nikt go nam nie wykupi.

0

To może być problem, bo mój kolega musiał zaliczać cały semestr z matematyki w Sierpniu, mimo że miał same 3 z tego przedmiotu. Chodził tylko jak były sprawdziany, kartkówki i sporadycznie na lekcje, miał około 40% obecności. Babka z tego przedmiotu to był najgorszy typ nauczyciela jaki mógł być.

2

Zależy do jakiej szkoły chodzisz.

1

To było prawie pewne że Neymar z tym charakterem nie zostanie u nas na lata. Może by pograł jeszcze sezon, ale to by było tyle.

1

Na pewno chce zarabiać więcej niż gość z twojego avka i więcej niż Denis, Vidal czy Alcacer, a to logiczne.

0

Jeden bzdurny artykuł najmniej wiarygodnego dziennika sportowego obok Marki, MD i Asa wywołuje taką panikę.

11

Niech go już więcej nie powołują, tylko zajmuje miejsce zawodnikowi, który miałby szansę się w Reprezentacji pokazać. To już nawet nie jest śmieszne i nie wiem dlaczego Nawałka go powołuje.

0

Takie porównania będą miały sens jak Stoch będzie miał tyle lat ile miał Małysz ,jak kończył karierę.

1

Stoch prześcignie Małysza i to jest pewne. Wystarczy mu następny taki sezon. Wiadomo że ludzie piszą, że Adam jest lepszy od Kamila, ale to bardziej z sentymentu, bo od czasów Adama zaczęli oglądać skoki.

0

Sergi Roberto.

14

Ja kupuję jednorazówki z Gillette blue. Niby jednorazowe, ale korzystam kilka razy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?