Loew popełnia te same błędy co Del Bosque. Tamten zamiast już wtedy postawić na De Gee, woli słabego Casillasa i nie powołał Isco. Loew woli Neuera, ktòry nie grał prawie cały sezon i nie powołuje Sane. I tak samo miał swoich pupili
Muller od 2 lat kopie sie po czole. On nigdy nie miał wybitnej techniki czy nawet szybkości, a jak jest bez formy, to bardziej to u niego widać. Ale niech go Loew trzyma jak najdłużej.
7
Quaresma.
0
Loew popełnia te same błędy co Del Bosque. Tamten zamiast już wtedy postawić na De Gee, woli słabego Casillasa i nie powołał Isco. Loew woli Neuera, ktòry nie grał prawie cały sezon i nie powołuje Sane. I tak samo miał swoich pupili
6
Jest kurła somsiedzi dostali oklep!
5
Muller od 2 lat kopie sie po czole. On nigdy nie miał wybitnej techniki czy nawet szybkości, a jak jest bez formy, to bardziej to u niego widać. Ale niech go Loew trzyma jak najdłużej.
1
Tylko mam nadzieję, że Meksyk wytrzyma ten mecz fizycznie.
1
Argentyna faworytem?
1
Tutaj akurat Kimmch został ograny jak młokos i to nie poraz pierwszy w tym meczu.
2
To Boateng faulował.
5
Layun to niech lepiej już nie strzela. Raz za lekko, a raz za mocno.
0
Dlatego to jest najmniej lubiana Reprezentacja.
1
Loew to się uczy na błędach. W szatni się nadrapał i teraz tylko wącha. Nie może pozwolić żeby była wpadka jak na EURO.
0
Boateng ratuje Neuera.
1
Argentyna miała szansę 4 lata temu . Teraz czas na Orły Nawałki.
0
Tak to powinno wyglądać z tym Varem. Tylko jeszcze jakby zawsze właściwe decyzje podejmowali.
1
Matic to taka sporo gorsza wersja Rakitica. Nie da się na jego gry momentami oglądać.
0
Podoba mi się gra Tadicia i Ivanovicia. Ten drugi mimo 34 lat dalej potrafi.
3
Bayern popełnia taki błąd jak z Kroosem.
8
Polska już grała? Bo taki tutaj płacz jest jakby już dostali baty od Senegalu.
1
Messi to największe Bogosławieństwo Argentyny jak i przekleństwo. Sami nic nie potrafią wykombinować, tylko czekanie "co Messi wymyśli."
0
Marciniak to dzban. Polska nie ma lepszych arbitrów?
3
Lewy jest w karnych sporo lepszy od Messiego, ale i tak biorąc pod uwage całą karierę, to Leo złej skuteczności nie ma.
2
Wy już płaczecie, bo Ronaldo strzelił hat tricka, a ja czekam na 19 Czerwca.
0
Może żeby dać ci kosza. Dziewczyn nigdy nie ogarniesz.
0
Ci eksperci w studiu TVP wygladają jakby walili wódę w trakcie meczu. Nie przyjemnie się ich słucha. I ciekawe co tam robi Małysz?:o
1
Ale się przynajmniej piłka od niego nie odbija i nie gra jakby mial 20 kg nadwagi.
9
Przecież ten Bentecauer czy jak mu tam jest na poziomie Gomesa.
1
Suarez jest cały czas Napastnikiem klasy światowej, ale nie jest taki dobry jak np na poprzednich Mistrzostwach, gdzie w pojedynkę rozwalił Anglików.
0
Pytanie czy Segura spełnia wymagania klubu.
0
Dla mnie Henry to jeden z najlepszych zawodników jakich widziałem. Miał swój styli i Martial go naśladuje.
7
Martial u nas mógłby być podstawowym zawodnikiem. Dla mnie to drugi Henry.