2

Tak wracając do Zidane, to chyba nie mógł sobie znaleść lepszego dla siebie momentu na odejście. Dla siebie, bo dla drużyny, to może być bardzo ciężkie. Wygrał 3 LM w 2,5 sezonu pracy w klubie, tego nie przebije żaden trener przez najbliższe 30 lat. Wiadomo że do tego się przyczyniło szczęście i nie tylko, ale lepiej że odszedł teraz, niż za rok gdzie mogli by nic nie wygrać i największym winnym byłby Francuz.

1

Polska może wygrać z każdym, ale niestety często tracą kontrole nad meczem przykład u siebie z Danią i Czarnogórą. Też zamiast dobić rywala np Kazachów, to się cofają i remisują wygrany mecz. Obstawiam, że dojście do 1/4 będzie sporym sukcesem, ale samo wyjście z grupy będzie dobre.

0

Bo był kluczowy w sezonie 2014 2015 i strzelił gola w Finale LM, dlatego nie rozumieją.

1

Varane najlepszy? Polemizowałbym... Na pewno jest w TOP 6, ale nie powiedziałbym, że jest lepszy od Pique.

1

I tak nawet jakby Kościelny nie złapał kontuzji, to bym widział duet Umtiti-Varane. Varane to pewniak, a Umtiti pokazał że potrafi grać na wielkich imprezach np EURO 2016.

3

Wystarczy że spełnisz 5 i 7 przynajmniej głodny nie będzie jak się naje kapuchy i sałaty, trochę jak Królik, ale zdrowo.

2

Sorry, ale Ramosa ciężko szanować.

30

Pique według Realu jest idiotą, a Ramos według kibiców na całym świecie, a to jest spora różnica.

0

Skoro piszesz że Kroos to średniak, to się na piłce nie znasz.

1

I oby tak zostało.

0

Nie porównuj tego podludzia, którym gardzi praktycznie cały piłkarski świat do naszego Kapitana.

1

Chyba to Cię nie dziwi.

14

Wiedziałem że Ronaldo po tak słabo rozegranym Finale zrobi szopkę i 80% dziennikarzy skupi się na nim. Reszta ewentualnie na wygranym turnieju przez Real i kapitalnym meczu Balea. To jest już jego słynna gra, a na 90% zostanie, bo gdzie będzie miał szansę wygrać jeszcze jakieś trofeum Europejskie? Raczej nie w Paryżu.

2

Po**ba najlepiej usprawiedliwić. Przecieć widać, że Ramos kontrolował sytuacje i wcale nie musiał mu zakładać dźwigni.

1

Jedynie co mamy sobie zarzucać, to ostatnie frajerstwa w LM, a jeśli chodzi o inne trofea to dominujemy.

0

Nawet obecny Real tym swoim kombinatorstwem nie byłby w stanie zasłonić naszych sukcesów w LM, a teraz to już nikt nie patrzy na tamtą wielką Barce, tylko na Real z lat 2014-2018.

2

Real wygrywa 4 LM w przeciągu 5 lat. Tego nawet nie śniła najlepsza Barca z czasów Pepa i Milan z czasów świetności. Choć Barca mogła wygrać 4 razy pod rząd LM, to wygrała w 2009 i 2011. Przykro się na to patrzy, bo nie wydaję mi się że Real z lat 2016-2018 niemiałby jakiekolwiek szans z Barcą Pepa.

0

Neymar nic by nie pomógł PSG w Rewanżu akurat.

1

Jak Umtiti nie jest w formie, to tego tak nie widać, a u Pique jest to bardziej widoczne. Nie przesadzałbym z gadaniem, że Pique zjada Umtitiego, bo Samu był uważany przez pierwszą połowe sezonu za najlepszego ŚO na świecie.

0

Jest! Dobrze że zostaje!

0

Marca dla nas jest tierem 4.

25

Lepiej żebyś nie wiedział :D

4

Mnie denerwowała ta reklama.

0

Tam jest strasznie duże napięcie, a szczególnie jak tam grają Topowi zawodnicy i najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej. Powinni raczej być realistami, będzie bardzo dobrze jak wyjdą z grupy. Nie mają w grupie Maroka czy Japonii, a Ćwierćfinalistę ME i zawsze mocną Chorwację.

1

Nie wszystkie przyszłe gwiazdy muszą się wyróżniać w wieku 17-18 lat.

0

Ja od wczoraj nie mogę patrzeć na wódkę, ale widziałem Żubrówkę w Biedronce za 30 zł 0.7, ale nie wiem czy jakościowo się tak samo prezentuję jak w innych sklepach.

0

W każdej kadrze selekcjoner ma swoich pupili.

0

Jaja by były jakby w PSG udało mu się zdobyć upragnioną LM, ale to raczej jest niemożliwe, bo maks 1/4 będzie jeśli trafią na City, Barcę, Bayern, Real czy Juve.

1

Człowiek powinien być z roku na rok mądrzejszy, a Wałęsa jest coraz głupszy i jeszcze to jego słynne "ani me, ani be, ani kukuruku" czy jakoś tak.

2

Z jednej strony Suarez nie gra wybitnego sezonu, a i tak strzela tyle bramek sezonie ile każdy napastnik wziąłby z pocałowaniem ręki. A Griezmann jest za dobry na rezerwowego, a Suarez na ławce nie będzie siedział. Ciężko będzie miał w przyszłym sezonie Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?