Może młodzież da radę ogarnąć jak Messi i Busi skończą kariery, bo jedynie co robią, to oddają piłkę starszym kolegą i czekają co oni zrobią. Zresztą ostatnio licho się zrobiło w młodzieży, kiedyś byli tacy zawodnicy jak Thiago, Cuenca czy nawet Tello i coś robili. A teraz tylko Alena i Arnaiz, który fajnie zaczął grać i przepadł.
Z tym wygrywanie przy rożnych piłek się do końca nie zgodzę, bo czasami kilkanaście cm niżsi zawodnicy wygrywają z nim pojedynki główkowe. Umtiti jest dużo bardziej skoczny niż Pique i lepiej gra głową.
Wszystkie mecze MŚ będą na TVP, ale nie wiem czy na pewno wszystkie mecze LM będą na ogólnodostępnych kanałach Polsatu, pewnie Solorz coś wymyśli jak na EURO.
O Ceballosa wygrali wyścig, ale jak mieli wygrać wyścig o Isco skoro w tamtym czasie zarząd Barcy myślał, że Xavi i Iniesta będą grali na poziomie do 40. Nie brali nawet udziału w tym wyścigu. Od Asensio woleli sprowadzić jakiegoś ogóra z Brazylii.
Gomes, Vidal, Rafinha, Paco(niestety) na wylocie. Paco w tym sezonie grał bardzo mało, a po przyjściu Antosia nie wiadomo czy będzie grał w 1/16 i 1/8 Pucharu Hiszpanii.
Za często tutaj piszesz głupoty. Bale najwięcej goli strzelił w swoim pierwszym sezonie, bo 22 i to licząc wszystkie rozgrywki, a miałby strzelić 35 w samej lidze? To nie jest typ takiego zawodnika jak Ronaldo.
6
Rozwaliłeś mnie tym pytaniem...
6
4 3 3 z Busquetsem, Eriksenem i Coutinho pomoc marzenie.
0
Może młodzież da radę ogarnąć jak Messi i Busi skończą kariery, bo jedynie co robią, to oddają piłkę starszym kolegą i czekają co oni zrobią. Zresztą ostatnio licho się zrobiło w młodzieży, kiedyś byli tacy zawodnicy jak Thiago, Cuenca czy nawet Tello i coś robili. A teraz tylko Alena i Arnaiz, który fajnie zaczął grać i przepadł.
0
Tak i powiesz mi jeszcze, że będzie biegał po 10 km+ i wracał się do obrony.
0
Nie znasz chyba Rabiota.
1
Z tym wygrywanie przy rożnych piłek się do końca nie zgodzę, bo czasami kilkanaście cm niżsi zawodnicy wygrywają z nim pojedynki główkowe. Umtiti jest dużo bardziej skoczny niż Pique i lepiej gra głową.
12
Bo przykład Gomesa ich nic nie nauczył.
2
Wszystkie mecze MŚ będą na TVP, ale nie wiem czy na pewno wszystkie mecze LM będą na ogólnodostępnych kanałach Polsatu, pewnie Solorz coś wymyśli jak na EURO.
0
Dobra nutka.
0
Umtiti akurat świetnie grał na EURO i było wiadomo, że to będzie świetny transfer, a co do Lengleta nie jestem przekonany.
2
Widocznie Cesc nie patrzał na wygląd, ale fakt jest mocno średnia i do tego sporo od niego starsza.
1
Porównanie najgorsze jakie mogło być.
2
O Ceballosa wygrali wyścig, ale jak mieli wygrać wyścig o Isco skoro w tamtym czasie zarząd Barcy myślał, że Xavi i Iniesta będą grali na poziomie do 40. Nie brali nawet udziału w tym wyścigu. Od Asensio woleli sprowadzić jakiegoś ogóra z Brazylii.
0
1. Nie odpowiem. 2. Zidane. 3 Gerrard.
1
Denisa też trzeba pożegnać, bo ma przyjść jeszcze Arthur.
0
Gomes, Vidal, Rafinha, Paco(niestety) na wylocie. Paco w tym sezonie grał bardzo mało, a po przyjściu Antosia nie wiadomo czy będzie grał w 1/16 i 1/8 Pucharu Hiszpanii.
0
I prawdopodobnie będzie najstarszym zawodnikiem tych Mistrzostw.
11
Jakby oceniać po 3 spotkaniach, to Luis Suarez też się nie nadawał do Barcelony, a obecnie przebił takiego kozaka jak Eto.
0
Pytanie co Klub zrobi z Vermaelenem, to bardzo dobry ŚO, ale ma problemy z kontuzjami, które go będą męczyć do końca kariery.
5
Za często tutaj piszesz głupoty. Bale najwięcej goli strzelił w swoim pierwszym sezonie, bo 22 i to licząc wszystkie rozgrywki, a miałby strzelić 35 w samej lidze? To nie jest typ takiego zawodnika jak Ronaldo.
2
Nic mnie nie boli, bo będą MŚ. Gorzej było rok temu, bo trzeba było długo czekać dość długo na spotkania.
13
Słyszałem że Matka Crisa jest dziwna, ale aż tak?
2
Szkoda Alvesa, to jego ostatnia szansa na Mundial, a tutaj takie coś.
26
Chyba w twoim śnie.
1
Ja np nie przepadam za Carlsbergiem i Lechem. Tatra jest kiepska, a Harnasia nie uznaję za piwo.
0
Tyskie, Żubr, Warka i Żywiec.
2
Kabarety są dla ludzi z poczuciem humoru.
0
Higuain jakoś nie ma sylwetki, a gra w TOP klubie. Tutaj chodzi bardziej o motywacje jak o posturę.
7
Jeden użytkownik się nim w tamtym roku podniecał, że jest lepszy od Kroosa.
0
Według mnie Kurzawa, ale według Nawałki Peszko.