Porównywanie jakiejś pracy w firmie do kariery piłkarza nie ma żadnego sensu. Jakby w Barcelonie było tak jak mówisz, to by ponad połowa zawodników odeszła.
Racja, to jest bardzo ważna decyzja. Walczyć co sezon o LM, dochodząc co najmniej do 1/4 i praktycznie co sezon wygrywać Mistrzostwo kraju, lub walczyć o LE i odpadać z 1/8 LM. Manchester może jedynie Umtitiemu więcej kasy zaoferować i nic więcej, bo w kwestiach sportowych ich zjadamy.
Jak obrońcy popełniają proste błędy, to logiczne że bramkarz wszystkiego nie wybroni, a tak to wygląda w Realu. Najmniej tam błędów popełnia Varane, a i tak ostatnio popełnił takiego babola z Gironą, że szkoda gadać.
Co do Umtitiego to jest spokojny, że Barcelona przedłuży z nim umowę po Mundialu. Jeśli będzie grał bardzo dobrze na MŚ, to pewnie więcej uda mu się w kontrakcie wywalczyć. Podpiszą z nim 3 razy większą klauzule i nikt go nam nie wykupi.
To może być problem, bo mój kolega musiał zaliczać cały semestr z matematyki w Sierpniu, mimo że miał same 3 z tego przedmiotu. Chodził tylko jak były sprawdziany, kartkówki i sporadycznie na lekcje, miał około 40% obecności. Babka z tego przedmiotu to był najgorszy typ nauczyciela jaki mógł być.
Niech go już więcej nie powołują, tylko zajmuje miejsce zawodnikowi, który miałby szansę się w Reprezentacji pokazać. To już nawet nie jest śmieszne i nie wiem dlaczego Nawałka go powołuje.
Stoch prześcignie Małysza i to jest pewne. Wystarczy mu następny taki sezon. Wiadomo że ludzie piszą, że Adam jest lepszy od Kamila, ale to bardziej z sentymentu, bo od czasów Adama zaczęli oglądać skoki.
9
Porównywanie jakiejś pracy w firmie do kariery piłkarza nie ma żadnego sensu. Jakby w Barcelonie było tak jak mówisz, to by ponad połowa zawodników odeszła.
3
Racja, to jest bardzo ważna decyzja. Walczyć co sezon o LM, dochodząc co najmniej do 1/4 i praktycznie co sezon wygrywać Mistrzostwo kraju, lub walczyć o LE i odpadać z 1/8 LM. Manchester może jedynie Umtitiemu więcej kasy zaoferować i nic więcej, bo w kwestiach sportowych ich zjadamy.
2
Nike upada. Mam koszulkę z czasów kiedy grali na EURO 2016 i mam kupować niemal identyczną koszulkę za 569 zł? Im chyba sufit na łeb spadł.
0
Mam nadzieję, że będzie takiej potrzeby żeby Messi grał w każdym spotkaniu.
0
Mascherano, Romero, Di Maria i Lavezzi byli w życiowych formach i dochodziła do tego bardzo dobra gra w obronie.
3
Bardziej to są śmieszni Janusze, co oceniają na podstawie spotkań towarzyskich.
0
Usuń to, bo wywoła się znowu gównoburza, a przecież był spokój z tym przez jakiś czas.
0
Zdrada spalą cie za to!
0
Lewandowski przyjął tą piłkę w stylu Suareza.
13
Idealnie mu Zieliński dograł.
1
Dobry komentator potrafi wzbudzać emocje nawet w spotkaniu towarzyskim, a Laskowski takim komentatorem właśnie jest.
0
Messi może też nie zagrać z Sevillą, więc się nastroje nie zmienią.
0
Dawno nie widziałem żeby piłkarz miał 19 lat i tak grał.
0
Mbappe to przyszły crack.
0
Kto bogatej zabroni mieć takie usta?
0
Jak obrońcy popełniają proste błędy, to logiczne że bramkarz wszystkiego nie wybroni, a tak to wygląda w Realu. Najmniej tam błędów popełnia Varane, a i tak ostatnio popełnił takiego babola z Gironą, że szkoda gadać.
3
0
Wątpliwe żeby Rafinha wszedł na poziom brata i żeby cena za kilka lat wzrosła 3-4 razy.
2
Rafinha to nie jest ta sama liga co Thiago.
2
Co do Umtitiego to jest spokojny, że Barcelona przedłuży z nim umowę po Mundialu. Jeśli będzie grał bardzo dobrze na MŚ, to pewnie więcej uda mu się w kontrakcie wywalczyć. Podpiszą z nim 3 razy większą klauzule i nikt go nam nie wykupi.
0
To może być problem, bo mój kolega musiał zaliczać cały semestr z matematyki w Sierpniu, mimo że miał same 3 z tego przedmiotu. Chodził tylko jak były sprawdziany, kartkówki i sporadycznie na lekcje, miał około 40% obecności. Babka z tego przedmiotu to był najgorszy typ nauczyciela jaki mógł być.
2
Zależy do jakiej szkoły chodzisz.
1
To było prawie pewne że Neymar z tym charakterem nie zostanie u nas na lata. Może by pograł jeszcze sezon, ale to by było tyle.
1
Na pewno chce zarabiać więcej niż gość z twojego avka i więcej niż Denis, Vidal czy Alcacer, a to logiczne.
0
Jeden bzdurny artykuł najmniej wiarygodnego dziennika sportowego obok Marki, MD i Asa wywołuje taką panikę.
11
Niech go już więcej nie powołują, tylko zajmuje miejsce zawodnikowi, który miałby szansę się w Reprezentacji pokazać. To już nawet nie jest śmieszne i nie wiem dlaczego Nawałka go powołuje.
0
Takie porównania będą miały sens jak Stoch będzie miał tyle lat ile miał Małysz ,jak kończył karierę.
1
Stoch prześcignie Małysza i to jest pewne. Wystarczy mu następny taki sezon. Wiadomo że ludzie piszą, że Adam jest lepszy od Kamila, ale to bardziej z sentymentu, bo od czasów Adama zaczęli oglądać skoki.
0
Sergi Roberto.
14
Ja kupuję jednorazówki z Gillette blue. Niby jednorazowe, ale korzystam kilka razy.