10

Takiego syfu, to nawet w naszej kadrze nie było kiedy Prezesem był Grzesiu Lato.

0

Nie potrafisz napisać nic normalnego, to obrażasz. Twoja logika.

0

Pewnie Hiszpania i tak by nic nie osiągneła, tak jak na ostatnich turniejach, ale duch drużyny pozostałby nienaruszony, a teraz to różnie może być.

0

Puyol charakterem jest najlepszy, ale wydaję mi się, że Pique jest jednak lepszy pod względem umiejętności. Wiadomo że Carles to nasz dawny Kapitan i Legenda, ale mu trochę brakuje do tych najlepszych.

1

Xavi, Alba, Puyol i Busquets. Mówi ci to coś?

0

Ja kibicowałem Portugalii jak grała z Niemcami np.

28

Ludzie z Madrytu gadali o Pique, że sra do własnej Reprezentacji, a oni co robia? Ogłaszają trenera, który trenuje ich kadrę i to przed tak ważnym turnieje. Różnica jest taka, że Pique to od czasów Hierro najlepszy Hiszpański ŚO, ale problemy mają, bo jest Katalończykiem i często mówi jak jest.

2

To coś jest z tobą nie tak. Nie powinni tego ogłaszać przed turniejem lub w trakcie, tylko po turnieju.

0

Chyba nie muszę wam przypominać z kim Rep Hiszpanii zdobywała MŚ i 2 ME. Oczywiście trzonem drużyny byli zawodnicy Barcelony.

0

To już było. Ciągle są te same informacje

0

Zobaczymy.

9

Coutinho będzie najlepszym zawodnikiem Brazyli na tym Mundialu.

0

Aha o Toure.

1

To jak określić, to co wyprawiał Neymar czy Dembele?

0

A ty wiesz w ogóle ile ten cały Eriksen kosztuje?

0

O Neymarze, ale to nie jest trafny przykład, bo om wygrał LM dopiero w 2 sezonie.

0

Jeśli się zapłaci takiemu klubowi, to muszą go ogrywać.

1

Z tej strony się robi śmietnik i tyle.

1

Może być tak jak z konferencją Verrattiego.

1

Skoro nie chcą zapłacić marnych na te czasy 35 mln Euro, to niech się z Rafinhą pożegnają. Podobno West ham zapłaci tą kwotę.

1

Patrząc na człowieka, to mu współczuję tej kontuzji, ale patrząc na rywala w grupie, to się cieszę, bo dla nas będzie łatwiej.

1

Wtedy kiedy grał Piszczek, Bednarek i Pazdan.

1

Już był n***bany jak ogłaszał kadrę na Mundial w 2006.

4

Bardziej od oglądania towarzyskich spotkań naszej Reprezentacji, to nie da się czytać tutaj komentarzy w trakcie kiedy są rozgrywane właśnie te spotkania. Śmiejecie się z Januszy, a zachowujecie się jak oni.

0

Kto ma papiery na Barcę? Zieliński? Chłopak jest lepszy od Denisa czy Gomesa, ale do poziomu Barcelony mu sporo brakuje.

1

Od Lovrena nie byłby gorszy. Spokojnie mógłby z Van Dijkiem grać.

1

No, tak lepiej płakać przed samym turniejem.

80

Sanches? To dowaliłeś.

2

To muszą być brednie. Piszczek ma duży potencjał w ofensywie i pokazywał nie raz, że coś mu z Napadziora zostało. Mówi tak, bo dla Błaszczykowskiego by brakowało miejsca jakby Łukasz grał jako wahadłowy.

0

Zidane budził ogromny respekt w zawodnikach Realu i byli za nim do końca. Sam fakt jakim był wielkim zawodnikiem sprawiał, że zyskiwał w szatni szacunek, bo pewnie spora część piłkarzy Realu była jego fanami. A takiego Gutiego, to kto będzie słuchał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?