Griezmann nie był priorytetem Suarez jeszcze 2 sezony da radę na wysokim poziomie pograć. Priorytetem jest tylko rozgrywający jak Thiago lub Verratti, ale tamten drugi jest niemożliwy.
Teraz nie da się wyjść z grupy z 3 miejsca. W tamtym czasie mieli mnóstwo szczęścia, a zwykle jak Reprezentacja ma tyle szczęścia, to później marnie kończy. Grecja po 2004, to dno i kilka metrów mułu.
Błaszczykowski był najlepszym piłkarzem Reprezentacji w latach 2009-2013 i na EURO 2016. W klubie może grał piach, ale w Reprezentacji zawsze zostawiał serducho. Porównania do Peszki to kpina.
Dla mnie Ramos to większy kretyn. Oczywiście dużo lepszy piłkarz. Arbeola zawsze przeciętny, a najwięcej miał do powiedzenia. Dla mnie obaj są po jednych pieniądzach.
Informacje o transferze Neymara się pojawiały od dobrego miesiąca. Nie wiem skąd ty tą połowe Lipca wziąłeś. Poza tym jeszcze się okienko nie zaczeło, więc nic oficjalnego nie można podawać.
Rożnica między Neymarem i Antosiem jest taka, że Neymar pozostawiał kibiców i wszystkich w niepewności aż do 3 Sierpnia, a z Francuzem wszystko będzie jasne na dniach.
Puyol nawet w swoich najlepszych momentach kariery nie był w TOP 3, a ten go stawia na równi z Maldinim lub Beckenbauerem. Edit może w TOP 3 był, ale to maksymalnie.
0
A co zrobił? Bo nie pamiętam. :d
2
Martial może grać zarówno na LS jak i na pozycji Suareza. Nie będzie drugim Ibrą. Może być dużo młodszą wersą Henrego.
7
Sane jest nie do wyjęcia.
2
Martial fajna opcja, ale trzeba czekać kim się Barca interesuje.
0
Tak.
0
Griezmann nie tyle dał po nosie kibicom, co tym Marką, As, MD i innym brukowcą.
0
To jest ostatni transfer jaki bym do Barcy chciał.
1
Dembele.
0
Niech zostanie w Atleti do końca kariery. Lm i tak z nimi nie wygra. Bedzię zdobywać 3 miejsce w LL i może pozwolimy mu wygrać CDR.
2
Griezmann nie był priorytetem Suarez jeszcze 2 sezony da radę na wysokim poziomie pograć. Priorytetem jest tylko rozgrywający jak Thiago lub Verratti, ale tamten drugi jest niemożliwy.
1
Griezmana dalej lubię, ale odwalił kabaret.
1
Listkiewicz wygląda jakby wypił pół litra.
1
To sobie zobacz co wyprawiał w pierwszym meczu z nami w LM. Wypluwał piłkę jakby grał na Orliku.
0
Półfinał z takim potencjałem musi być.
0
Logiczne, bo mają Messiego.
0
Argentyna raczej też nie. Patrząc realistycznie.
2
Teraz nie da się wyjść z grupy z 3 miejsca. W tamtym czasie mieli mnóstwo szczęścia, a zwykle jak Reprezentacja ma tyle szczęścia, to później marnie kończy. Grecja po 2004, to dno i kilka metrów mułu.
1
Błaszczykowski był najlepszym piłkarzem Reprezentacji w latach 2009-2013 i na EURO 2016. W klubie może grał piach, ale w Reprezentacji zawsze zostawiał serducho. Porównania do Peszki to kpina.
1
Dla mnie Ramos to większy kretyn. Oczywiście dużo lepszy piłkarz. Arbeola zawsze przeciętny, a najwięcej miał do powiedzenia. Dla mnie obaj są po jednych pieniądzach.
0
Informacje o transferze Neymara się pojawiały od dobrego miesiąca. Nie wiem skąd ty tą połowe Lipca wziąłeś. Poza tym jeszcze się okienko nie zaczeło, więc nic oficjalnego nie można podawać.
0
Ciągle się zastanawiam co on robi w Rosji.
0
Nie, ale myślałem, że Pique zachowuje takie relacje jak z Arbeolą.
0
Nigdy bym nie przypuszczał, że się lubią.
0
Już takie porównania tutaj widziałem.
0
Z Ramosem? Nie było kogoś lepszego do tego?
0
Rożnica między Neymarem i Antosiem jest taka, że Neymar pozostawiał kibiców i wszystkich w niepewności aż do 3 Sierpnia, a z Francuzem wszystko będzie jasne na dniach.
3
Na szczęście, to tylko MD.
0
Puyol nawet w swoich najlepszych momentach kariery nie był w TOP 3, a ten go stawia na równi z Maldinim lub Beckenbauerem. Edit może w TOP 3 był, ale to maksymalnie.
10
Takiego syfu, to nawet w naszej kadrze nie było kiedy Prezesem był Grzesiu Lato.
0
Nie potrafisz napisać nic normalnego, to obrażasz. Twoja logika.