6

Rozwaliłeś mnie tym pytaniem...

6

4 3 3 z Busquetsem, Eriksenem i Coutinho pomoc marzenie.

0

Może młodzież da radę ogarnąć jak Messi i Busi skończą kariery, bo jedynie co robią, to oddają piłkę starszym kolegą i czekają co oni zrobią. Zresztą ostatnio licho się zrobiło w młodzieży, kiedyś byli tacy zawodnicy jak Thiago, Cuenca czy nawet Tello i coś robili. A teraz tylko Alena i Arnaiz, który fajnie zaczął grać i przepadł.

0

Tak i powiesz mi jeszcze, że będzie biegał po 10 km+ i wracał się do obrony.

0

Nie znasz chyba Rabiota.

1

Z tym wygrywanie przy rożnych piłek się do końca nie zgodzę, bo czasami kilkanaście cm niżsi zawodnicy wygrywają z nim pojedynki główkowe. Umtiti jest dużo bardziej skoczny niż Pique i lepiej gra głową.

12

Bo przykład Gomesa ich nic nie nauczył.

2

Wszystkie mecze MŚ będą na TVP, ale nie wiem czy na pewno wszystkie mecze LM będą na ogólnodostępnych kanałach Polsatu, pewnie Solorz coś wymyśli jak na EURO.

0

Dobra nutka.

0

Umtiti akurat świetnie grał na EURO i było wiadomo, że to będzie świetny transfer, a co do Lengleta nie jestem przekonany.

2

Widocznie Cesc nie patrzał na wygląd, ale fakt jest mocno średnia i do tego sporo od niego starsza.

1

Porównanie najgorsze jakie mogło być.

2

O Ceballosa wygrali wyścig, ale jak mieli wygrać wyścig o Isco skoro w tamtym czasie zarząd Barcy myślał, że Xavi i Iniesta będą grali na poziomie do 40. Nie brali nawet udziału w tym wyścigu. Od Asensio woleli sprowadzić jakiegoś ogóra z Brazylii.

0

1. Nie odpowiem. 2. Zidane. 3 Gerrard.

1

Denisa też trzeba pożegnać, bo ma przyjść jeszcze Arthur.

0

Gomes, Vidal, Rafinha, Paco(niestety) na wylocie. Paco w tym sezonie grał bardzo mało, a po przyjściu Antosia nie wiadomo czy będzie grał w 1/16 i 1/8 Pucharu Hiszpanii.

0

I prawdopodobnie będzie najstarszym zawodnikiem tych Mistrzostw.

11

Jakby oceniać po 3 spotkaniach, to Luis Suarez też się nie nadawał do Barcelony, a obecnie przebił takiego kozaka jak Eto.

0

Pytanie co Klub zrobi z Vermaelenem, to bardzo dobry ŚO, ale ma problemy z kontuzjami, które go będą męczyć do końca kariery.

5

Za często tutaj piszesz głupoty. Bale najwięcej goli strzelił w swoim pierwszym sezonie, bo 22 i to licząc wszystkie rozgrywki, a miałby strzelić 35 w samej lidze? To nie jest typ takiego zawodnika jak Ronaldo.

2

Nic mnie nie boli, bo będą MŚ. Gorzej było rok temu, bo trzeba było długo czekać dość długo na spotkania.

13

Słyszałem że Matka Crisa jest dziwna, ale aż tak?

2

Szkoda Alvesa, to jego ostatnia szansa na Mundial, a tutaj takie coś.

26

Chyba w twoim śnie.

1

Ja np nie przepadam za Carlsbergiem i Lechem. Tatra jest kiepska, a Harnasia nie uznaję za piwo.

0

Tyskie, Żubr, Warka i Żywiec.

2

Kabarety są dla ludzi z poczuciem humoru.

0

Higuain jakoś nie ma sylwetki, a gra w TOP klubie. Tutaj chodzi bardziej o motywacje jak o posturę.

7

Jeden użytkownik się nim w tamtym roku podniecał, że jest lepszy od Kroosa.

0

Według mnie Kurzawa, ale według Nawałki Peszko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?