6

Wszędzie się znajdą debile. Z tym się nie da walczyć.

62

Fajnie tańczyły te dupery, ale córka Semedo pozamiatała.

4

A się śmiałem z koleżanki, bo ryczała na tych romantycznych filmach, a się teraz ja poryczałem się jak bóbr,

0

Torres to kozak.

3

To chyba nie oglądałeś pożegnania Xaviego.

2

Peszko może jechać, ale prywatnie i oczywiście poza 23 osobową kadrą.

0

Równie dobrze mogliśmy grać w następnym sezonie tymi z 2017 2018, wyszło by na to samo.

1

Powiedziałbym coś o Nike, ale nie chcę wyłapać bana. Przecież te stroje są prawie takie same jak z poprzedniego sezonu. Nawet się nie opłaca kupować.

11

Ciekawe czy Argentyńczycy kibicują Polakom na mundialu.

0

Stawiasz Kovacica na równi z Modricem? On nawet nie jest na poziomie Rakitica, a co dopiero Luki. Jest dobry, ale nie aż tak żeby był podstawowym zawodnikiem na turnieju. W Realu jest najwyżej rezerwowym i tak będzie jeszcze co najmniej przez 2 lata.

0

Nie, no trochę przesadziłem, ale 7 sekund nie miał.

0

Kolega miał 6,50 i tylko od niego byłem gorszy, bo miałem 7,30, ale teraz bym miał z 10.

0

Nie tylko u nas tak jest. Kolumbijski kibic zabił piłkarza za samobója. O wielu krajach można powiedzieć, że bliżej im do trzeciego świata. W Hiszpanii wcale nie jest lepiej.

0

Jak będziesz miał dorosłe dzieci, to zatęsknisz za małymi :D

0

Wydaję mi się że Semedo w tym sezonie był na bardzo podobnym poziomie jak Roberto, ale miał mniej asyst i to wszystko zamazało.

24

Nieobecność Gomesa mnie nie dziwi, ale Semedo? Jestem w dużym szoku. Niby Cedric jest dobry, ale Nelson wcale nie jest słabszy. Ciekawe co zrobią jak Cedric złapie kontuzję na turnieju?

4

Wyłącz Fifę.

9

Coutinho za Koke, a Umtiti za Ramosa i tyle.

1

To jest jakaś konkurencyjna strona?

0

Myślę że jak Niemcy nie dojdą do Półfinału na MŚ, to Loew odejdzie.

0

Wyznacznikiem jest to co osiągają w Europie, a oni niszczą konkurencje.

0

Zobaczymy kiedy trafi do Europy, bo jest w najlepszym wieku żeby opuścić tamtą ligę.

2

Dybala, Icardi są bez wątpienia lepsi niż jakiś Martinez. Liga Argentyńska jest podobnie żenująca co Brazylijska, więc nie oglądam tej ligi.

0

Wolałbym trafić na Argentynę niż na Kolumbię. Nazwiska mają, a i tak gra tam tylko Messi na poziomie.

1

Jaja by były jakby pojechał ten Martinez z ogórkowej ligi, a nie Dybala i Icardi.

0

Może zbijemy cenę włączając w transfer Rakitica.

2

Eriksen może z powodzeniem grać jako playmaker, właśnie tak grał w Ajaxie.

0

Niech skieruje pytanie na La Ramble, bo tutaj są najwięksi eksperci :D

6

Rozwaliłeś mnie tym pytaniem...

6

4 3 3 z Busquetsem, Eriksenem i Coutinho pomoc marzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?