Stawiasz Kovacica na równi z Modricem? On nawet nie jest na poziomie Rakitica, a co dopiero Luki. Jest dobry, ale nie aż tak żeby był podstawowym zawodnikiem na turnieju. W Realu jest najwyżej rezerwowym i tak będzie jeszcze co najmniej przez 2 lata.
Nie tylko u nas tak jest. Kolumbijski kibic zabił piłkarza za samobója. O wielu krajach można powiedzieć, że bliżej im do trzeciego świata. W Hiszpanii wcale nie jest lepiej.
Nieobecność Gomesa mnie nie dziwi, ale Semedo? Jestem w dużym szoku. Niby Cedric jest dobry, ale Nelson wcale nie jest słabszy. Ciekawe co zrobią jak Cedric złapie kontuzję na turnieju?
6
Wszędzie się znajdą debile. Z tym się nie da walczyć.
62
Fajnie tańczyły te dupery, ale córka Semedo pozamiatała.
4
A się śmiałem z koleżanki, bo ryczała na tych romantycznych filmach, a się teraz ja poryczałem się jak bóbr,
0
Torres to kozak.
3
To chyba nie oglądałeś pożegnania Xaviego.
2
Peszko może jechać, ale prywatnie i oczywiście poza 23 osobową kadrą.
0
Równie dobrze mogliśmy grać w następnym sezonie tymi z 2017 2018, wyszło by na to samo.
1
Powiedziałbym coś o Nike, ale nie chcę wyłapać bana. Przecież te stroje są prawie takie same jak z poprzedniego sezonu. Nawet się nie opłaca kupować.
11
Ciekawe czy Argentyńczycy kibicują Polakom na mundialu.
0
Stawiasz Kovacica na równi z Modricem? On nawet nie jest na poziomie Rakitica, a co dopiero Luki. Jest dobry, ale nie aż tak żeby był podstawowym zawodnikiem na turnieju. W Realu jest najwyżej rezerwowym i tak będzie jeszcze co najmniej przez 2 lata.
0
Nie, no trochę przesadziłem, ale 7 sekund nie miał.
0
Kolega miał 6,50 i tylko od niego byłem gorszy, bo miałem 7,30, ale teraz bym miał z 10.
0
Nie tylko u nas tak jest. Kolumbijski kibic zabił piłkarza za samobója. O wielu krajach można powiedzieć, że bliżej im do trzeciego świata. W Hiszpanii wcale nie jest lepiej.
0
Jak będziesz miał dorosłe dzieci, to zatęsknisz za małymi :D
0
Wydaję mi się że Semedo w tym sezonie był na bardzo podobnym poziomie jak Roberto, ale miał mniej asyst i to wszystko zamazało.
24
Nieobecność Gomesa mnie nie dziwi, ale Semedo? Jestem w dużym szoku. Niby Cedric jest dobry, ale Nelson wcale nie jest słabszy. Ciekawe co zrobią jak Cedric złapie kontuzję na turnieju?
4
Wyłącz Fifę.
9
Coutinho za Koke, a Umtiti za Ramosa i tyle.
1
To jest jakaś konkurencyjna strona?
0
Myślę że jak Niemcy nie dojdą do Półfinału na MŚ, to Loew odejdzie.
0
Wyznacznikiem jest to co osiągają w Europie, a oni niszczą konkurencje.
0
Zobaczymy kiedy trafi do Europy, bo jest w najlepszym wieku żeby opuścić tamtą ligę.
2
Dybala, Icardi są bez wątpienia lepsi niż jakiś Martinez. Liga Argentyńska jest podobnie żenująca co Brazylijska, więc nie oglądam tej ligi.
0
Wolałbym trafić na Argentynę niż na Kolumbię. Nazwiska mają, a i tak gra tam tylko Messi na poziomie.
1
Jaja by były jakby pojechał ten Martinez z ogórkowej ligi, a nie Dybala i Icardi.
0
Może zbijemy cenę włączając w transfer Rakitica.
2
Eriksen może z powodzeniem grać jako playmaker, właśnie tak grał w Ajaxie.
0
Niech skieruje pytanie na La Ramble, bo tutaj są najwięksi eksperci :D
6
Rozwaliłeś mnie tym pytaniem...
6
4 3 3 z Busquetsem, Eriksenem i Coutinho pomoc marzenie.