Nie od dziś wiadomo, że tvn24 to stan umysłu i to jest przykład. Do odpowiedzialności powinni doprowadzić nie tylko tą kobietę, bo ona mogła się nie znać na piłce.
Biglia to nawet w najlepszym momencie kariery nie był w TOP 15 pomocników. Nie wiem dlaczego grał za Sabelli, Martino, Bauzy czy teraz za Jorge. Jeśli tego nie poukładają, to nawet 1/8 nie będzie.
Francja wygrała, ale rozczarowała. Hiszpania również powinna zagrać lepiej. Niemcy słabiutko. Najlepsza drużyna Ameryki Południowej aktualnie remisuje z Szwajcarami i ich gra również mnie nie porywa. Polsko musisz.
1
Ja mówię o Kolumbijczykach.
0
Skoro Japończycy strzelają gole Kolumbii po rożnych, to tym bardziej my powinniśmy. Glik, Krycha, Piszczek, Lewy powinni dawać radę przy rożnych.
0
Teorytycznie chłopiec do bicia wygrywa z zespołem, który miał z nami walczyć o wyjście z grupy.
0
Fakt mój błąd. Zarząd mamy jaki mamy, ale nie ma o co się ich czepiać o sprawę z Antosiem.
0
Masz dowody na to praniem forsy?
0
Nie lubię Mestre, ale tutaj się z nim zgadzam. Pique nie chciał źle, ale zrobił z Antosiem z tego cyrk i jeszcze te komentarze Umtitiego...
0
Nie od dziś wiadomo, że tvn24 to stan umysłu i to jest przykład. Do odpowiedzialności powinni doprowadzić nie tylko tą kobietę, bo ona mogła się nie znać na piłce.
9
Janas już ćwiarteczkę obalił.
0
Na wszystko trzeba spoglądać chłodno i nie można pompować balonika. Tak jak niektórzy przy stadionie typowali 3-0 dla Polski.
0
Nie mówię że wyszliśmy, ale to są nasi potencjali rywale.
0
Anglia i Belgia spokojnie do ogrania. Szczególnie Angole, którzy się niemiłosiernie męczyli z Tunezyjczykami.
0
Ja tam lubię Strejlała posłuchać. Słabo trenował Polaków, ale dużo większą ma wiedzę od Hajty.
0
Biglia to nawet w najlepszym momencie kariery nie był w TOP 15 pomocników. Nie wiem dlaczego grał za Sabelli, Martino, Bauzy czy teraz za Jorge. Jeśli tego nie poukładają, to nawet 1/8 nie będzie.
0
Ze składu Brazylii też dużo graczy nie zrobiło kariery.
7
To jest droższa i wcale nie lepsza wersja Rakitica. Nie potrzebny nam jest kolejny młot.
0
Sommer jak ty mnie zaimponowaleś w tym momencie.
0
Kurła!! Co z ciebie za Polak, że nie wierzysz w swoją drużynę. Normalnie jak mój somsiad złodziej.
1
Teraz Shaqiri chciał jak Ronaldinho.
2
To każdy Brazylijczyk ma.
1
Neymar powinien cześciej podawać do Coutinho, a on jedyne co robi, to chcę przedryblować wszystkich i strzelić gola.
1
Neymar i strata...
1
Iwańskiego powinni wywalić z TVP. On musi w ciągu 15 minut raz wspomnieć o Ronaldo.
0
Polska nie uchodzi za faworyta, a co najwyżej za czarnego konia. Więc nawet jeśli nie zagrają ładnie, to najważniejsze żeby wygrali.
1
Piona, chociaż Hiszpania zasługiwała na więcej, bo grała najlepiej z faworytów, ale i tak szału nie było. Bukmacherzy mogą nienawdzić te Repki :d
1
Francja wygrała, ale rozczarowała. Hiszpania również powinna zagrać lepiej. Niemcy słabiutko. Najlepsza drużyna Ameryki Południowej aktualnie remisuje z Szwajcarami i ich gra również mnie nie porywa. Polsko musisz.
0
Nie wydaję mi się, że teraz by dał radę taką bramkę z przewrotki strzelić jak w 1/8.
3
Wygląda jak pajac i tyle.
1
Kibicuję im żeby rozegrali dobry mecz. Reszta mnie nie obchodzi.
7
Trzeba kibicować Coutinho i Paulinho.
1
Messi chyba dałby radę, ale Ronaldo wątpie.