0

A co zrobił? Bo nie pamiętam. :d

2

Martial może grać zarówno na LS jak i na pozycji Suareza. Nie będzie drugim Ibrą. Może być dużo młodszą wersą Henrego.

7

Sane jest nie do wyjęcia.

2

Martial fajna opcja, ale trzeba czekać kim się Barca interesuje.

0

Tak.

0

Griezmann nie tyle dał po nosie kibicom, co tym Marką, As, MD i innym brukowcą.

0

To jest ostatni transfer jaki bym do Barcy chciał.

1

Dembele.

0

Niech zostanie w Atleti do końca kariery. Lm i tak z nimi nie wygra. Bedzię zdobywać 3 miejsce w LL i może pozwolimy mu wygrać CDR.

2

Griezmann nie był priorytetem Suarez jeszcze 2 sezony da radę na wysokim poziomie pograć. Priorytetem jest tylko rozgrywający jak Thiago lub Verratti, ale tamten drugi jest niemożliwy.

1

Griezmana dalej lubię, ale odwalił kabaret.

1

Listkiewicz wygląda jakby wypił pół litra.

1

To sobie zobacz co wyprawiał w pierwszym meczu z nami w LM. Wypluwał piłkę jakby grał na Orliku.

0

Półfinał z takim potencjałem musi być.

0

Logiczne, bo mają Messiego.

0

Argentyna raczej też nie. Patrząc realistycznie.

2

Teraz nie da się wyjść z grupy z 3 miejsca. W tamtym czasie mieli mnóstwo szczęścia, a zwykle jak Reprezentacja ma tyle szczęścia, to później marnie kończy. Grecja po 2004, to dno i kilka metrów mułu.

1

Błaszczykowski był najlepszym piłkarzem Reprezentacji w latach 2009-2013 i na EURO 2016. W klubie może grał piach, ale w Reprezentacji zawsze zostawiał serducho. Porównania do Peszki to kpina.

1

Dla mnie Ramos to większy kretyn. Oczywiście dużo lepszy piłkarz. Arbeola zawsze przeciętny, a najwięcej miał do powiedzenia. Dla mnie obaj są po jednych pieniądzach.

0

Informacje o transferze Neymara się pojawiały od dobrego miesiąca. Nie wiem skąd ty tą połowe Lipca wziąłeś. Poza tym jeszcze się okienko nie zaczeło, więc nic oficjalnego nie można podawać.

0

Ciągle się zastanawiam co on robi w Rosji.

0

Nie, ale myślałem, że Pique zachowuje takie relacje jak z Arbeolą.

0

Nigdy bym nie przypuszczał, że się lubią.

0

Już takie porównania tutaj widziałem.

0

Z Ramosem? Nie było kogoś lepszego do tego?

0

Rożnica między Neymarem i Antosiem jest taka, że Neymar pozostawiał kibiców i wszystkich w niepewności aż do 3 Sierpnia, a z Francuzem wszystko będzie jasne na dniach.

3

Na szczęście, to tylko MD.

0

Puyol nawet w swoich najlepszych momentach kariery nie był w TOP 3, a ten go stawia na równi z Maldinim lub Beckenbauerem. Edit może w TOP 3 był, ale to maksymalnie.

10

Takiego syfu, to nawet w naszej kadrze nie było kiedy Prezesem był Grzesiu Lato.

0

Nie potrafisz napisać nic normalnego, to obrażasz. Twoja logika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?