Lepiej popatrz na gospodarkę Rosji. To mógł być silny kraj, ale miał i ma głupi rząd. Rosja to kolos na glinianych nogach i tyle. Ten kraj jest żle prowadzone.
Krycha i Błaszczu nie mieli wielkich sezonów, ale w kadrze, to zawsze motywacja i walka. Szczególnie Kuba, a Peszko nie był podstawowym zawodnikiem Lechi i Lechia ledwo się uchroniła przed spadkiem.
Lepiej brać do kadry starego alkoholika, który robi z siebie błazna, niż 19 letniego młodego Szymańskiego, który może by pokazał się jak Kapustka 2 lata temu. Nawałka to wielki trener, ale dalej myśli jak 90% trenerów z Ekstraklasy.
Jakby Barcelona nie kupiła Semedo, to zrobiłby to inny gigant np Juventus czy ktoś inny, a o Soaresa się nikt nie bije. Jest średnim zawodnikiem i gra w średnim klubie.
Jeśli Real przez najbliższe 3-4 sezony nie wygra Mistrzostwa lub LM, to będą tęsknić za Zizou. Może wybitnym taktykiem nie był, ale wycisnął z Realu wszystko i nawet jeszcze więcej.
0
Takie gadanie nie dotyczy wszystkich zawodników.
2
Niech klub sprowadzi za 150 mln Euro+ zawodnika o takim samym profilu jak Coutinho. Zamiast Rozgrywającego, który jest potrzebny od odejścia Xaviego.
0
Pjanic to podobny poziom do Rakitica i nic u nas nie poprawi w pomocy. Jest dobrym piłkarzem i tyle.
2
To widać jak się znasz na tym sporcie pisząc takie bzdury. Tylko mi nie pisz, że 1985 to jest data twojego urodzenia.
0
Widziałeś pewnie conieco :D
1
Lepiej popatrz na gospodarkę Rosji. To mógł być silny kraj, ale miał i ma głupi rząd. Rosja to kolos na glinianych nogach i tyle. Ten kraj jest żle prowadzone.
37
"Sergio Ramos jesf dla mnie wzorem" To ładny wzór sobie wybrał Asensio.
2
Może lepiej nie oglądać MŚ, bo ty już wiesz najlepiej co będzie. Uwielbiam takich ludzi...
2
Krycha i Błaszczu nie mieli wielkich sezonów, ale w kadrze, to zawsze motywacja i walka. Szczególnie Kuba, a Peszko nie był podstawowym zawodnikiem Lechi i Lechia ledwo się uchroniła przed spadkiem.
0
Nie porównuj Duggarego do Peszki, proszę Cię...
1
Moja była mnie pytała "Dlaczego grają tylko jedna piłką nie mogą grać 2?" Chyba nie muszę mówić dlaczego "była".
27
Lepiej brać do kadry starego alkoholika, który robi z siebie błazna, niż 19 letniego młodego Szymańskiego, który może by pokazał się jak Kapustka 2 lata temu. Nawałka to wielki trener, ale dalej myśli jak 90% trenerów z Ekstraklasy.
0
No, to mamy problemy.
0
Poczekajmy na Oficjalkę.
2
Co to za dziecko jest?
1
Następca Iniesty gra już od Stycznia u nas, a następca Xaviego, to Arthur lub Thiago do nas wróci.
1
Jak dalej Prezesem będzie Mioduski, to Legia może pomarzyć o zajściu gdzieś w Europejskich rozgrywkach.
1
Dużo klubów tak robi w presezonach.
0
Oczywiste, że tylko Fifa.
0
Bo Thiago miał za 50 mln Euro wrócić.
2
To fajnie że Rakieta nam wiele daje w defensywie, ale Barcelonie jest potrzebby pomocnik typu Xaviego, a Thiago by pasowal idealnie do tej roli.
1
Mam to gdzieś.
4
Dembele będzie lepszy od Neymara. Jeśli tylko będzie unikać kontuzji.
9
Dembele się jeszcze rozkręci, a co do bramki Bonucciego, to zawaliła cała obrona, a nie tylko jeden zawodnik.
1
Baloteli talent miał niesamowity. Mógł być napastnikiem na miarę Suareza lub Lewego, a szkoda.
8
Chyba za Domenecha.
1
4 3 3 z Thiago, Coutinho i Busquetsem składzie to miazga.
2
Jakby Barcelona nie kupiła Semedo, to zrobiłby to inny gigant np Juventus czy ktoś inny, a o Soaresa się nikt nie bije. Jest średnim zawodnikiem i gra w średnim klubie.
0
To był i tak słaby deal Bayernu. Wymiana Kroosa na u schyłku kariery Xabiego Alonso.
1
Jeśli Real przez najbliższe 3-4 sezony nie wygra Mistrzostwa lub LM, to będą tęsknić za Zizou. Może wybitnym taktykiem nie był, ale wycisnął z Realu wszystko i nawet jeszcze więcej.