1

Ja mówię o Kolumbijczykach.

0

Skoro Japończycy strzelają gole Kolumbii po rożnych, to tym bardziej my powinniśmy. Glik, Krycha, Piszczek, Lewy powinni dawać radę przy rożnych.

0

Teorytycznie chłopiec do bicia wygrywa z zespołem, który miał z nami walczyć o wyjście z grupy.

0

Fakt mój błąd. Zarząd mamy jaki mamy, ale nie ma o co się ich czepiać o sprawę z Antosiem.

0

Masz dowody na to praniem forsy?

0

Nie lubię Mestre, ale tutaj się z nim zgadzam. Pique nie chciał źle, ale zrobił z Antosiem z tego cyrk i jeszcze te komentarze Umtitiego...

0

Nie od dziś wiadomo, że tvn24 to stan umysłu i to jest przykład. Do odpowiedzialności powinni doprowadzić nie tylko tą kobietę, bo ona mogła się nie znać na piłce.

9

Janas już ćwiarteczkę obalił.

0

Na wszystko trzeba spoglądać chłodno i nie można pompować balonika. Tak jak niektórzy przy stadionie typowali 3-0 dla Polski.

0

Nie mówię że wyszliśmy, ale to są nasi potencjali rywale.

0

Anglia i Belgia spokojnie do ogrania. Szczególnie Angole, którzy się niemiłosiernie męczyli z Tunezyjczykami.

0

Ja tam lubię Strejlała posłuchać. Słabo trenował Polaków, ale dużo większą ma wiedzę od Hajty.

0

Biglia to nawet w najlepszym momencie kariery nie był w TOP 15 pomocników. Nie wiem dlaczego grał za Sabelli, Martino, Bauzy czy teraz za Jorge. Jeśli tego nie poukładają, to nawet 1/8 nie będzie.

0

Ze składu Brazylii też dużo graczy nie zrobiło kariery.

7

To jest droższa i wcale nie lepsza wersja Rakitica. Nie potrzebny nam jest kolejny młot.

0

Sommer jak ty mnie zaimponowaleś w tym momencie.

0

Kurła!! Co z ciebie za Polak, że nie wierzysz w swoją drużynę. Normalnie jak mój somsiad złodziej.

1

Teraz Shaqiri chciał jak Ronaldinho.

2

To każdy Brazylijczyk ma.

1

Neymar powinien cześciej podawać do Coutinho, a on jedyne co robi, to chcę przedryblować wszystkich i strzelić gola.

1

Neymar i strata...

1

Iwańskiego powinni wywalić z TVP. On musi w ciągu 15 minut raz wspomnieć o Ronaldo.

0

Polska nie uchodzi za faworyta, a co najwyżej za czarnego konia. Więc nawet jeśli nie zagrają ładnie, to najważniejsze żeby wygrali.

1

Piona, chociaż Hiszpania zasługiwała na więcej, bo grała najlepiej z faworytów, ale i tak szału nie było. Bukmacherzy mogą nienawdzić te Repki :d

1

Francja wygrała, ale rozczarowała. Hiszpania również powinna zagrać lepiej. Niemcy słabiutko. Najlepsza drużyna Ameryki Południowej aktualnie remisuje z Szwajcarami i ich gra również mnie nie porywa. Polsko musisz.

0

Nie wydaję mi się, że teraz by dał radę taką bramkę z przewrotki strzelić jak w 1/8.

3

Wygląda jak pajac i tyle.

1

Kibicuję im żeby rozegrali dobry mecz. Reszta mnie nie obchodzi.

7

Trzeba kibicować Coutinho i Paulinho.

1

Messi chyba dałby radę, ale Ronaldo wątpie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?