Nie obchodzi mnie Argentyna z powodu 1.zawodnika. Będe kibicował Chorwacji. Wiadomo że Messi jest najlepszy, ale Argentyna nie zasłużyła na wyjście z grupy.
Gość który powinien być na tym Mundialu podstawowym zawodnikiem naszej Reprezentacji lub przynajmniej ważnym rezerwowym, siedział w studiu TVP z emerytowanymi zawodnikami jak Rasiak, Żurawski, Frankowski, Lubański lub Tomaszewski. O to można mieć pretensje do Nawałki, bo stwierdził że Liga Australijska jest za słaba.
To wszystko przez dziennikarzy i taka jest prawda. Jakby nie pisali komentarzy typu Argentyna Messiego lub Lewy i jego Reprezentacja, to by nie było takiej krytyki na nich. Później po nieudanych meczach oni obrywają, bo nie wygrali sami spotkania.
Może oglądasz dłużej mecze, ale to się nie przekłada na twoje komentarze i to jest argument z d*py, bo piszesz bzdury. Sorry, ale taka jest prawda. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali po boisku. To nie jest normalne żeby nie potrafili raz porządnie założyć pressingu. Kolumbijczycy nas zniszczyli fizycznie i taka jest prawda. Jak zespól pada po 15 minutach, to się nie da nic osiągnąć.
Gorsi od Januszy i tych innych niedzielnych kibicòw są dziennikarze, to oni pompują baloniki, a pòźniej przelewają swoją frustracje jak nie pòjdzie i robią ferment.
Kiedyś było gadanie, że Reprezentacja Nawałki gra wytrzymuje 70 minut, a teraz wytrzymała 15. Ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne powinni zostać wywaleni na zbity pysk.
0
Pavon już pokazał z Chorwacją.
16
Akurat w Argentynie jest syf.
5
Piłka jest od wielu lat przesiąknięta hajsem. Wtedy też była.
0
O jaki tweet chodzi w stronę Zimocha? Możesz mi przesłać na priv?
0
Rok temu Real go zakontraktował, a ja do tej pory się zastanawiam kto to jest. I jeszcze ta kwota...
0
Za marzenia nie karają.
0
Pośmialiśmy się wczoraj. Dzisiaj to mnie nie śmieszy...
0
A kto to jest? Stawiał na Iran?
0
Modric na stare lata daje radę.
1
Finał Urugwaj-Chorwacja byłby najlepszym możliwym dla mnie Finałem. Wtedy i tak jakiś piłkarz Barcy wygrałby MŚ. Suarez lub Rakitic.
1
Co jak co, ale Pique i Ronaldo nie powinni dokończyć swoich spotkań.
1
W Finale czego?
3
Myślisz że to ma jakiekolwiek znaczenie?
0
A to te dwa menele z Youtube.
0
Ten Irańczyk to specjalista od siatek.
0
Ta bródka nie jedną p**dą trzęsła.
1
Chyba ma za dużą tą koszulkę.
0
Rozmiar biustu trochę za mały jak na mój gust :d no i za chuda
15
Diego Costa na w trakcie meczu wygląda jakby chciał kogoś zabić, a na treningu robią sobie z niego jaja i sobie nic z tego nie robi.
0
Nie obchodzi mnie Argentyna z powodu 1.zawodnika. Będe kibicował Chorwacji. Wiadomo że Messi jest najlepszy, ale Argentyna nie zasłużyła na wyjście z grupy.
0
Jakby nie oni, to Szwajcarów nie byłoby na turnieju.
1
Portugalia już awansowała?
1
Który nie zagra pewnie nawet minuty. No chyba, że mają już w "czterech literach" mecz z Japonią.
29
Gość który powinien być na tym Mundialu podstawowym zawodnikiem naszej Reprezentacji lub przynajmniej ważnym rezerwowym, siedział w studiu TVP z emerytowanymi zawodnikami jak Rasiak, Żurawski, Frankowski, Lubański lub Tomaszewski. O to można mieć pretensje do Nawałki, bo stwierdził że Liga Australijska jest za słaba.
0
To wszystko przez dziennikarzy i taka jest prawda. Jakby nie pisali komentarzy typu Argentyna Messiego lub Lewy i jego Reprezentacja, to by nie było takiej krytyki na nich. Później po nieudanych meczach oni obrywają, bo nie wygrali sami spotkania.
2
Hiszpania sobie pewnie poradzi z Maroko, a Portugalia się będzie biła z Iranem o 2 miejsce, więc Portugalia-Iran.
0
Może oglądasz dłużej mecze, ale to się nie przekłada na twoje komentarze i to jest argument z d*py, bo piszesz bzdury. Sorry, ale taka jest prawda. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali po boisku. To nie jest normalne żeby nie potrafili raz porządnie założyć pressingu. Kolumbijczycy nas zniszczyli fizycznie i taka jest prawda. Jak zespól pada po 15 minutach, to się nie da nic osiągnąć.
5
Gorsi od Januszy i tych innych niedzielnych kibicòw są dziennikarze, to oni pompują baloniki, a pòźniej przelewają swoją frustracje jak nie pòjdzie i robią ferment.
0
Radzę ci żebyś zaczął oglądać mecze, a nie pisać bzdury. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali i tyle.
6
Kiedyś było gadanie, że Reprezentacja Nawałki gra wytrzymuje 70 minut, a teraz wytrzymała 15. Ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne powinni zostać wywaleni na zbity pysk.