4

Obecny sezon bardzo przypomina sezon 2012 2013, gdzie również Liga była praktycznie rozstrzygnięta, a 11 grała praktycznie ta sama z drobnymi zmianami. Gadka że trener wie co robi to taka "gadka szmatka" coraz bardziej mi się wydaje że Valverde zajechał skład. Dojdziemy do Półfinałów, ale to się dla nas może skończyć katastrofą jeśli Ernesto tego nie ogarnie.

0

Pomoc Busquets Rakitic Iniesta dobrze funkcjonowała w sezonie 2014 2015, a teraz to jest parodia.

29

Vermaelen jest taki dobry że może z Romą zagrać bez żadnych problemów, a Pique sobie odpocznie.

1

A kto powiedział że nie może być z niego światowej klasy piłkarz? W "taktyce" Mourinho wielu zawodników się dusiło np De Bruyne w Chelsea czy teraz np Sanchez w United.

0

Poziom sędziowania jest żałosny. Można powiedzieć że jak na La Ligę przystało. Sędzia się myli na niekorzyść Atletico i Realu.

0

1983 rok to chyba rok urodzenia twojego ojca, bo inaczej się tych bzdur nie da wytłumaczyć. Ktoś z w takim wieku nie napisałby takich głupot.

0

To nie mógł sobie brody zapuścić? Nie chcę obrażać twojego znajomego, ale powinien się leczyć na głowę.

4

Pique i to przyjął w stylu Suareza.

2

Narzekałem na Selekcjonera naszej Reprezentacji i Lucho, bo robili nietrafione zmiany lub za póżno, a Ernesto ich powoli przebija.

5

Jeszcze Iniesta się rozgrzewa...

0

Oni śpiewają hymn Francji czy mi się wydaję?

2

Suarez gra tak jakby przed meczem przebiegł 40 kilometrowy maraton, ale to nic dziwnego, bo gra cały czas i nawet nie jest zmieniany. Powinien w 2 połowie wejść Paco i go zmienić.

64

1.Messi 2.Messi bez formy 3. Messi kontuzjowany. To jest trójka najlepszych piłkarzy na świecie w 1 osobie.

2

Jeśli strzelą szybko bramkę, to może im się uda awansować, ale warunek jest nie stracić bramki, a defensywą City może być różnie.

0

To była najlepsza wersja Barcy jaką widziałem. Zabrakło tylko Pucharu Hiszpanii. Gra tamtej Barcy bardziej mi się podobała niż z sezonów z trypletami 2008/2009, 2014/2015.

0

2 szpalery, bo jeszcze za przewrotkę Ronaldo.

0

Ciekawe rekolekcje.

20

No, jak już Ronaldinho tak mówi, to mam nadzieję że tak będzie.

1

Jak ja dodawałem, to nie widziałem tych informacji. A ogólnie te informacje zostały podane praktycznie w tym samym czasie. A tak ogólnie, to nie my zrywamy z tradycją, ale oni.

17

"Zinedine Zidane na konferencji prasowej: Nie będzie szpaleru przed El Clasico, gdyby Barcelona wcześniej została mistrzem. To moja decyzja. Barcelona złamała tradycję szpaleru, nie robiąc go nam."[Kręcidło] Nie zrobią nam szpaleru, to jest kretyńska wymówka Zidane, ale mnie to jakoś nie boli. Po prostu nie chcą, nie mają honoru i nierobią. My w 2008 zrobiliśmy im szpaler.

0

Takiej informacji, to nawet szkoda czytać.

0

"Jesteś najładniejszą dziewczyną jaką dzisiaj zobaczyłem." Możesz też spytać jak ma na imię, a póżniej to już gadka jakoś sama idzie do przodu.

0

Na La Rambli można pisać o wszystkim.

0

Za 4 lata będzie w Katarze i dopiero będzie płacz.

0

Sytuacja z Adurizem jest zmanipulowana. Aduriz był bliżej Umitiego, a tutaj jest oddalony, to jest zmajstrowane.

3

Chyba logiczne że nie będziemy im robili szpaleru, bo wygrali rozgrywki w których nie braliśmy udziału, ale ty tego nie zrozumiesz.

0

Kapitan ma rację. Niech tylko Pique utrzyma tą formę do końca sezonu.

0

Kibice Barcelony niepotrzebnie robią takie rzeczy, przecież wiadomo że UEFA nie odpuszcza.

0

Masz coś do czarnych? :D

11

W tamtym momencie dużo osób (w tym ja) jarało się transferem Ardy i aż żal się robi że jego kariera się u nas tak potoczyła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?