7

Quaresma.

0

Loew popełnia te same błędy co Del Bosque. Tamten zamiast już wtedy postawić na De Gee, woli słabego Casillasa i nie powołał Isco. Loew woli Neuera, ktòry nie grał prawie cały sezon i nie powołuje Sane. I tak samo miał swoich pupili

6

Jest kurła somsiedzi dostali oklep!

5

Muller od 2 lat kopie sie po czole. On nigdy nie miał wybitnej techniki czy nawet szybkości, a jak jest bez formy, to bardziej to u niego widać. Ale niech go Loew trzyma jak najdłużej.

1

Tylko mam nadzieję, że Meksyk wytrzyma ten mecz fizycznie.

1

Argentyna faworytem?

1

Tutaj akurat Kimmch został ograny jak młokos i to nie poraz pierwszy w tym meczu.

2

To Boateng faulował.

5

Layun to niech lepiej już nie strzela. Raz za lekko, a raz za mocno.

0

Dlatego to jest najmniej lubiana Reprezentacja.

1

Loew to się uczy na błędach. W szatni się nadrapał i teraz tylko wącha. Nie może pozwolić żeby była wpadka jak na EURO.

0

Boateng ratuje Neuera.

1

Argentyna miała szansę 4 lata temu . Teraz czas na Orły Nawałki.

0

Tak to powinno wyglądać z tym Varem. Tylko jeszcze jakby zawsze właściwe decyzje podejmowali.

1

Matic to taka sporo gorsza wersja Rakitica. Nie da się na jego gry momentami oglądać.

0

Podoba mi się gra Tadicia i Ivanovicia. Ten drugi mimo 34 lat dalej potrafi.

3

Bayern popełnia taki błąd jak z Kroosem.

8

Polska już grała? Bo taki tutaj płacz jest jakby już dostali baty od Senegalu.

1

Messi to największe Bogosławieństwo Argentyny jak i przekleństwo. Sami nic nie potrafią wykombinować, tylko czekanie "co Messi wymyśli."

0

Marciniak to dzban. Polska nie ma lepszych arbitrów?

3

Lewy jest w karnych sporo lepszy od Messiego, ale i tak biorąc pod uwage całą karierę, to Leo złej skuteczności nie ma.

2

Wy już płaczecie, bo Ronaldo strzelił hat tricka, a ja czekam na 19 Czerwca.

0

Może żeby dać ci kosza. Dziewczyn nigdy nie ogarniesz.

0

Ci eksperci w studiu TVP wygladają jakby walili wódę w trakcie meczu. Nie przyjemnie się ich słucha. I ciekawe co tam robi Małysz?:o

1

Ale się przynajmniej piłka od niego nie odbija i nie gra jakby mial 20 kg nadwagi.

9

Przecież ten Bentecauer czy jak mu tam jest na poziomie Gomesa.

1

Suarez jest cały czas Napastnikiem klasy światowej, ale nie jest taki dobry jak np na poprzednich Mistrzostwach, gdzie w pojedynkę rozwalił Anglików.

0

Pytanie czy Segura spełnia wymagania klubu.

0

Dla mnie Henry to jeden z najlepszych zawodników jakich widziałem. Miał swój styli i Martial go naśladuje.

7

Martial u nas mógłby być podstawowym zawodnikiem. Dla mnie to drugi Henry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?