0

Pavon już pokazał z Chorwacją.

16

Akurat w Argentynie jest syf.

5

Piłka jest od wielu lat przesiąknięta hajsem. Wtedy też była.

0

O jaki tweet chodzi w stronę Zimocha? Możesz mi przesłać na priv?

0

Rok temu Real go zakontraktował, a ja do tej pory się zastanawiam kto to jest. I jeszcze ta kwota...

0

Za marzenia nie karają.

0

Pośmialiśmy się wczoraj. Dzisiaj to mnie nie śmieszy...

0

A kto to jest? Stawiał na Iran?

0

Modric na stare lata daje radę.

1

Finał Urugwaj-Chorwacja byłby najlepszym możliwym dla mnie Finałem. Wtedy i tak jakiś piłkarz Barcy wygrałby MŚ. Suarez lub Rakitic.

1

Co jak co, ale Pique i Ronaldo nie powinni dokończyć swoich spotkań.

1

W Finale czego?

3

Myślisz że to ma jakiekolwiek znaczenie?

0

A to te dwa menele z Youtube.

0

Ten Irańczyk to specjalista od siatek.

0

Ta bródka nie jedną p**dą trzęsła.

1

Chyba ma za dużą tą koszulkę.

0

Rozmiar biustu trochę za mały jak na mój gust :d no i za chuda

15

Diego Costa na w trakcie meczu wygląda jakby chciał kogoś zabić, a na treningu robią sobie z niego jaja i sobie nic z tego nie robi.

0

Nie obchodzi mnie Argentyna z powodu 1.zawodnika. Będe kibicował Chorwacji. Wiadomo że Messi jest najlepszy, ale Argentyna nie zasłużyła na wyjście z grupy.

0

Jakby nie oni, to Szwajcarów nie byłoby na turnieju.

1

Portugalia już awansowała?

1

Który nie zagra pewnie nawet minuty. No chyba, że mają już w "czterech literach" mecz z Japonią.

29

Gość który powinien być na tym Mundialu podstawowym zawodnikiem naszej Reprezentacji lub przynajmniej ważnym rezerwowym, siedział w studiu TVP z emerytowanymi zawodnikami jak Rasiak, Żurawski, Frankowski, Lubański lub Tomaszewski. O to można mieć pretensje do Nawałki, bo stwierdził że Liga Australijska jest za słaba.

0

To wszystko przez dziennikarzy i taka jest prawda. Jakby nie pisali komentarzy typu Argentyna Messiego lub Lewy i jego Reprezentacja, to by nie było takiej krytyki na nich. Później po nieudanych meczach oni obrywają, bo nie wygrali sami spotkania.

2

Hiszpania sobie pewnie poradzi z Maroko, a Portugalia się będzie biła z Iranem o 2 miejsce, więc Portugalia-Iran.

0

Może oglądasz dłużej mecze, ale to się nie przekłada na twoje komentarze i to jest argument z d*py, bo piszesz bzdury. Sorry, ale taka jest prawda. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali po boisku. To nie jest normalne żeby nie potrafili raz porządnie założyć pressingu. Kolumbijczycy nas zniszczyli fizycznie i taka jest prawda. Jak zespól pada po 15 minutach, to się nie da nic osiągnąć.

5

Gorsi od Januszy i tych innych niedzielnych kibicòw są dziennikarze, to oni pompują baloniki, a pòźniej przelewają swoją frustracje jak nie pòjdzie i robią ferment.

0

Radzę ci żebyś zaczął oglądać mecze, a nie pisać bzdury. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali i tyle.

6

Kiedyś było gadanie, że Reprezentacja Nawałki gra wytrzymuje 70 minut, a teraz wytrzymała 15. Ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne powinni zostać wywaleni na zbity pysk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?