0

Takie gadanie nie dotyczy wszystkich zawodników.

2

Niech klub sprowadzi za 150 mln Euro+ zawodnika o takim samym profilu jak Coutinho. Zamiast Rozgrywającego, który jest potrzebny od odejścia Xaviego.

0

Pjanic to podobny poziom do Rakitica i nic u nas nie poprawi w pomocy. Jest dobrym piłkarzem i tyle.

2

To widać jak się znasz na tym sporcie pisząc takie bzdury. Tylko mi nie pisz, że 1985 to jest data twojego urodzenia.

0

Widziałeś pewnie conieco :D

1

Lepiej popatrz na gospodarkę Rosji. To mógł być silny kraj, ale miał i ma głupi rząd. Rosja to kolos na glinianych nogach i tyle. Ten kraj jest żle prowadzone.

37

"Sergio Ramos jesf dla mnie wzorem" To ładny wzór sobie wybrał Asensio.

2

Może lepiej nie oglądać MŚ, bo ty już wiesz najlepiej co będzie. Uwielbiam takich ludzi...

2

Krycha i Błaszczu nie mieli wielkich sezonów, ale w kadrze, to zawsze motywacja i walka. Szczególnie Kuba, a Peszko nie był podstawowym zawodnikiem Lechi i Lechia ledwo się uchroniła przed spadkiem.

0

Nie porównuj Duggarego do Peszki, proszę Cię...

1

Moja była mnie pytała "Dlaczego grają tylko jedna piłką nie mogą grać 2?" Chyba nie muszę mówić dlaczego "była".

27

Lepiej brać do kadry starego alkoholika, który robi z siebie błazna, niż 19 letniego młodego Szymańskiego, który może by pokazał się jak Kapustka 2 lata temu. Nawałka to wielki trener, ale dalej myśli jak 90% trenerów z Ekstraklasy.

0

No, to mamy problemy.

0

Poczekajmy na Oficjalkę.

2

Co to za dziecko jest?

1

Następca Iniesty gra już od Stycznia u nas, a następca Xaviego, to Arthur lub Thiago do nas wróci.

1

Jak dalej Prezesem będzie Mioduski, to Legia może pomarzyć o zajściu gdzieś w Europejskich rozgrywkach.

1

Dużo klubów tak robi w presezonach.

0

Oczywiste, że tylko Fifa.

0

Bo Thiago miał za 50 mln Euro wrócić.

2

To fajnie że Rakieta nam wiele daje w defensywie, ale Barcelonie jest potrzebby pomocnik typu Xaviego, a Thiago by pasowal idealnie do tej roli.

1

Mam to gdzieś.

4

Dembele będzie lepszy od Neymara. Jeśli tylko będzie unikać kontuzji.

9

Dembele się jeszcze rozkręci, a co do bramki Bonucciego, to zawaliła cała obrona, a nie tylko jeden zawodnik.

1

Baloteli talent miał niesamowity. Mógł być napastnikiem na miarę Suareza lub Lewego, a szkoda.

8

Chyba za Domenecha.

1

4 3 3 z Thiago, Coutinho i Busquetsem składzie to miazga.

2

Jakby Barcelona nie kupiła Semedo, to zrobiłby to inny gigant np Juventus czy ktoś inny, a o Soaresa się nikt nie bije. Jest średnim zawodnikiem i gra w średnim klubie.

0

To był i tak słaby deal Bayernu. Wymiana Kroosa na u schyłku kariery Xabiego Alonso.

1

Jeśli Real przez najbliższe 3-4 sezony nie wygra Mistrzostwa lub LM, to będą tęsknić za Zizou. Może wybitnym taktykiem nie był, ale wycisnął z Realu wszystko i nawet jeszcze więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?