Ferguson wygrał 13 tytułów Mistrza Anglii, a United ma 20 w całej historii. Jedynie czego mało wygrał to LM, bo tylko 2, ale to i tak sporo patrząc na to że Diabły mają tylko 3 takie trofea. Jakby Wenger zrezygnował wcześniej, to by tak kiepsko to nie wyglądało.
Tak brutalnego Klasyku nie było od czasów Mou. Zdarzał się 1 idiota, który dostawał czerwone kartki (mam na myśli Ramosa), ale to zupełnie inaczej wyglądało. W niedziele widziałem MMA.
Ramos to akurat najlepszy przykład. Na konferencji przed meczem próbuje pokazać, że jest wzorem i kapitanem. W trakcie meczu jest burakiem i zwykłym chamem, a po meczu na wszystko narzeka. Przyjął tą koszulkę od Iniesty i się pochwalił dodając zdj z nią, ale to jak się zachowywał na boisku najbardziej zapamiętam.
Nie spodziewałem się że taki mecz, który był o rozgrywany tylko o prestiż może wywołać takie poruszenie u kibiców z białej części Madrytu. Owszem były błędy i to skandaliczne, ale wydaję mi się że Dwumecz Półfinału LM był dużo bardziej prestiżowy/ważniejszy i o błędach sędziowskich nie gadali 2 dzień po meczu.
Akurat Puchar Hiszpanii, LM i Liga, to na pewno bardziej wartościowe trofeum niż SPE, SPH i KMŚ. Żle mnie zrozumiałeś i jak zwykle sobie dodajesz. Akurat trudniej jest wygrać SPH i SPE niż KMŚ, bo w KMŚ grasz przeważnie z ogórkami, a w SPH z finalistą Pucharu Kraju lub w SPE z triumfatorem LE.
Oklaskiwanie Mistrza Hiszpanii i to zasłużonego, bo Barcelona zdominowała LL, a oklaskiwanie Klubowego Mistrza Świata, to jest spora różnica, bo KMŚ to mały dodatek do zwycięstwa w LM. 2 mecze wygrywasz i wygrywasz ten Puchar.
Co nie zmienia faktu, że to Barcelona ostatnio zrobiła szpaler Realowi. 10 lat temu, ale jednak. To nie Barcelona zerwała z tradycją, ale właśnie zespół z Madrytu. Real chciał nas upokorzyć żebyśmy się przed nimi ukłonili, bo zdobyli trofeum tyle warte co Puchar Gampera czy Bernabeu. Nawet jakbyśmy nie grali z nimi w Grudniu po KMŚ, to i tak by coś wymyślili żeby nam szpaleru nie robić.
Po Messim jest to zawodnik z najlepszą kontrolą piłki w drużynie. W przyszłym sezonie jestem pewien że z nim w składzie wreszcie odzyskamy panowanie w Europie.
Myślę że Finałów z 2014 i 2016 dobrze nie wspominają. Trudno powiedzieć, który Finał bardziej bolesny, ten z 2014 wydarte zwycięstwo w doliczonej 3 minucie czy bycie lepszą drużyną przez 120 minut i przegranie w karnych.
1
Jak Peszko może być powoływany do kadry jak nawet z Piastem nie gra?
5
Ferguson wygrał 13 tytułów Mistrza Anglii, a United ma 20 w całej historii. Jedynie czego mało wygrał to LM, bo tylko 2, ale to i tak sporo patrząc na to że Diabły mają tylko 3 takie trofea. Jakby Wenger zrezygnował wcześniej, to by tak kiepsko to nie wyglądało.
0
Jarek z Klatusem w 2025 roku dojdą do prawdy i będzie trzeba ten mecz powtórzyć, tak jak wszystkie Klasyki wygrane przez nas na przestrzeni 10 lat.
0
Te całe Movistar to syf, bo początkowo gadali że są nagrania z sytuacji z Messim w tunelu, a teraz nie ma.
0
Ganja i alkohol to złe połączenie. I te 14 ameb co lubi ten komentarz.
0
Tak brutalnego Klasyku nie było od czasów Mou. Zdarzał się 1 idiota, który dostawał czerwone kartki (mam na myśli Ramosa), ale to zupełnie inaczej wyglądało. W niedziele widziałem MMA.
2
Ramos to akurat najlepszy przykład. Na konferencji przed meczem próbuje pokazać, że jest wzorem i kapitanem. W trakcie meczu jest burakiem i zwykłym chamem, a po meczu na wszystko narzeka. Przyjął tą koszulkę od Iniesty i się pochwalił dodając zdj z nią, ale to jak się zachowywał na boisku najbardziej zapamiętam.
29
To nie ma nic wspólnego z filozofią. Życia ludzkiego nie można mieszać w sprawy sportowe.
0
Nie spodziewałem się że taki mecz, który był o rozgrywany tylko o prestiż może wywołać takie poruszenie u kibiców z białej części Madrytu. Owszem były błędy i to skandaliczne, ale wydaję mi się że Dwumecz Półfinału LM był dużo bardziej prestiżowy/ważniejszy i o błędach sędziowskich nie gadali 2 dzień po meczu.
0
Podobnie Alcacera u nas.
0
To wygląda na to, że matura jest łatwiejsza niż egzamin gimnazjalny.
92
Z cyklu: Nie lubimy rozmawiać o sędziach, ale rozmawiamy.
37
Chyba smak oszustwa.
1
Powiem tyle. Tak to jest jak ktoś wypiję i się wyżywa na TT. Tak to oceniam, bo nie mógł być trzezwy jak to mówił.
5
Idąc twoją logiką, to nie powinno się gwizdać też karnego na Marcelo.
0
Iniesta w Klasykach grał zawsze na 120% i liczę że dzisiaj tak samo będzie.
1
2-1 wygramy i Ramos dostanie czerwo. Tradycja musi zostać podtrzymana.
0
Tylko że Roma i Liverpool nie uważają się za najlepsze kluby w Historii piłki nożnej.
1
Od wygranej LL mnie trzyma i to cały czas.
0
Mina, Pique, Vidal, Umtiti, Dembele, Digne, Gomes, Denis wyglądają jakby przyszli na wieczór kawalerski, bo bez partnerek.
1
Akurat Puchar Hiszpanii, LM i Liga, to na pewno bardziej wartościowe trofeum niż SPE, SPH i KMŚ. Żle mnie zrozumiałeś i jak zwykle sobie dodajesz. Akurat trudniej jest wygrać SPH i SPE niż KMŚ, bo w KMŚ grasz przeważnie z ogórkami, a w SPH z finalistą Pucharu Kraju lub w SPE z triumfatorem LE.
3
Oklaskiwanie Mistrza Hiszpanii i to zasłużonego, bo Barcelona zdominowała LL, a oklaskiwanie Klubowego Mistrza Świata, to jest spora różnica, bo KMŚ to mały dodatek do zwycięstwa w LM. 2 mecze wygrywasz i wygrywasz ten Puchar.
5
Co nie zmienia faktu, że to Barcelona ostatnio zrobiła szpaler Realowi. 10 lat temu, ale jednak. To nie Barcelona zerwała z tradycją, ale właśnie zespół z Madrytu. Real chciał nas upokorzyć żebyśmy się przed nimi ukłonili, bo zdobyli trofeum tyle warte co Puchar Gampera czy Bernabeu. Nawet jakbyśmy nie grali z nimi w Grudniu po KMŚ, to i tak by coś wymyślili żeby nam szpaleru nie robić.
0
Ciekawe jakie by mieli tłumaczenie jakby dostawali 7-1 do 65 minuty i tyle by zostało.
2
Po Messim jest to zawodnik z najlepszą kontrolą piłki w drużynie. W przyszłym sezonie jestem pewien że z nim w składzie wreszcie odzyskamy panowanie w Europie.
0
Myślę że Finałów z 2014 i 2016 dobrze nie wspominają. Trudno powiedzieć, który Finał bardziej bolesny, ten z 2014 wydarte zwycięstwo w doliczonej 3 minucie czy bycie lepszą drużyną przez 120 minut i przegranie w karnych.
0
Nie będę wychwalał Zubiego dlatego że mu 1 okienko wyszło. 3 lata zwlekał z transferem ŚO, który był potrzebny przez to że Puyol się sypał.
0
To są bzdury. Podobnie jak to że któryś z naszych graczy podstawowych miał nie zagrać w ewentualnym Finale LM.
1
W 99 aktualnym Mistrzem była Francja.
4
W Barcelonie dużo rzadziej miał kontuzje i to nie tak poważne. Wszystko się zaczęło od 1 sezonu w Bayernie.